Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

Burak bey hoşgeldiniz..bu arada "burak bey" diyede bir çizgi roman var ;) aklınızda bulunsun..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 14 Aralık, 2011, 18:03:12
bu arada "burak bey" diyede bir çizgi roman var ;) aklınızda bulunsun..

Burak Bey zamanında Sabah gazeesinde strip olarak yayınlanıyordu galiba. Çizeri kimdi?
Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

ilk çizer ve tiplemenin babası abdullah turhan bildiğim kadarıyla..

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: kalidor - 14 Aralık, 2011, 23:42:50
bu arada "burak bey" diyede bir çizgi roman var ;) aklınızda bulunsun..

Burak Bey zamanında Sabah gazeesinde strip olarak yayınlanıyordu galiba. Çizeri kimdi?

Abdullah Turhan çiziyordu sanırsam. Kara Murat ile birebir aynıydı karakter. ;D

yunusmeyra

senaryolardaki isim ise nizamettin veziroğlu takma ismi ile selahattin duman'dı sanırım..

Burak

Burak bey hoşgeldiniz..bu arada "burak bey" diyede bir çizgi roman var ;) aklınızda bulunsun..

Bilmezmiyim,zamanında az hava atmadım arkadaslarıma :))

drfuhrer

sevgili burak hoşgeldin.türkiyenin en kaliteli ve en efektif çizgi roman platformuna katılman senin için bir ayrıcalık;bizim içinse mutluluktur...

Burak

Teşekkürler ArAmAS..:)

alper_kaya

Merhabalar, ben Alper Kaya. Altın Madalyon'un adını sıkça duymama karşın forumlara olan  antipatim nedeniyle uzak durdum ancak ocak ayında çıkacak olan e-dergide bir tefrika başlangıcıyla bu aileye uzaktan da olsa katılınca forum antipatimi bir kenara atıp aranıza katılmaya karar verdim :)

1990 Ankara doğumluyum, 18 sene Zonguldak'ta yaşadım ve İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği'ni kazandım. Çizgi romanlara ilgim çocukluktan geliyor -hemen hemen hepiniz gibi- gazetelerin verdiği Tommiks, Teksas'larla başlayıp Kadın Dedektif Julia ve en nihayetinde ihtiyar Marty Amca'ya kadar uzandım. Genelde Martin Mystére takipçisiyim ama 1602 gibi güzel organize edilmiş altyapısı olan tek atımlık çizgi romanları da takip ederim.

Kendime ait bir romanım var, bu yılın eylül ayında çıktı (adı "08.00") onun dışında spor basınında kendime yol çizmeye çalışan bir garip emekçiyim :) Ha bir de, dönem dönem Kayıp Rıhtım'da çizgi romanlar ve çeşitli romanlara dair yazılar yazıyorum :)

hanac

Hoşgeldiniz Alper Bey.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

rumar80

Alper Bey hoşgeldiniz.
  Yazılarınız hem burada hem de dergide sıklıkla görmek dileğiyle...

V

Alper aramıza hoş geldin.Dergimize yazarak aramıza zaten katılmıştın ama forumda da keyifli yazılarını görmek isteriz.Altın Madalyonun diğer forumlardan farkını kısa zamanda hissedeceksin emin ol.
"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

Alper selamlar hocam, hosgeldin aramıza.

drfuhrer

alper iyi bir karar vermişsin.altın madalyon apayrı bir platform.zaman geçtikçe anlayacaksın bunu.forumdaki herkes ilgili...kafana takılan her soruya hemen cevap bulabilirsin...
aramıza hoşgeldin...

HacıGeraltEmmi

Hoşgeldiniz. Keyifli sohbetler dilerim.