Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: Ozan - 11 Mayıs, 2015, 10:50:19
Herkese selam,

Piyasaya Marmara Çizgi'den Avenging Spider-Man'in grafik uygulamasını yaparak giriş yapmış bulunmaktayım. Fırsat oldukça da katılım sağlamaya çalışırım. İyi günler.

Bende Ozan bey kendinizi tanıtın diyecektim :). Bize biraz Avenging Spider-Man'in konusu hakkında bölümünde bilgi verirseniz sevinirim. Tekrar aramıza hoş geldiniz. Yayınlanan çizgi romanlarda emeği geçen kişileri sitemizde görmek çok güzel.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ozan

Cümleten hoş buldum. Henüz daha kendi sayımı görüp inceleme şansım olmadı, o yüzden sayıyı alanlar benden şanslı şu an :) Bu serinin aksilik olmadıkça tam macera fasikül olarak planlandığını buradan tekrar söylemiş olayım bir de.

Chuck

Hoşgeldiniz Ozan Bey. Bu fasikül olayı tekrardan oturur umarım
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ozan

Alıntı yapılan: Neco - 11 Mayıs, 2015, 11:14:05
Hoşgeldiniz Ozan Bey. Bu fasikül olayı tekrardan oturur umarım

İlk işime denk gelmesi sevindirici. Umarım dediğiniz gibi olur ve devam eder. Akşam Arkabahçe'ye gidip inceleyeceğim ben de :)

hanac

Hoşgeldinzi Ozan Bey.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

köstebek

Arkadaşlar, merhaba,

site yöneticileri, GALATASARAY 2015  konusunu kilitlemişler... Açsalar da tanışsak.... :)

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 12 Mayıs, 2015, 23:15:23
Arkadaşlar, merhaba,

site yöneticileri, GALATASARAY 2015  konusunu kilitlemişler... Açsalar da tanışsak.... :)

Yönetim istifa...............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 12 Mayıs, 2015, 23:20:11
Yönetim istifa...............

Yönetim istifa diyeceğine açsana başlığı.  :)

Al Ghul

Merhaba arkadaşlar, adım Yusuf ve aranıza İstanbul'dan katılıyorum :)

Marvel falan okumam pek fazla, DC benim favorimdir 8) JL, Flash, Batman, Superman, Supergirl, Wonder woman, Aquaman, Green Lantern, Green Arrow tabii ki bir çizgi roman hayranlarının favorisi olmalıdır :P

Favori villianlarım ise Reverse-Flash (Barry Allen'ın Professor Zoom'udur 8) ) ve Ra's al Ghul gibi köklü, baya uğraştıran karakterlerdir :)

Dizilerde ise yabancı dizi olarak Flash, Arrow, Game of Thrones, Breaking Bad, Game of Thrones, Prison Break, Gotham gibi dizileri izliyorum. Yabancı dizileri de en az çizgi romanlar kadar severim 8)

Genel olarak imla kurallarına baya bir dikkat ederim ve yanlış yazımlar beni düzeltmeye iter sürekli, dayanamam ;D

Forum kültürümün de baya bir yüksek olduğunu belirteyim. Birçok forumda bulunup, moderatör ve yöneticilik yapmışlığım vardır, iyi uyum sağlarım :)

Açık sözlüyümdür, içindem gelenleri çekinmeden söylerim..

Hoşbuldum, merhabalaar :P

Chuck

Hoşgeldin Yusuf. DC benim de favorimdir. Özellikle Batman'a bayılırım. Seni de Batman Sevenler Derneği'mize bekleriz.  :)

Şöyle linki bırakıverdim aşağı. .

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8186.225.html
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Al Ghul

Alıntı yapılan: Neco - 23 Mayıs, 2015, 20:30:40
Hoşgeldin Yusuf. DC benim de favorimdir. Özellikle Batman'a bayılırım. Seni de Batman Sevenler Derneği'mize bekleriz.  :)

Şöyle linki bırakıverdim aşağı. .

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8186.225.html

Tek tek bütün bölümleri inceleyeceğim yavaştan :P Flashtan başladım hadi hayırlısı, gelecek devamı 8)

Teşekkürler efenim, hoşbuldum (: Batman sevilmez mi yahu! Hemen geldim hemen (:

Ahmet Oktay

Hoşgeldiniz, forumda keyifli vakit geçireceğinizi düşünüyorum :)

@Serhan

Alıntı yapılan: Master of Death - 23 Mayıs, 2015, 19:38:17
Merhaba arkadaşlar, adım Yusuf ve aranıza İstanbul'dan katılıyorum :)

Marvel falan okumam pek fazla, DC benim favorimdir 8) JL, Flash, Batman, Superman, Supergirl, Wonder woman, Aquaman, Green Lantern, Green Arrow tabii ki bir çizgi roman hayranlarının favorisi olmalıdır :P

Favori villianlarım ise Reverse-Flash (Barry Allen'ın Professor Zoom'udur 8) ) ve Ra's al Ghul gibi köklü, baya uğraştıran karakterlerdir :)

Dizilerde ise yabancı dizi olarak Flash, Arrow, Game of Thrones, Breaking Bad, Game of Thrones, Prison Break, Gotham gibi dizileri izliyorum. Yabancı dizileri de en az çizgi romanlar kadar severim 8)

Genel olarak imla kurallarına baya bir dikkat ederim ve yanlış yazımlar beni düzeltmeye iter sürekli, dayanamam ;D

Forum kültürümün de baya bir yüksek olduğunu belirteyim. Birçok forumda bulunup, moderatör ve yöneticilik yapmışlığım vardır, iyi uyum sağlarım :)

Açık sözlüyümdür, içindem gelenleri çekinmeden söylerim..

Hoşbuldum, merhabalaar :P

Hoşgeldiniz.
Yazdıklarının hepsi beni anlatıyor sanki. Cidden :)

xmenac

Foruma hoşgeldiniz. :)

kalidor

Hoşgeldiniz Yusuf Bey. Altın Madalyon aynı zamanda Ortadoğu,  Balkanlar ve Doğu Avrupa'nin en genis Barbar Conan platformunun da bulunduğu bir forumdur. Halk arasında Barbar Conan'ın Altın Madalyonu diye bilinir hatta 8)
Crom! Ölüleri Say...