Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OZAN BALIM

Merhaba,

Çocukluk merakım olan çizgi romana 33 yaşımda yeniden zaman ve para ayırmaya başladım. Favorim Mister No, Teks ve Ken Parker. altinmadalyon harika bir site, güncel yayınları ve arşiv yayınlarını buradan takip ediyorum. Yorumlar da çok değerli. Dampyr'i ve Julia'yı yeniden yayın aşamasında tanıdım ama bu konudaki çabaları gördüğümde çok sevindim ve gurur duydum. Umarım sonuna kadar giderler. Çizgi romanın eskiden olduğu gibi yüzbinlerce okuru olması, gazete bayilerinde bulunması, çok baskı ile birlikte fiyatların da gazete fiyatına düşmesi dileğiyle... 

rumar80

Ozan Bey hoşgeldiniz.
   Keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim.

V

Ozan hoş geldin.Forumumuzun güzelliklerine senin ve diğer üyelerimizin de katkılarını bekliyoruz.
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Hoşgeldiniz Ozan Bey, demek çizgiromanda ikinci baharı yaşıyorsunuz :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

yunusmeyra

Ozan hoşgeldin ve tüm iyi dileklerinin kabul olması dileğiyle..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

emre ozdamarlar

Ozan hocam hosgeldin Altin Madalyon Ailesine.

şehnaz

Hoşbulduk Hasan bey  :)

hanac

Tekrar hoşgeldiniz.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

rumar80

Şehnaz hanım hoşgeldiniz
  Keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim

drfuhrer

aramıza katılan tüm arkadaşlara;hoşgeldiniz diyorum...

Burak

Merhaba,

Bu kadar çok çr var mıydı gerçekten? 37 yaşında 30 yıllık çr okuyucusuyum, sizlerle tanıştığımdan beri

(ki çok kısa bir süredir) ne kadar cok şey öğrendim. Herkese değerli yorum ve katkılarından dolayı teşekkur ederim.

Ortaya çıkan ürün müthiş diye düşünüyorum.. Tekrar merhaba ve teşekkürler :) sevgiyle kalın

sefik

Bütün yeni arkadaşlar hoşgelmiş :)

HacıGeraltEmmi

Aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyor, keyifli sohbetler diliyorum.

tommikser

Burak bey hoş geldiniz.Umarım sitemizde güzel saatler geçirirsiniz.Okuduklarınızla ilgili her türlü yazıyı bekliyoruz ona göre ;)

emre ozdamarlar

Burak Bey hosgeldiniz Altin Madalyon ailesine!