LAL KİTAP'A TEŞEKKÜRLER

Başlatan s.b, 04 Mayıs, 2015, 11:30:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

Günaydın değerli dostlar. Lal kitap'ın bu ay yayınladığı fumettileri görünce, ne olur ne olmaz, diyerek kör topal yürümeye çalışan diğer yayınevlerinin NAZAR 'ı değmesin diye kurşun döktürmeye karar verdim. Tex willer, çizgi düşler'in çıkardığı 14 sayıyı da sayarsak 30 sayıya ulaşmış durumda. Klasik Zagor ciltleri 136 sayıya ulaşmış durumda. Aylık Zagor 262 sayıya ulaşmış durumda. Martin myster 250 küsur sayıya ulaşmış durumda. Dylan dog bayağı bir yol almış durumda.  Zagor piu 7 cilde ulaşmış durumda. Mister No 67 cilde ulaşmış durumda. Mister No aylık seri tamamlanmış durumda. Büyülü rüzgar serisi tamamlanmış durumda. Maxi Tex ve Maxi Zagor istikrarlı şekilde yayınlanmaya devam ediyor durumda. Tex willer özel, Tex willer Extra İlk sayılar yayınlanmış durumda. Tex özel sayı 2 yayınlanmış durumda.İlk aklıma gelen bu güzide yayınları, düzenli şekilde, uygun fiyatlarla bizlere kavuşturan Lal kitap'a NAZAR DEĞMESIN diye kurşun döktürmeyi bir borç biliyorum. Benim gibi düşünen değerli dostlar, haydi hep beraber Lal kitap için 3 defa, Hip hip hip. Hurra Hurra Hurraaaa.