Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Ahmet hosgeldin aramiza. Bu forum bagimlilik yapiyor benden uyarmasi.:)

darkwood

Ahmet formumuza hoşgeldin, formumuzda senin gibi genç arkadaşlarımızı gördüğüm için memnunum.
Çizgromanların ince çıktığı ve kitap okumanın çok daha bol olduğu eski yıllarda ders kitaplarının arasında çizgiroman okumak meşhurdu.
Şimdi çıkan kitaplar ders kitaplarından çok daha kalın olduğu için şimdi ki devirde bu olay zor görünüyor.  :D  ;)
Sen çizgiromanlarını evinde rahat okuyabiliyormusun.
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

hoşgeldin Ahmet  :) forumda ,çizgi romanlarla ilgili her başlıkta yazacağın ve okuyacağın bir çok şey bulacaksın..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Ahmet Oktay

Cümleten hoşbulduk.

Alıntı yapılan: darkwood - 25 Mayıs, 2013, 20:34:12
Ahmet formumuza hoşgeldin, formumuzda senin gibi genç arkadaşlarımızı gördüğüm için memnunum.
Çizgromanların ince çıktığı ve kitap okumanın çok daha bol olduğu eski yıllarda ders kitaplarının arasında çizgiroman okumak meşhurdu.
Şimdi çıkan kitaplar ders kitaplarından çok daha kalın olduğu için şimdi ki devirde bu olay zor görünüyor.  :D  ;)
Sen çizgiromanlarını evinde rahat okuyabiliyormusun.

İlk başlarda babam kızıyordu çizgiroman okumama ancak artık alıştı arada söylense de sıkıntı olmuyor :D

DAMPYR

Hoşgeldin Ahmet güzel mesajlarını bekliyoruz.Keyifli vakit geçirmeni dilerim.... 8) ::) ;)

V

Foruma hoşgeldin genç arkadaşım.Keyifli vakitler geçirmeni dilerim..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Foruma hoş geldin dostum. İnternet aleminin en sıcak kanlı forumlarından biridir burası. Keyifli vakitler geçirmeni dilerim.

connyapku

Foruma hosgeldin Ahmet.Burasi bagimlilik yapiyor bastan soyluyeyim  ;).

rumar80

Hoşgeldin Ahmet

aa

Hoşgeldiniz....
Esse Gesse Hayranı...

Harun Ça

Yeni sosyal mecralarla birlikte yavaş yavaş kaybolan forum dünyasını burada tekrar buldum. Yeni arkadaşlarımızda keyifli vakit geçirecektik. Hoşgeldiniz.

s.b

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 25 Mayıs, 2013, 18:28:21
Merhabalar değerli Altın Madalyon üyeleri ;

Adım Ahmet, şuan lise son sınıftayım. Doğduğumdan beri İzmitte yaşıyorum.
Çizgiromanla tanışmam yaklaşık 7-8 yıl önce Akşam gazetesinin verdiği Renkli Teksas-Tommiks fasiküllerle oldu.
Daha sonra Swing,Tombraks,Zagor,Mister No gibi diğer kahramanlarla da tanıştım.
Kendi çapımda ufakta olsa bir çizgiroman arşivim var. Fırsat buldukça ve param yettiğince yeni çizgiromanları da arşivime eklemekteyim.
2-3 yıldır internet forumlarını da yakından takip etmekteyim. Özellikle polisiye ve fantastik öyküleri seviyorum.

Çizgi romana bizim gibi eski serilerle başlayıp sevdiğine göre sizde cevher var demekki. Yeni nesil çizgi roman okurları arasında, çizgi romana adını vermiş Teksas ve Tommiks okuyan pek bulunmuyor. Siz bizim için değerlisiniz.
Derslerinde başarılar dilerim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Biz kadri kerem ler sosyal medya işgünü abarttık artık instegram da foto paylaşıyoruz.

Greed

Merhaba adım adım Eric istanbul 93 doğumluyum, ailem le sürekli olarak taşındığımdan dolayıdır belki kendimi çizgiromanlarda buldum 7 yaşımdan beri çizgiroman okuyorum , günümü 3 parçaya ayırmam gerekirse herhalde saat 12 den sabah 6 ya kadar olan süre kendime ve çizgiromanlarıma ayırdığım süredir . Genel olarak manga okuyorum ulaşımı daha kolay olduğu için ama ulaşabiliceğim her çizgi romanı da almayı ihmal etmiyorum..Neil Gaiman'nın The Absolute Sandman'i  top3 min ilk sırasındadır  arkasındansa BloodyMonday mangası ikincisiyse The Breaker Manhawa sı gelir. İnternete manga okumak haricinde çok fazla girmezdim ama şu sıralar uploudlar çok yavaş olduğundan birazda birikmişim olduğundan google sonucunda bu forma ulaştım ve yazıları okudukça iyiki ulaşmışım dedim şimdiden formun kurucularına teşşekür etmeyi çok samimi bi şekilde kalbiimden istedim 19 yaşında olup size hayatın monotonluğunu unutturan ve başkaları açısından çocuksu yada uyuşturucudan farksız gözüken bu sanatı konuşabiliceğim ve tartışabiliceğim bir yeri bulmak beni çok sevindirdi iyi ki böle bi site kurmuşsunuz çok teşşekürler.

V

Foruma hosgeldin Eric.Keyifli vakitler gecirmeni dilerim.

"İstemem,eksik olsun.."