Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Aramıza hoşgeldin Eric. Burada çok keyifli zaman geçireceğini garanti edebilirim ;)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Hoşgeldin Eric.

Foruma manga konusunda çok şeyler katabileceğine eminim.

Umarım aktif bir üye olursun.

Ahmet Oktay

Hoşgeldiniz, kesinlikle doğru yerdesiniz.

dean

Hoşgeldin Eric. Keyifli vakitler geçirmeni dilerim.

rumar80

emre ozdamarlar

Hosgeldin Eric Altin Madalyon ailemize!

darkwood

Eric aramıza hoşgeldin. Umarım bundan sonra, + bir hobinde altınmadalyon olur ve burada olmaktan sende bizler gibi keyif alırsın.
Güzel paylaşımlarını bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Hoşgeldin Eric Manga hakkındaki yazılarını bekliyoruz... :D :) ;)

connyapku

yamac77

Merhaba;

Ben Barış Hikmet Dikmen, 1974 İzmir doğumluyum ve İzmir'de yaşıyorum..10 yaşında Yamaç adında bir oğlum var ve bankacıyım...1980'li yılların başında tanıştığım bu büyük zevk yaklaşık 15-20 sene ara versede (lise-üniversite-askerlik-evlilik derken) şu an artarak devam ediyor...2003 yılında bir internet sitesinin üzerinde reklamını gördüğüm bir kitap satış sitesi "eski dostlar geri döndü"diyordu, o bunner a tıkladım ve o günden sonra yaklaşık 3.500 - 4.000 ÇR aldım :)...Şu anda da Ken Parker, Büyülü Rüzgar, Martin Mystere, Tex aylık seri, Mister No'yu düzenli olarak takip ediyorum..Ama elimde Teksas, Tommiks, Nathan Never, Dampyr, Kaptan Swing, Julia gibi fumettilerin çeşitli serileri mevcut...Ama favorilerim her zaman Ken, Martin ve Mister No olmuştur..Bu siteyi Resimli Roman sayesinde öğrendim ve bugün hemen üye oldum..Keyifli paylaşımlar yapacağımızı umuyorum..Herkese selamlar...

hanac

Merhaba Barış Bey foruma hoşgeldiniz.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

rumar80

Barış Bey hoşgeldiniz. Yamaç'ın çizgiromana ilgisi var mı?

dean

Hoşgeldiniz Barış Bey.

darkwood

Barış bey hoşgeldiniz, umarım sizde burada olmaktan keyif alır ve katılımcı bir üye olursunuz.
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

Barış hoşgeldin :) keşfedilecek bir çok başlık ve her türlü çizgi romandan konuşacak üyeler senin yazı ve yorumlarını da bekliyor..e-dergi üretimlerimize  de gözatmanı tavsiye ederim..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR