Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sevgili muzaffer,
   Hosgeldin. çizimlerini ve yorumlarini bekliyoruz.

V

Keyifli vakit geçirmen dilegiyle aramiza hos geldin diyorum genç dostum..
"İstemem,eksik olsun.."

BAHADIR

Sevgili Muzaffer Samsun'da birçizgiroman okuruna rastlamakhayli ilginç ve ayni zamanda hos bir sey...Yillardir Bafra'da ikamet ettim bir Allah'in kulu yoktu benim zamanlarimda...Bu koskoca cografya da çizgiroman okuyan namina bir tek ben vardim zannederdim...Neyse bir gün yolumuz düserse tanismak dilegiyle...Keyifli sohbetler...

tomrukcan

Merhabalar
Çizgiromana gönül vermis dostlarin arasinda olmak çok güzel. Foruma yeni üye oldum, ancak yillardan beri Zagor'u takibeden biri olarak konunun yabancisi degilim, diyebilirim  :D  Bir süreden beri Sitki Siyril blog'da naçizane yorumlarla gündemi takip etmeye çalisiyordum. Umarim daha fazla vakit ayirarak, buradan da çok seyler ögrenip, olabilirse de bir miktar katkida bulunmak isterim. Sevgiler...

hanac

Sevgili Muzaffer ve Tomrukcan hosgeldiniz.

Umarim keyifli vakit geçirirsiniz.

Hayal Kahvem

Hey, tamam Tomrukcan'da geldiyse Altin Madalyon'a Sitki Siyril ekibi huzurlarinizda:)

Hosgeldininiz Tomrukcan ve Muzaffer  :D

tomrukcan

aman efendim, teveccühünüz :)

tesekkürler.

darkwood

Sevgili Tomrukcan, Muzaffer ve uzunjohn aramiza hosgeldiniz.  Umarim güzel paylasimlarimiza katilir ve keyif alirsiniz.
Darkwood Sakinleri..

Hayal Kahvem

Tomrukcan ilginç bir yer Altin Madalyon biliyor musunuz? Öyle herkesi üye kabul etmiyorlar. Yüksek komiteye sizi kabul ettirmek için
epey ugrastigimi söyleyebilirim:)) Neyse sizi tanidilar da "Aaa, bizim Tomrukcan mi? Tabii  memnuniyetle" dediler. Fazla yorulmadim Allahtan:)

Sizin AltinMadalyon'a çok katkiniz olacagina inaniyorum. Ayrica  Altin Madalyon'u seveceginize eminim.

Kidemli üye olarak katilimlarinizi bekledigimizi söyleyeyim artik... Eskiyim:)

tomrukcan

Sevgili darkwood, hos buldum, tesekkür ederim :)

Sevgili HK, eheemm ve de gulppp diyorum ben de çiko gibi :) Bu bos mideyle ne kadar katkida bulunabilirim, bilemiyorum :)) Hay allah bu stres aciktirdi beni :)

Forum sakinleri müsaade buyururlarsa zagorumuzun "ahyaaak" nârasi ile ilgili bir çalisma yapacagim, sevgiler

V

Alıntı yapılan: tomrukcan - 30 Kasım, 2010, 21:21:09

Forum sakinleri müsaade buyururlarsa zagorumuzun "ahyaaak" nârasi ile ilgili bir çalisma yapacagim, sevgiler

Katkilarinizi merakla bekliyoruz arkadaslar.Forumumuz bütün üyelerinin paylasimlarina açiktir.

"İstemem,eksik olsun.."

deadpool

merhaba ben enis sitenize yeni üye oldum ben 10 yasindayim babam sagolsun beni buraya kayit ettirdi evde bir sürü çizgi roman var en sevdigim gizli savas,iç savas,siyaha dönüs ,cep dizisi örümcek adam,solomon kane destani,büyülü rüzgar,planet hulk,çorak topraklar,martin mystere ve nathan never dir ;D

V

Enis yasi en küçük üyemiz sensin,aramiza hos geldin.Inan bizlerin de koca bedenlerinin içerisinde onar yasinda

çocuklar var.Yani iyi arkada olacagiz seninle. :) Çizgi roman okumana destek veren ve seni foruma

üye yapan babana da tesekkürler.Üye degil ise onu da üyelige bekliyoruz..

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Enis kardesim hosgeldin, babanla birlikte forumda iyice eglenmenizi dilerim.

s.b

Hosgeldin Enis.
Arkadaslar Enis'in babasi da bizim üyemiz. Adi Gökmen. Benim arkadasim olur azicik.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN