Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

C.omar

Ben Ozan, çizgi roman dışında radyo programcılığı yapıyorum ( Radyo Ki-Garaj Canavarı, Radio Zula Self Titled :D), sümerler ile ilgileniyorum, Kocaeli üniversitesindenim yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum.

rumar80

O zaman 28 Nisan'da bekliyoruz.

hanac

Hoşgeldin Ozan.

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

hennessy

Hoşgeldin Ozan.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

Aramıza hoş geldin Ozan.

Ne tür çizgi romanlar okuyorsun.
Altın Madalyon itkisi sayesinde daha önce okumadığın çizgi romanlara bile sahip olup okumak isteyeceksin haberin olsun,Şimdiden uyarayım. bir çok arkadaş bu itkilenmeden nasibini almıştır.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

C.omar

Alıntı yapılan: haysat - 25 Mart, 2012, 20:47:06
Aramıza hoş geldin Ozan.

Altın Madalyon itkisi sayesinde daha önce okumadığın çizgi romanlara bile sahip olup okumak isteyeceksin haberin olsun,Şimdiden uyarayım. bir çok arkadaş bu itkilenmeden nasibini almıştır.

Genellikle uzun soluklu şeyler okuyorum özellikle Bonelli serileri. Bir ara SSCB döneminde basılmış one shot, çok kısa serilere, garip SSCB filmlerine ve o dönemde basılmış garip 45 lik görünümde 33 lüklere takmıştım. Yolculuklarımda fanzin İstanbulda ise Bonelli okuyorum. Sağol yeni serilere başlamak hoşuma gider.

tommikser

Ozan aramızda hoşgeldin.Umarım ne istediğini biliyorsundur.Ben altınmadalyon'a üye olduğumdan beri çr sanırım 2000'i geçmiştir.Bizi dinlersen yandın ;D

alan ford

Alıntı yapılan: C.omar - 25 Mart, 2012, 23:45:13
Alıntı yapılan: haysat - 25 Mart, 2012, 20:47:06
Aramıza hoş geldin Ozan.

Genellikle uzun soluklu şeyler okuyorum özellikle Bonelli serileri. Bir ara SSCB döneminde basılmış one shot, çok kısa serilere, garip SSCB filmlerine ve o dönemde basılmış garip 45 lik görünümde 33 lüklere takmıştım. Yolculuklarımda fanzin İstanbulda ise Bonelli okuyorum. Sağol yeni serilere başlamak hoşuma gider.

Bir ara bende masal plakları topluyordum böyle. 45'lik ayağına yatan 33 lükler. Hoşgeldin bu arada .))
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

konyalıconan

Herkese Merhabalar. Forumla ilgili ilk izlenimim çok keyifli sohbetlerin yapıldığı yönünde. Umarım bundan sonra bende bu sohbetlere katkı sağlayacağım. Conan, Red Sonja ve Kötü Kedi Şerafetin favori çizgiroman karakterlerimdir. İstanbulda Avukatlık yapmaktayım ve sitenin üyelerinden olan Tarkan Kurt abi ile aynı büroda çalışıyorum.

rumar80

Crom ve forum adına size hoşgeldin diyorum.
  Keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim.
  Madem İstanbul'dasınız 28 Nisan'da Kadıköy'e toplantıya bekliyoruz...

C.omar

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Mart, 2012, 16:32:00
  Crom ve forum adına size hoşgeldin diyorum.
  Keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim.
  Madem İstanbul'dasınız 28 Nisan'da Kadıköy'e toplantıya bekliyoruz...
Çok önemli bir şey olmadığı sürece koşa koşa geleceğim zaten neredeyse her hafta sonu Kadıköy'deyim.

haysat

Aramıza hoş geldiniz.
Umarım forumda katılımlarınızla daha keyifli saatler geçirirsiniz.
Toplantıya'da bekliyoruz.Görüşmek üzere...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

konyalıconan hoşgeldin.

Eyyüp abi'ye selamlar.  :)

kalidor

Vayy hemşerim hoşgeldin. Konya ve Conan ilişkisi... Konya Konan. Konya'ya Konan Konan ;D Rampalı çarşıdan, ince minare arkasından az mı Conan aldım.
Crom! Ölüleri Say...