Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Oz Büyücüsü ve Tılsım'ı ben okuyorum yahu, çocuklar için miydi onlar :D Bu arada hoşgeldiniz Erol Bey.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

havsar

Merhaba ben Hasan, şimdi baktım da foruma üye olalı 3 yıldan fazla olmuş. Geçte olsa kendimi tanıtayım.
Öğrenciyken foruma üye olmuştum. Şimdi 26 yaşındayım Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Müfettiş Yardımcısı
olarak çalışmaktayım ve Ankara da yaşıyorum.
Çizgi roman geçmişim pek yoktur. 4 yıldır çizgi roman okuyorum.
Çizgi roman hakkında ne öğrendiysem bu forumdan öğrendim  :) Hepinize  çok teşekkür ederim.
İnşallah bundan sonra daha fazla yazabilirim foruma  :)

Tarkan Kurt

Aramıza tekrar hoş geldin o zaman. İnşallah bol bol yazarsın.

rumar80

Üç yıl sonra da olsa.... Hoşgeldin.

V

Hoşgeldin Hasan. Çizgi roman sevgine katkımız olduysa ne mutlu bizlere..
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

Hoşgeldin Hasan. Sadece son 4 yıldır çizgi roman okuyan birinin çr tercihlerini merak ettim şimdi, paylaşırsan sevinirim.

hanac

Tekrar hoşgeldin adaşım.

Forumda keyifli vakit geçirmen dileğiyle.

zagortenay

Bende kendimi tanıtayım. Adım Aykut, 13 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum, 8. sınıfa gidiyorum, yaklaşık 3 senedir çizgi roman okuyorum. En sevdiğim çizgi roman karakterleri; Zagor, Kızılmaske, Kaptan Swing, Martin Mystere, Mister No, Batman, Superman, Spiderman, Thor ve Kick-Ass. Ayrıca plak da biriktiriyorum. Çizgi roman ve plak(Caz, blues, rock) önerilerinizi bekliyorum :)

V

Aykut 13 yaşında çizgi roman sever bulmak ne niğmet.İyiki varsınız.
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Aykut merhaba, ismin FB li Aykut Kocaman'dan mı geliyor ?

Forumu aydınlatırsan sevinirim  :)

Bu arada, tabii ki hoşgeldin.

doktor1881

Aykut  13 yaşa göre portföyün çok geniş tebrik ederim sitede abilerin amcaların olarak eksiğin  varsa yardımcı olmaya çalışırız

zagortenay

Alıntı yapılan: hanac - 26 Kasım, 2013, 13:21:28
Aykut merhaba, ismin FB li Aykut Kocaman'dan mı geliyor ?

Forumu aydınlatırsan sevinirim  :)

Bu arada, tabii ki hoşgeldin.

Hemen yanıtlıyorum; ismim Aykut Kocaman'dan dolayı Aykut değil :) İsmimin Aykut olmasının sebebi babamın babasının yani dedemin hayatını çok erken kaybetmesinden dolayı büyük babaannemin, annemle babamın evlenmesinden sonra anneme ''Bana bir tane daha Aykut verir misin?'' demiş ve bunun üzerine annem de büyük babaannemi çok sevdiği için onu kırmayıp ismimi Aykut koymuş.

Alıntı yapılan: doktor1881 - 26 Kasım, 2013, 13:59:41
Aykut  13 yaşa göre portföyün çok geniş tebrik ederim sitede abilerin amcaların olarak eksiğin  varsa yardımcı olmaya çalışırız

İlginiz için çok teşekkür ederim, eğer yardıma ihtiyacım olursa dile getireceğim :)

darkwood

Aykut formumuza hoş geldin, isminin hikayesi de çok güzelmiş.
Umarım burada olmaktan sende keyif alır ve paylaşımlara katılırsın.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Hoşgeldin Aykut yanlız suskun kalma senden Mesajlar bekliyoruz.senin fikirlerinde bizim için önemli... 8) ::) :D

zagortenay

Hoşbulduk, elimden geldiğince mesaj atmaya çalışacağım ama malum 8. sınıfım liseye hazırlıktan çok mesaj atamıyorum :)