Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Değerli kardeşim ve meslektaşım konyalıconan aramıza hoşgeldin. Özellikle Conan ve Red Sonja ile ilgili katılımlarını bekliyoruz.

darkwood

Aramıza hoş geldiniz konyalıconan.
Umarım paylaşımlarımızdan sizde keyif alırsınız.
Darkwood Sakinleri..

berkuralcan

Herkese merhaba,

Muhtemelen bazılarınızla tanışıyoruzdur, adım nick'ten de anlaşılacağı gibi Berk Uralcan. Hayattaki en büyük fobim insanların nick'i görüp sadece Berk yerine bana "berkuralcan" diye hitap etmesi.

Kendimi bildim bileli çizgi roman okuyorum, ana ilgi alanım da Comics. AltEvren diye bir sitem var, belki bilenleriniz vardır, şu an güncellik konusundaComics alanında Türkiye'de bir numara olduğunu - sanırım -  iddia edebilirim. Eğer siteyi bugün ziyaret ederseniz yanlış bir fikre kapılmayın, günün anlam ve önemine büründü sadece :)

Bunun dışında, normalde İstanbul'da yaşıyorum, fakat şu an Kanada'nın Montreal kentindeyim, üniversite için.

Amerikan Çizgi Romanı bölümünde elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalışacağım, ama forumlarda genelde okur rolünü tercih ediyorum :)

tommikser

Sevgili Berk aramıza hoşgeldin.Altevren'i gerçekten heyecanla takip ettiğimi söyleyebilirim.Comics konusunda güncel yayınları sayenizde baya öğrendim.Bizim forumda da sevgili Umar abiminde çok güzel yazıları var.Özellikler Avengers yazısını mutlaka okumalısın.Birde bizim forumu comics'e boğmanı isterim.Bizim forumda sadece okuyuculuk yok ona göre ;D Tekrar hoşgeldin.

yunusmeyra

yazılarınızı heyecanla takip edeceğiz bilesiniz,hoş geldiniz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

drfuhrer

aramıza hoşgeldin berk...

rumar80

Berk hoşgeldin,
  Keyifli zamanlar geçirmeni dilerim

carson

arkadaşlar herkese merhaba .teks en beğendiğim çizgi roman hala zaman zaman okuyorum.ilgili arkadaşlara teşekkürler.selamlar . carson

darkwood

Aramıza hoş geldin sevgili Carson, rumuzunuz Tex sevginizi belli ediyor zaten.
Umarım paylaşımlarımızdan keyif alırsınız.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Hoşgeldin carson.

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

drfuhrer

welcome sevgili carson...

s.b

Hoşgeldin Carson kardeş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kuzguncuklu

1979 almanyanin oberhausen da dogdum.ilkokul, orta okul, liseyi türkiyede okudum.zaten cizgi roman okumaya türkiyede alistim.Su an almanyada isci olarak calisiyorum.istanbulda kuzguncukta kaliyorum.siki bir zagor okuyucusuyum ayrica tex, jeriko,kinowa cizgi romanlarini seviyorum.ayrica zagor klasiklerin simdiye kadar olan serilerini almaya niyetim var.herkese saygilarimla.

sefik

rumar80

Sevgili kuzguncuklu hoşgeldiniz.
   Umarım keyifli vakitler geçirirsiniz.