Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Belit

Hoşgeldin Muratusta ve çok teşekkürler beni hoş karşılayan herkese. Burada olmak güzel.

doktor1881

hoş geldin Murat bey Bu arada yeni gelenler  Conan - cı (ben dahil )

darkwood

Murat bey, aramıza hoş geldiniz.
Yeni katılan arkadaşlar ile Conan bölümümüz bayağı bir şenlenecek gibi görünüyor.
Darkwood Sakinleri..

connyapku

Hos geldiniz muratusta. Bir Conan sever daha gormek cok guzel.

hanac

Murat Bey hoşgeldiniz.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

denizo

Merhaba herkese. Adım Deniz, 22 yaşındayım üniversite öğrencisiyim. Çizgi roman konusunda çok yeniyim diyebilirim. Şu an için kronolojik sırasıyla okuyabileceğim serilere yöneldim. Daha ileride sizlerden de yeni şeyler öğrenerek hem yeni serilere yönelmek hem de şu an okuduklarım hakkında bilmediğim şeyleri öğrenmek istiyorum.

tommikser

Deniz aramıza hoş geldin.Altınmadalyon bir deryadır.Ne istersen hemen hemen bulabilirsinEğer aklına takılan bir şey olursa çekinmeden sor muhakkak aramızdan birileri biliyorsa cevap verir.Bol bol yazman ve okuman dileğiyle...

dean

Hoşgeldin denizo. Forumde keyifli vakit geçirmen dileğiyle...

yunusmeyra

hoşgeldiniz ve her türlü katılımınızı bekliyoruz  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Deniz Bey hoşgeldiniz.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

DAMPYR

Foruma hoşgeldin Deniz.Bizim Forumda Bir açıkdeniz bir girdinmi birdaha çıkamazsın... :) :D ;)

V

Hoşgeldin Deniz.Çizgi roman için doğru adrestesin..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Hoş geldin Denizo, bu çizgiroman denizinde  Altın madalyon sana doğru rotayı bulmanda yardımcı olacaktır.  ;)
Darkwood Sakinleri..

s.b

Hoşgeldiniz Deniz kardeşim. Seri olarak hangi çizgiromana başladınız? Hiç Kinova okudumuz mu?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

denizo

Sitede baya bir sayfa okumama rağmen burada bana sorulmuş soruyu görmemişim :) Hiç Kinova okumadım. Aslında okuduğum seriler çok az. Şu an martin mystere, nathan never bir de Türkiye'de çıkan marvel yayınlarını takip etmeye çalışıyorum, ama hiç birinde güncel de değilim. Eksik sayılarımı tamamlamak için ayırdığım bütçe bile yetersiz olduğu için yeni serilere bir türlü başlayamıyorum :)