Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

denisad

Merhaba arkadaşlar, ben de birkaç gün önce foruma katıldım. Adım Deniz, 1981 doğumluyum, İstanbul'da yaşıyorum ve yazılım uzmanı olarak çalışıyorum.
Çocukluğumda babamın okuduğu Conan ve Zagor fasiküllerini, okul dönemi öncesinde resimlerine bakarak, ardından okul ile beraber okuyarak çizgi romanlara karşı sevgim oluştu. Şu sıralar ise daha çok, DC Vertigo yayınlarını takip etmeye çalışıyorum. Sanırım benden şimdilik bu kadar  :)

rumar80

Deniz hoşgeldin.
  Bu kadarla kalma, yaz.
  Umarım keyifli vakitler geçirirsin.

V

Hoşgeldin Deniz.Keyifli vakitler geçirmeni dilerim..
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Deniz hoş geldin.Bende 81 doğumluyum.Yani aynı kuşak ve aynı çizgi romanları aynı yaşlarda okuduk desenize.Ben tam bir Conan tutkunuyum.Alfa sağ olsun.Tekar Foruma hoş geldiniz.Bol bol yazmanız dileğiyle...

hanac

Deniz foruma hoşgeldin.

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

emre ozdamarlar

Deniz hosgeldin aramiza.
Vertigo'dan begendigin seriler hakkinda bilgilerini bizlerle paylasman dilegiyle selamlar!

darkwood

Deniz "denisad" aramıza hoş geldin, umarım formumuzdaki güzel paylaşımlarımızdan bizler gibi sende keyif alırsın.
Darkwood Sakinleri..

Dinconur

Selamlar ben Dinç onur aydın . Okan ünv. güzelsanatlar resim mezunuyum bu sene mezun oldum .27 yaşındayım  illistrasyona ve çizgiromanlara olan çocukluktan gelen bir hayranlıktan dolayı çizgiye takılı kaldım :d.  piyasaya girme yolları ariyorum :P

hanac

Hoşgeldin Dinç.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

hennessy

Alıntı yapılan: Dinconur - 04 Aralık, 2012, 22:41:33
Selamlar ben Dinç onur aydın . Okan ünv. güzelsanatlar resim mezunuyum bu sene mezun oldum .27 yaşındayım  illistrasyona ve çizgiromanlara olan çocukluktan gelen bir hayranlıktan dolayı çizgiye takılı kaldım :d.  piyasaya girme yolları ariyorum :P

Hoşgeldin Dinç deyip çizimlerini bizlerle paylaşmanı bekliyoruz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Formumuza hoşgeldin sevgili Dinç.
Çizimlerini bizimle paylaşırsan memnun oluruz, keyifli vakit geçirmen dileklerimle.
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Aramıza hoşgeldin Dinç. Çizimlerini bizimle de paylaşırsan seviniriz.

rumar80

Hoş geldin Dinç.

V

Hoşgeldin Dinç..
"İstemem,eksik olsun.."

connyapku