Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

selam,hoş geldiniz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

V

Tüm yeni dostlar tekrar tekrar hoş gelmişler aramıza.
Sevgili Fuhrer Diyarbakır diyince aklıma geldi,Surdibi'ndeki ciğerciler çalışmaya devam mı?
"İstemem,eksik olsun.."

drfuhrer

sevgili judas,surlar boyunca bulunan bütün işletmeler çevre düzenlemesi bağlamında başka yerlere yerleştirildi.surlarımız baştan başa sağlı-sollu park ve yeşillik alanlarla donatıldı ve de harika oldu yeni görünümleri.ama harika ciğercilerimiz hala duruyor yeni yerlerinde.bir gün yolunuz düşerse beraber gideriz.görüşmek üzere

V

Surların çevre düzenlemelerinin yapılmasına sevindim.İnşallah gelirsem oralara görüşmek isterim tabi ki!
"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

Zafer Bey ve Caretta Abi hosgeldiniz Altin Madalyon Ailesine, forumumuz bagimlilik yapar, simdiden uyarmasi :)

rumar80

Batuhan bey de doktor Eskişehir'de radyoloji uzmanı
  Ben tıbbi onkoloğum. Şu anda kadrom Hatay'da

V

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Eylül, 2011, 18:11:08
   Batuhan bey de doktor Eskişehir'de radyoloji uzmanı
  Ben tıbbi onkoloğum. Şu anda kadrom Hatay'da
Bir doktorumuz daha var.İstanbul'dan Perpetual.
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Tanışma yazısı biraz geç olsada  :D, Zafer bey, aramızda sizide görmek gerçekten güzel. Keyifli paylaşımlarınızı takip etmek daha da güzel.
Doktorlarımız çoğalıyor, korkarım yakında sitemiz sağlık sitesine dönüşecek.  ;D
Bu arada sağlık ile ilgili bir bölüm açma zamanıda geldi gibi görünüyor.   ;)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Perpetual'in de meslektaş olduğunu bilmiyordum. Bize bilgi versin de bir tıbbi toplantı yapalım  :D

drfuhrer

teşekkür ederim mesut bey.ben de sizi tanıdığım için çok mutluyum inanın...ve diğer arkadaşları da öyle

kingleoric

Herkese Selamlar
Ben, Adana'da İtalyanca Öğretmenliği yapıyorum ve ayrıca bu yıl İngilizce Öğretmenliği bölümüne başladım. İtalyanca, İngilizce ve Almanca biliyorum.
Genelde comics ağırlıklı olsa da bütün çizgi romanları seviyorum ve elimden geldiğince koleksiyon yapıyorum.
Saygılarımla

V

Foruma hoşgeldin dostum.Fumettileri,comicsleri orjinalinden takip

etme şansın var.Forumda bir grup arkadaş(ben de dahil) İtalyanca öğrenme konuusunda niyeti

bozmuş durumdayız... :)
"İstemem,eksik olsun.."

Tarkan Kurt

Tüm yeni katılan dostlar aramıza hoş geldiniz. İnşallah eğlenceli vakit geçirirsiniz ve bol bol katılım yaparsınız.

hanac

Hoşgeldin kingleoric,

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

drfuhrer

sevgili kingleoric aramıza hoşgeldin.diğer bütün arkadaşlar gibi senin de kültür düzeyi yüksek biri olman hoşuma gitti.belki aramızda hiç okula bile gitmeyenler vardır.onlara da saygım sonsuz,eğitim olayını kastetmedim direkt olarak.ama biz küçükken elimizde çizgi roman'ı görüp senden bir b.k olmaz diyen akraba,komşu,arkadaşlara bir gönderme-bir sitemdir bu...şimdi onlara sesleniyorum:bakın okuduk,doktor,öğretmen,mühendis,yönetici,mimar,mali müşavir ve daha onlarca meslek grubuna el attık.demek ki çizgi roman bir engel değilmiş okuma-adam olma önünde.tam tersine çizgi romanlarla büyüyenlerin genel kültürü daha yüksek kanımca.umarım yeni nesil ebeveynler,büyükler daha farklı düşünür.yoksa atılan,sobaya atılan çizgi roman takımlarım hala ukdedir içimde.neyse lafı uzattım biraz;tekrar aramıza hoşgeldin dostum...