Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Altın Madalyon'a hoşgeldin TaniS diğer forumda Daredevil hakkında muhabbet etmişliğimiz vardı, ama orada nickim farklı tabii :)

hanac

Merhaba Napmurat foruma hoşgeldin.

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

Çizgiroman Satım, Alım ve Takas bölümüne yazarsan daha iyi netice alabilirsin

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,282.0.html

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

zasha

Merhabalar, Bir ÇR tiryakisi olarak aranıza katıldığıma çok memnun oldum.. Adım Sencar, Karabük doğumluyum.. Ankara'da tıp doktoruyum, 48 yaşındayım.. Amerikan comics ve manga hariç tüm ÇR ları (silahlı ve kılıçlılar başta) takip ediyorum.. Eskiden çizim denemelerim de vardı ama artık vakit bulamıyorum.. Evli, iki kız babasıyım.. ZASHA adının hikayesini ise GÜNEŞ hocam anlatır sanırım :) Herkese tekrar merhaba..

V

Hoşgeldin Sencar.Keyifli vakitler geçirmeni dilerim.
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Hoşgeldiniz Sencar Bey.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

kalidor

Hoşgeldiniz Sercan Bey. Eli kılıçlı diyorsanız Conan bölümüne buyurun. Ortadoğu ve Balkanların en büyük Conan platformu. Yakında Altın Madalyon'u da Conan formuna dönüştürmeyi planlıyoruz  :D
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Sencar bey foruma hoş geldiniz.Umarım bizim gibi keyifli zamanlar geçirirsiniz.Bol bol yazarsınız.Sencar beyin ağzından nikinin anlamını size aktarayım.Beni çok etkiledi.

"gittigidiyor.com da ilk çıktığı yıl çizgi roman almaya başladığımda kullandığım ve bir arkadaşın bana taktığı isim.. sen zaman gezgini değil ZAman ŞAirisin hocam, sana bu nedenle ZASHA (yani za-şa) diyeceğim demişti.. Bu kardeşim Giresunda devriye gezdikleri araca PKK tarafından mayınlı saldırı yapıldığında şehit olan Jandarma Başçavuş Ahmet ERYILMAZ kardeşimdi.. Onun anısına kullanmaya devam ediyorum.."

Sencar bey çok güzel anlatmış.Bu anlatımın üzerine yazı yazabileceğimi düşünemedim.Ağzınıza sağlık.

darkwood

Hoşgeldiniz Sencar bey, güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Sevgili meslektaşım hoş geldiniz

s.b

Sencar Bey hoşgeldiniz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

drfuhrer

SEVGİLİ DOKTORUM ARAMIZA HOŞGELDİNİZ....

tommikser

Dr nüfusu hızla artıyor.Zamanla Dr sitesi olmasında ;D

drfuhrer

valla sayımız gittikçe artıyor doğru...doktor da olsak insanız ve de hobilerimizi olabiliyor..inanması güç ama durum böyle ;D

s.b

Yakında muayenelerimizi beleşe getiririz. Bir kıyak yaparsınız artık.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN