Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kadri kerem

Merhaba,

Marmara Üniversitesi yüksek lisans öğrencisiyim. Kitap delisiyim, yazmayı seviyorum. Varlık, Ünlem sanat derken en son Xasiork dergisinde yayımlandı yazılarım. Çizgi romanlara bayılırım, ancak sıkı bir çizgi roman okuyucusu da değilim. Umarım burada çizgi romanlara olan ilgi ve bilgimi artırırım. Bu arada Creepy dergisi favorimdir = )

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Hoşgeldin Kadri Kerem,

Çizgi Roman için doğru adrestesin.

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

kültürelgüncel

Alıntı yapılan: kadri kerem - 30 Nisan, 2012, 19:24:43
Merhaba,

Marmara Üniversitesi yüksek lisans öğrencisiyim. Kitap delisiyim, yazmayı seviyorum. Varlık, Ünlem sanat derken en son Xasiork dergisinde yayımlandı yazılarım. Çizgi romanlara bayılırım, ancak sıkı bir çizgi roman okuyucusu da değilim. Umarım burada çizgi romanlara olan ilgi ve bilgimi artırırım. Bu arada Creepy dergisi favorimdir = )
Hoş geldiniz  :)

darkwood

Yeni arkadaşlarımız;

Eski takipçimiz fakat yeni üyemiz "sheRa"  bu güzel rumuz ile formumuza hoş ve güzel bir başlangıç yaptınız, eküriniz ile birlikte güzel paylaşımlar dilerim.

Kadri bey, aramıza hoşgeldiniz. Burada değerli dostlarımız arasında ortak zevkimiz çizgiromanlar ile ilgili çok keyifli sohbetler bulacaksınız. Altınmadalyon itkisi ile artık çizgiroman ı daha fazla seveceksiniz ve sevdireceksiniz hiç şüpheniz olmasın.
Darkwood Sakinleri..

V

Tüm dostlar hoş gelmişler. :)

"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Toplantıda şahsen tanışmaya nail olduğumuz ve çizgi romanı seven bir bayan üyemiz olduğu için ne mutlu.

3 senedir ( korsan ) takip ettiğiniz sitemizde aktif olarak katılımınızı bekliyoruz.

Aramıza hoş geldiniz sheRa
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Hoş geldin Kadri Kerem

Altın Madalyon'un itkisi ile bir çok arkadaşımız çizgi romanlarına her gün yenilerini ekliyor. Aldığın ve yaptığın serileri gördüğünde sen bile inanamıyacaksın.
Aramızda  bu itki ile çizgi romana boğulmuş bir sürü arkadaş var.

O yüzden adres burası.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

kadri kerem

Teşekkür ederim. Hoş bulduk. = )

Hayal Kahvem

Karamba Karambita!  Kadri Kerem gelmiş Altın madalyon'a. Çok sevindim.  :D

Sakın kaçırmayın.... Dergiye yazı yazacak şahane bir yazar olabilir kendisi... Benden söylemesi.  ;)

kadri kerem

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 30 Nisan, 2012, 21:14:48
Karamba Karambita!  Kadri Kerem gelmiş Altın madalyon'a. Çok sevindim.  :D

Sakın kaçırmayın.... Dergiye yazı yazacak şahane bir yazar olabilir kendisi... Benden söylemesi.  ;)

Çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde buradayım. Bir öykü, bir inceleme sözünü verdim bile!  ;) Bu arada forumun sıkı bir takipçisi olup çizgi roman eksiğimi de kapatmalıyım  ;D

Hayal Kahvem

Hoşgeldiniz Kadri Kerem...  Altın Madalyon'da çok zenginleşeceksiniz. Kefilim.  :)

Gambit

Forumumuz kalite ve cesitililik (farkli alanlarda uzmanlasmis kisiler) acisindan surekli buyuyor. Bunu gormek ve bir parcasi olmak cok sevindirici

Kadri bey hosgeldiniz aramiza, degerli yazilarinizi bekliyoruz

HacıGeraltEmmi

Aramıza yeni katılan arkadaşlar, hoşgeldiniz. Keyifli zaman geçirmenizi dilerim.

s.b

Hoşgeldiniz kadri kerem. Bizimle iyi vakit geçireceğinizden eminim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN