Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Sema Hanim hosgeldiniz.

Umarim keyifli vakit geçirirsiniz.

rumar80

Sema hanim hosgeldiniz.
 Forumumuza bir bayan dokunusu da yakisir zaten. Görüslerinizi bekleriz.

1001roman

Merhabalar,
Ben Fuat AKTÜRE,1001roman'in yöneticisiyim.Uzun zamandir istiyordum,ancak zaman buldum.
Sizin formatinizla devam edeyim,55 yasinda bir çizgi roman sevdalisi ve yayincisiyim.Balik burcu olmama ragmen oldukça inatçiyim ( o yüzden Türkiye'de yayinlanmayan kitaplari basiyorum )
Istanbul Atasehirde oturuyorum,Kadiköy/Bahariye'de Comic Shop'um var.
Genel olarak çizgi roman adina simdiye kadar yapilmamislarla ilgiliyim.Önümüzdeki günlerde 2011 için düsündüklerimi sizlerle paylasacagim.
Herkesi " 1.çizgi roman günleri " etkinliklerine bekliyorum.

Selamlar
Fuat AKTÜRE

s.b

Aramiza hosgeldiniz Fuat Bey.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Hosgeldiniz Fuat Bey,

rumar80

Hosgeldiniz Fuat Bey
  Katilimlarinizi merakla bekliyoruz

Lami Tiryaki

Sema hn ve Fuat bey aramiza hos geldiniz sefalar getirdiniz. Burada keyifli zama geçirmenizi diliyorum.

Fuat bey çalismalarinizdan dolayi sizi tebrik eder çizgi roman dünyamiza kazandirdiklariniz için tesekkür ederim. En kisa zamanda mekaninizda bir çay toplantisi yapmak isteriz .

Selamlar
Lami

deww

Merhaba 71 dogumluyum ögretmenim Bursada oturuyorum.Çizgi roman okumayi gerçekten çok seviyorum beni sanki farkli bir dünyaya götürüyor ve rahatlatiyor.Çocuklugumuzda olan hava belki yok  ama genede  çok güzel.Özellikle TEKSAS VE TOMMIKS hayraniyim ve özel serilerine sahibim.Buradaki arkadaslarla bulusmaktan dolayida çok memnunum........Herkese merhaba..

rumar80

Sevgili yasitim hosgeldin,
   Umarim iyi eglenirsin.

s.b

Hosgeldin deww arkadas. Siz mutlaka Teks okuyorsunuzdur gibime geliyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

deww

Hosgeldin mesajlari için tesekkürler....Bir arkadasim teks okusundur demis .Benim siralamamda var tabi ki ama biraz gerilerde........Bursa da bu kitaplara elden ulasmak zor ..Ancak siparisle istanbuldan aliyoruz....Nerede o eski kitap pazarlari......

guantanamo

aramiza hos geldin deww arkadas

guantanamo

sema hanim aramiza hos geldiniz

hanac

deww hosgeldiniz,

HacıGeraltEmmi

altin madalyon ailesiher geçen gün daha da büyüyor. yeni katilan dostlara bende hosgeldiniz diyorum.