Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cantürk

Hoşbulduk,

İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

Malesef Doktorum Rumar. 8) Bransım Radyoloji.

Eskisi kadar sık yazamıyorum. Biraz heyecanımı yitirdim.

Sık olamasa da yazmaya çalışacağım.

rumar80

Ben de doktorum
   Benim branş tıbbi onkoloji
   Şu aralar Hatay'da görev yapmaktayım.
   En kısa zamanda görüşmek dileğiyle

tommikser

Abi heyecan kaybetmek falan yok ona göre.Bu sitede o kadar İTKİ varki bir bakmışsın Naruto okumuşsun.Bir bakmışsın Redkit.Baştan demedi deme adama acaip etkileriz bol bol okuturuz,okuruz. ;D

Şimdiden bize iş çıkardın abi...

s.b

Hoşgeldiniz Batuhan Bey
Sizi aramızda görmek çok güzel. Mister No muhabbetlerimize ve diğerlerine artık burada devam ederiz.
"Heyecanımı yitirdim" de ne demek, hep beraber o heyecanı yeniden yakalarız merak etmeyin.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

cankazmaci

Hoşgeldiniz Batuhan bey, bol bol keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..

C.

darkwood

Sevgili Kemal "kemalkoc50" ve diğer yeni arkadaşlar aramıza hoş geldiniz.
Conan bölümünü şenlendirecek bir değerli dostumuz daha aramıza katıldı.  Umarım paylaşımlarımızdan zevk alırsınız...
Darkwood Sakinleri..

Berkdinho

Merhaba, adım Berk.1994 Edirne doğumluyum.Halen Edirne'de yaşıyorum.Üye olalı uzuuun zaman olmuştu ama birkaç mesajım dışında forumu ilgiyle takip ediyordum.Daha aktif olmaya çalışacağım.7 yaşındayken, evdeki eski kitapları,ansiklopedileri vs. karıştırırken gördüğüm Tommikslerle çizgi roman sevdam başladı.Başlayınca da bırakamadım zaten.Ağırlıklı olarak fumetti okumakla birlikte her türden çizgi roman okurum.Umarım ben de bu güzel  ortama iyi şeyler katarım.
The Right Man When Things Go Wrong

hennessy

aralmıza tekrar hoş geldin Berkdinho
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Tekrar merhaba Berk.

İşte yeni nesil çizgi roman okuru  :)

HacıGeraltEmmi

Yeni arkadaşlara merhaba. Genç dostları aramızda görmek ayrı bir mutluluk. Umarım katılımınız bol olur ve keyifli vakit geçirirsiniz.

tommikser

Berk hoş geldin iyi ki geldin yoksa yaşlılar klübü gibi birşey olup çıkacaktık yakında.Artık daha aktif ol.Gençliğinin enerjisini göster bize.Edirnede olmakla çok şanslısın sevgili Ayhan abim ve Doğa abim oradalar.İletişime geç derim.Çok iyi koleksiyonları var ;D

alan ford

Aha Edirne toplantısı yapacak kadar olduk. Berk bir an önce tanışalım. Ayhan'la planımız bir Levent Çakır ziyareti yapmak. Gelmek istersen beraber gideriz.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

emre ozdamarlar

Berk hosgeldin hocam, son zamanlarda aramiza katilan tum arkadaslara hosgeldin der, bilgilerini, fikirlerini bizlerle bol bol paylasmalarini dilerim.
Saygilar, sevgilerle.

rumar80

Berk hoşgeldin
   Burayı biliyorsun. Muhabbet gırla. Seni de bekliyoruz.

darkmobson

hanımlar beyler
ismim kerim. 25 yaşındayım ve bu çizgiroman illetine kuzenim (kuzenden öte abim diyebiliriz de) hennessy tarafından bulaştırıldım. Şu an koleksiyonumda bir kaç kafka uyarlaması, taş şehir berlin ve uçma sanatı var. zamanla genişleteceğimi umuyorum. elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağıma da söz veriyorum :)