Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Tayfun Bey hoş geldiniz.Sizinle
daha önce GG'da alış-verişimiz olmuştu.
1930-70 arası yayınları gücüm yettiğince topluyorum.Malesef bilgi paylaşımı için vaktim olmuyor.Bu konuda desteklerinizi bekliyoruz.
Selamlar.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Çoğumuzu bu tutkuya bağlayan o geçmişdönemi kim özlemez, ama geçmişi toplamak o kadar pahalı oldu ki.....

Gandalf

TAYFUN ABİ HOŞ GELDİN.SENİN GİBİ DEĞERLİ BİR İNSANIN ARAMIZDA OLMASI ÇOK SEVİNDİRİCİ.
DEĞERLİ BİLGİLERİNDEN VE TECRÜBELERİNDEN İNŞALLAH YARARLANIRIZ. BU ARADA TAY DÖNEMLERİ İLE İLGİLİ KOLLEKSİYON SEVDASI OLAN BİR KAÇ KİŞİDEN BİRİYİM. TEKRAR HOŞ GELDİN DİYORUM.

s.b

Hoşgeldiniz Tayfun Bey.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Tayfun Bey hoşgeldiniz.

Değerli bilgilerinizden faydalanacağımıza emin olabilirsiniz.

aaciltan

Sevgili Tayfun ALEMDAR aramıza katıldığı için çok mutluyum. Böylesine bir çizgi roman duayeninden öğreneceğimiz çok şey var...
İyi ki artık Altın Madalyon'dasınız Tayfun ağabey...

Tarkan Kurt

Tayfun Bey hoşgeldiniz, eminim sizden çok şey öğreneceğiz.

taarruz

Merhabalar;
37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum
Uzunca bir zamandır çr den uzak olmama rağmen , iş nedeniyle Anadolu yakasına geçişim , Kadıköy dükkanlarındaki dolaşmalarım artıp gecikmeli de olsa forumdan haberdar olunca katılmak istedim.Üsküdar merkezli olarak gayrimenkul danışmanlığı yapıyorum.
Bol çizgili güzel günler...

hanac

Fatih bey hoşgeldiniz.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz ve katılımcı bir üye olursunuz.  :)

rumar80

Fatih Bey hoş geldiniz.
   Keyifli okumalar.

V

Hoş geldin Taarruz.Keyifli vakitler geçirmeni dilerim.
"İstemem,eksik olsun.."

Gandalf

FATİH BEY HOŞ GELDİNİZ

Tarkan Kurt

Fatih Bey hoşgeldiniz. İyi eğlenceler diler ve sizden bol katılım bekleriz.  :D

Nat Murdo

Herkese merhaba!
ben forum üyesi Lami Tiryaki'nin manevi kardeşi Ersin Yiğit.1986 Isparta doğumluyum.Halen Isparta'da ikamet etmekteyim.1993'ten beri çizgi roman okuru ve koleksiyoneriyim.2000 yılından beri Lami abiyle tanışmaktayız.Defalarca birbirimize konuk olduk.2000-2003 yıllarıda cizgiroman.com ve resimliroman.net forumlarında aktiftim.2004-2007 yıllarında üniversite sebebiyle istanbulda yaşarken kadıköy sahaflarının müdavimiyidim.eğer kadıköye gelmişliği olan varsa belkide yüzyüze tanışmışızdır.Hatta Lal kitap ve hoz comicsin çizgiromanlarında ilyas erkul/büyülü rüzgar çizgiroman sahaf reklam fotoğrafında elinde çay bardağı ayakta dikelen çocuk benim :)

hanac

Ersin Bey hoşgeldiniz,

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.