Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

Hoş geldin kardeşim. Geçirdiğimiz onca maceradan sonra :) yeni yuvamız burası. Burada ne Kadıköy'ün gergin ortamı ne de eski platformdaki kavgalar mevcut. Hepimiz çizgi roman ve sinema deryasında tatlı tatlı yüzüp çizgi güneşin keyfini çıkarıyoruz. Klavyene şemsiyeni tak bir an önce havuz başına gel. Çok fazla dost var burada...

Selamlar
Lami

rumar80

Ersin hoşgeldin,
   Eve gidince hemen bir Lal alıp bakayım ki yüz hafızama da yer et. Bol katılımlar

Nat Murdo

teşekkürler sevgili dostlar.uzun bir yolculuktan eve dönmüş gibi oldum.eve dönünce herkesi evde bulmak gibi güzel bir duygu.bu arada ümit kaptan 3.sayıya sahip olanlar,içinde Lami Tiryaki'nin hakkımda yazdığı espirili yazıya bakarakta beni anımsayabilirler. :D
Lami abi sağolsun beni benden iyi tanıyor. ::)

Tarkan Kurt

Ersin hoşgeldin, umarım aramızda hoşça vakit geçirirsin. :)

emre ozdamarlar

Ersin hosgeldin hocam, bol bol yazilarini görmek dilegiyle!

barbarconan

seamlar çizgi roman dostları.aranıza yeni katıldım.özellikle çizi roman çizimiyle uğraşanlar bana yazabilirler.herkese sevgiler.

Tarkan Kurt

Hoşgeldin ilkel çağların yenilmez savaşçısı ;)

"Şunu bilin ki Prensim, Kabaran okyanusların çizgi romanları ve onun görkemli altın çağını yutmasından hemen sonra, Dünya'da o güne kadar görülmemiş bir çağ başlamıştı. Aryas'ın oğullarının doğduğu bu çağda, Türkiye üzerindeki çizgi romanların yayını son derece düzensiz ve pahalıydı. İşte bu sıralarda "barbarconan"" geldi. Çelik bilekli elini klavyesinden  hiç çekmeyen bu kara saçlı, şahin gözlü yiğit, çizgi roman düşmanlarını sandallı ayağının altında çiğnemek ve çizgiroman sevdalılarının buluştuğu ALTIN MADALYON'a büyük katkı yapmak istiyordu." ;D

rumar80

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 21 Şubat, 2011, 08:07:39

"Şunu bilin ki Prensim, Kabaran okyanusların çizgi romanları ve onun görkemli altın çağını yutmasından hemen sonra, Dünya'da o güne kadar görülmemiş bir çağ başlamıştı. Aryas'ın oğullarının doğduğu bu çağda, Türkiye üzerindeki çizgi romanların yayını son derece düzensiz ve pahalıydı. İşte bu sıralarda "barbarconan"" geldi. Çelik bilekli elini klavyesinden  hiç çekmeyen bu kara saçlı, şahin gözlü yiğit, çizgi roman düşmanlarını sandallı ayağının altında çiğnemek ve çizgiroman sevdalılarının buluştuğu ALTIN MADALYON'a büyük katkı yapmak istiyordu." ;D
İzmir günlüklerinden. Robert Eyyüp Howard'ın katkılarıyla  ;D

Lami Tiryaki

Aramıza hoş geldin barbarconan. Forumumuzda bol eğlenceli keyifli saatler geçirmeni dilerim. Hirkanya çeliğinden dövülmüş klavyenle forumumuza yapacağın katkıları şimdiden beklemeye başladık :)

Selamlar
Lami

s.b

Hoşgeldiniz barbarconan. Aman kılıcına dikkat et fazla sallama.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

altay1944

Sekiz (8) adet yorum ve görüşten sonra henüz forum sakinleriyle tanışmadığımı düşündüm.Adım M.Altay KARTAL.Birçok forumda altay1944 rumuzu ile aktif olarak çizgiroman dünyasında görünmeye çalışıyorum.Mesleğime gelince Arkeolog-öğretmen yeterli olacaktır.45 yaşındayım ısparta/Eğirdirliyim.Burada tanıdık arkadaşların olması güzel .Devamlı ve kalıcı olması dileğiyle.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Altay ve Conan,
   Hoşgeldiniz. İyi vakitler geçirmenizi dilerim.

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: altay1944 - 21 Şubat, 2011, 09:09:52
Adım M.Altay KARTAL.Mesleğime gelince Arkeolog-öğretmen yeterli olacaktır.45 yaşındayım ısparta/Eğirdirliyim.Burada tanıdık arkadaşların olması güzel .

Aramızda bir Martin Mystere varmış :) Altay kardeşim forumumuza renk katıyorsun birlikteliğimizin daim olması dileğiyle. Bu arada Nat Murdo isimli üyemiz Ersin Yiğit'te Isparta'lı. Bilgilerine.

Selamlar
Lami

pizagor

sadece barbarconan ve altay1944 değil, son dönemde aramıza katılan onlarca arkadaşımıza da hoşgeldiniz diyorum...

Kendilerini bu başlık altında tanıtırlarsa çok da memnun oluruz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

hanac

Dostlar hoşgeldiniz.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.