Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Hoşgeldiniz Sencar bey, comic ve manga okumuyormuşsunuz yaşınızdan dolayı shounen mangalarını okumamanız gayet mantıklı ama kılıçlı şeyleri sevdiğiniz için size naçizane tavsiyem önyargılı davranmayıp Yalnız Kurt ve Yavrusu mangasını okumanız. Forumda ki başlığını okuyunca itkileneceğinizden eminim.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3895.0.html

doktor1881

Adım Erol Karakaya 1965 Balıkesir sındırgı doğumluyum, aslen Giresunluyum.

Babam astsubay olduğu için çok gezdik. Sındırgıdan sonra Bitlis Hizan, sonra İzmir'in menemen-gaziemir- dikili - bergama -seferihisar oradan gümüşhane yağmurdere sonra Ankara, tekrar Gümüşhane merkez.

Çorum Liseyi bitirdikten sonra Diyarbakır Tıp, oradan ilk görev yeri Erzurum Horasan Hasanbey Köyü (geçici olarak kısa süreli Erzurum Karaçoban ve Palandöken Dağı).

Sonra Bursa Mudanya Devlet Hastanesi, 10 gün sonra askere gittim. Samsunda kısa dönem sonrası gidilen Urfa Akçakale (nevruzda  Viranşehir-ceylanpınar bölgesinde 2 ay ) asker dönüşü Bursa mudanya, ondan sonra 2 kere sürgün Bursanın Kemalpaşa ve Karacabey ilçeleri 2 ay ve 4 ay.

Ondan sonra devamlı mudanya, 2009 yılında Aile hekimliği sistemine geçilince Mudanya hastanesini bırakıp Aile hekimliğine geçtim. 17 yaşında  oğlum var, Zagor ve En Kahraman Rıdvan ayrıca fantastik roman -mitolojik roman hastası, kızım 9 yaşında Red-kit sever onu da alıştırmaya çalışıyorum. Hanım için gereksiz boşa giden para çizgi romana ödenen ;D ;D

Benim favorilerim Zagor-Teks-Conan, yenilerden Dampyr-Nathan. Geçenlerde Zembla yeni seriyi aldım çok çocuksu geldi, benden geçmiş ama almaya devam hemen hemen her seriyi alıyorum, manga hariç. Evde nasılsa gelmiş bir kaç tane var, herhalde ideefix veya dr den alırken karıştırmışım yakında onlara bir göz atcam

hanac

Tekrar hoşgeldiniz Doktor Erol Bey.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

V

Hoşgeliniz Erol Bey.Heyet oluşturacak kadar doktorumuz var artık forumda..
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Hoşgeldiniz Erol Bey. Mudanya'ya saygılar, sevgiler.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Erol Bey Altın Madalyon Ailesine hoş geldiniz.

kalidor

Erol Bey hoşgeldiniz, 8 Aralık'ta toplantıya da bekleriz  :D
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Sayın meslektaşım hoş geldin

pearl jam

Hoş geldiniz Erol bey.

Ben de manga serilerini takip etmiyorum genelde ama Yalnız Kurt ve Yavrusu ile Yalınayak Gen'i çizgi roman seven herkese tavsiye ederim.

Bu kitaplarla ilgili daha ayrıntılı bilgi için : 

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3895.0.html

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1329.0.html

doktor1881

Pearl Jam yalnız kurt mangasını her daim savunuyorsun sizin fikrinize saygı duyuyorum ilk fırsatta alıp okuyacağım ve fikrimi sizinle paylasacağım

darkwood

Erol bey paylaşımlarınızla formumuza renk kattınız ve tekrardan hoşgeldiniz.
Çizgiroman tercihleriniz güzel tercihlerinize Thorgal, Brendon ve Julia yı da eklerseniz keyifle okuyacağınızı düşünüyorum. Gibrat/erteleyiş ve Julia yı eşiniz bile beğenebilir.  :D
Mangaları özellikle yeni nesil çok seviyor çocuklarınız için Naruto, Bleach, One piece ve Death Note tavsiye ederim, mangalardan size tavsiye edeceğim kitabı ise zaten yazmışsınız.  8)
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

Bugün çok fena tavsiye veresim var  ;D

Çocuklara Marsupilami ve Tılsım'ı tavsiye ediyorum.

darkwood

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 19 Kasım, 2013, 16:16:17
Bugün çok fena tavsiye veresim var  ;D

Çocuklara Marsupilami ve Tılsım'ı tavsiye ediyorum.

Şirinler'i ve oz büyücüsünü unutmuşsun.   ;D

Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

Oz Büyücüsü'nü ben de tasviye ederim. Skottie Young çizimleri muhteşem çok güzel yorumlamış. Keşke Marmara Çizgi Marvel'in Oz serisinin diğer kitaplarınıda çıkarsa. Çok önceden diğer kitapların yayınlanma şansı var mı diye mail atmıştım, satışların pek tatmin edici olmamasınından dolayı gündemde değilmiş. Yine de ben bir sürpriz yapalarlar diye umudumu yitirmiyorum.

ercoktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 19 Kasım, 2013, 14:42:19
Pearl Jam yalnız kurt mangasını her daim savunuyorsun sizin fikrinize saygı duyuyorum ilk fırsatta alıp okuyacağım ve fikrimi sizinle paylasacağım
Hoş geldiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu'nu Zagor ve Teks okuyucularından sevmeyen çıkmaz diye düşünüyorum. Muhteşem bir eserdir. Bir şans verin gerisini zaten koştura koştura alırsınız :)
Mangaların hemen hemen hepsini alıyorum. Daha okuyamadım ama oğlum büyüdüğünde okur inşallah.