Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Dr fuhrer Diyarbakırda haberin olsun

s.b

Evet böyle bir toplantı iyi olur. Hem muayeneyi bedavaya getirmiş oluruz.Hehehehe!
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gece kartalı

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 11 Ekim, 2011, 21:36:40
Fatih hosgeldin Altin Madalyon ailesine!
Tex, Zagor ve Mister No disina da baya bi acilacaksin forumumuzun gazlamalari sonucu, simdiden uyarmasi :)

Teşekkür ederim.
Pek öyle bir niyetim yok Ken Parker ve belki de Büyülü Rüzgar harici :)
Teksas, Tom Miks, Swing, Tom Braks, kısmen Ten Ten uzun süre takip ettiğim çizgi romanlar zaten ancak Tex, Zagor ve Mister No dışında takip edecek zamanım yok, koleksiyon yapmak için de artık çok geç elimdekilerin bir çoğunu da (Tay ve alfa yayınları) malesef konu komşuya dağıtarak bir kısmı da annem vasıtasıyla elden çıktı:(.
Yanlış anlaşılmak istemem herkese de saygım var ancak amerikan çizgi romanlara alışamadım belki de aslında tam anlamıyla çizgi roman sever olamamışımdır :(.

rumar80

Çizgi roman okuyorsan ve çizgi roman seviyorsan çizgi roman seversindir. Bu kadar basit. Tür tercihin olabilir. Ben de mangalara ısınamadım.
   Bu arada orada çizgi roman temini kolay mı?

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: JuDaS - 11 Ekim, 2011, 21:11:17
Tabelayı değiştiriyorum arkadaşlar."Özel Altın Madalyon Çizgi Roman Kliniği" ;D .

;D Hoşgeldiniz, keyifli vakit geçirmenizi dilerim.

drfuhrer

sevgili gece kartalına ya da diğer bir deyişle sevgili meslektaşıma hoşgeldin aramıza diyorum.inanılmaz keyifli bir atmosfer var burada.başka serileri takip edemem demişsin ama emin ol bu forum sayesinde ben de ''bulaşmam'' dediğim çok seriye bulaştım :)
böylesi ortak zevkleri olan arkadaşların gerçek hayatta da görüşmesi dileğiyle...

hennessy

sayın gece kartalı itkilere bulaşırsan inan o kadar çok değişik çizgi roman okursunki sende benim gibi şaşırırsın :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gece kartalı

Alıntı yapılan: rumar80 - 11 Ekim, 2011, 21:48:15
   Çizgi roman okuyorsan ve çizgi roman seviyorsan çizgi roman seversindir. Bu kadar basit. Tür tercihin olabilir. Ben de mangalara ısınamadım.
   Bu arada orada çizgi roman temini kolay mı?

Yok abi ne gezer. Sadece d&r vasıtasıyla elden alabiliyorum. Allah'tan d&r var, eskiden tam sefaletti. Bir zagor bulabilmek için tüm şehrin altını üstüne getirip bulamadığım günler olurdu bu yüzden hiçbir seri çizgi romanı tam takım toplayamamışımdır:(.
Misal 'Zagor'un Kış Yılanı ile ilk buluştuğu seri benim okuduklarım arasında Tay yayınları, büyük albüm 48. sayıydı. 49'u bulamadım, gelmedi memlekete, sinirden kitabı yiyecektim :). Heralde 7-8 sene sonra 49. sayıyı Ankara'da bir yerlerde bulabildim. Bu yüzden üç büyük şehirde büyüyenlere hep imrenmişimdir.

hennessy

sayın gece kartalı sitemizde ufak bir araştırma yaparak kargo ile uygun fiyatlara alabileceğin çizgi roman yerlerinide bulman mümkündür Ordanda istediğin kitapları temin edebilirsin
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gece kartalı

Uzun süreden beri detaylı bilgi sahibiyim henessy, teşekkür ederim ilgin için.

Gandalf

Fatih bey aramıza hoşgeldiniz. Sonunda Gaziantep de benden başka çizgiroman sever bir arkadaşın var olduğunu öğrenmek sevindirdi beni doğrusu. Çizgi roman üzerine konuşup tartışabileceğiniz bu ortamdan keyif alacağınızı umut ediyorum.

Selamlar
Serdar

gece kartalı

Teşekkür ederim Gandalf hoşbulduk. Hakikaten gözlerim doldu Gaziantep'te çizgi roman sever duyduğuma. Şaka bir yana siz bilirmiydiniz bilmiyorum Tay yayınları sağlam gelirdi antep'e.

pizagor

Aramıza bir Tex hayranı daha katılmış... Biraz gecikmeli olacak ama hoşgeldin Gece Kartalı...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Gandalf

Alıntı YapTeşekkür ederim Gandalf hoşbulduk. Hakikaten gözlerim doldu Gaziantep'te çizgi roman sever duyduğuma. Şaka bir yana siz bilirmiydiniz bilmiyorum Tay yayınları sağlam gelirdi antep'e.

Doğrudur Fatih bey , epey uzun bir zaman geçti doğrusu aradan, şimdi hayal gibi geliyor insana.
Sizde benim gibi , çizgiromanı bırakıp yıllar sonra geri dönenlerdensiniz herhalde. Yardımcı olacağım bir konu olduğunda çekinmeden bana yazabilirsiniz. Bu arada biraz nostalji yaşamak isterseniz, sizi facebook daki; " Tay yayınları dönemi Kolleksiyonerleri" adlı sayfama davet ediyorum. ;)

Saygılarımla
Serdar

korsanmurat

Selamlar çocukluğumuzu yaşadığımız ,okuma yazmayı öğrendiğimiz çizgi romanlar malesef artık taşrada pek bulunmamakta net ortamında butdı yaşatan arkadaşlara teşekkürler