Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

-brendon-

Ordinaryus

Herkese merhabalar, İsmim Orhan, 28 yaşındayım, benim ilk çizgi romanım Şemsiye Akademisi Cilt:1 Kıyamet senfonisiydi, ama okuduğum ilk çizgi romanlar abimin aldığı Spider-Man ve Tex. Şu an daha çok JBC'nin bastığı Batman'leri alıyorum. Ancak Star Wars Klon Svaşları, Spider-Man, Buffy Vampir Avcısı ve Simpsonlarda mevcut. TDKR şu an elimde mevcut değil o yüzden çıkarsa bir eksiğimi daha tamamlamış olurum.

aa

Foruma hoşgeldiniz...
Esse Gesse Hayranı...

noir

s.b

Hoşgeldiniz Sayın Ordinaryus. Tex'ci abinize de selam söyleyin.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Ordinaryus

herkese teşekkürler,
selamı da iletiyorum s.b.

doktor1881

mehmetalperen

Herkese merhabalar. Adım Alperen 19 yaşındayım.Facebook'ta şans eseri çekilişi gördüm.Daha sonrasında forumunuzda gezdim ve beğendiğimi itiraf etmek zorundayım..Güzel bir ortam var anladığım kadarıylar umarım böyle devam eder..Yıllardır çizgi r. okurum,okumaktan çok büyük bşr zevk alırım en azından insanı şu yaşadığımız dünyadan alıp götürüyor kafamız rahatlıyor..Neyse kii nice güzel sohbetlere,okumalara vesil oluruz..Sizinle tanışmak güzel

hanac

Hoşgeldin Alperen.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

TDKR çekilişine de tabii ki katılacaksın.   :)

aa

Foruma Hoşgeldiniz..
Esse Gesse Hayranı...

rumar80

Sevgili Alperen hoşgeldin

doktor1881

Alperen Hoşgeldin

aguira

Merhaba arkadaşlar adım Atakan, bu siteyi bir süredir takip ediyorum ancak şimdiye kadar üye olmayıp yanlızca sizlerin yazdıklarını okumakla yetindim. Facebooktaki çekiliş haberini gördüğüm zaman da şansı kaçırmayıp hemen üye oldum. Benim çizgi romanlarla haşır neşir olmam 2000lerin başında arkabahçenin yayınladığı spider-man çizgiromanlarını okumakla başladı. Günümüzde de spider-man başta olmak üzere elimden geldiğince çeşitli çizgiroman serilerini takip etmeye gayret ediyorum.

-brendon-

Hoşgeldin doğru yere geldin :)

pearl jam

Hoşgeldin atakan.