Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

hoşgeldiniz dostum..

not: e-dergimizin önceki sayılarını daha fazla hacimli ve farklı başlıklarıyla daha da ilginç bulacaksınız.. ilk fırsatta okumanızı dileriz..ve tabii hem foruma hem dergiye katkılarınızı bekleriz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Çizgi Zamanı

Bizim için 'Hoşgeldin' mesajı yayınlandı mı bilmiyorum :) çok amatörüm ben bu forum kullanımında. Kaçırmış olabilirim. Özürlerimle beraber Hoşbulduk diyorum. Daha aktif olmaya çalışıyorum artık.

Hadi Bakalım :)
-Koray-

DamienDenio

Alıntı yapılan: Çizgi Zamanı - 11 Aralık, 2014, 19:55:17
Bizim için 'Hoşgeldin' mesajı yayınlandı mı bilmiyorum :) çok amatörüm ben bu forum kullanımında. Kaçırmış olabilirim. Özürlerimle beraber Hoşbulduk diyorum. Daha aktif olmaya çalışıyorum artık.

-Koray-

Koray, sizin, "senin" de diyebilirim sanirim saygisizlik gibi algilanmazsa, adina, tüm arkadaslara hosgeldin mesajlari icin tesekkür ederim.

Vakit buldukca okuyorum. Keske daha cok burada olabilsem ama her firsatta, dünden bugüne de olsa, mutlaka önümüzdeki günler ve zamanlarda da buradayim ve okudugum kadariyla okudum her yerde gerekli gördügüm konular altinda mutlaka bildirecegim görüslerimi.

Bu firsati verdiginiz ve araniza kabul ettiginiz icin hepinize tesekkür ederim.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Çizgi Zamanı - 11 Aralık, 2014, 19:55:17

-Koray-
dostlar burası tüm "sevdalıların"..bazen gelen dostların kendini tanıtmasını bekliyoruz ve biraz geç "hoşgeldin" diyoruz..  ;) bazılarına ise teşekkür ve "hoşgeldiniz" mesajlarımızı kendi açtıkları başlıkta iletiyoruz  :)
sizi "atlamamız" mümkün değil..bkz:
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7261.msg92752.html#msg92752

Ongun

Merhaba dun kuzgunda altin madalyonda tanistim ve uye olmaya davet ettiler beni

hanac

Hoşgeldin Ongun.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

Mrtekin

They drew first blood...

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ongun

hanac

Ongun 13 yaşında.

Sanırım forumun en genç üyesi oldu.

Ongun

rumar80

Hoşgeldin kardeşim.

darkwood

Hoşgeldin Ongun, umarım dün Kuzgun'daki toplantıda olduğu gibi formumuzda da güzel vakit geçirirsin.  ;)
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

Ongun forumumuza hoşgeldin..
Ongun, thorgal,flash,batman,Emre'nin çizgi romanı (The Undoubtables) gibi çok farklı türde çizgi romanı okuyan-okumak için satın alan genç dostumuz  :)

Mithrandir

Hoşgeldin Ongun. Forumda bu kadar genç üyeler görmek, çizgi romanın Türkiye'deki geleceği açısından umutlandırıyor insanı. :)