Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Yeni gelen tüm dostlar hoşgeldiniz.

darkwood

Çizgiroman dostu yeni arkadaşlarımız, aramıza hoş geldiniz.
Formumuzda umarım keyifli vakit geçirirsiniz.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Forumumuzun gün geçtikçe üye sayısı çoğalıyor ama bu sadece sayıda kalmasın mesajlarınızı bekliyoruz.hepinize hoş geldiniz diyorum... :D :) ;)

connyapku

Yeni gelen arkadaslar  hosgeldiniz.

Norrin___Radd

Selamlar.

Adım Yalçın DEMİR

Siteye dün üye oldum.Gayet güzel bir yere benziyor.Nickimden de anlaşılacağı üzere Silver Surfer hayranıyım.

hanac

Yalçın hoşgeldin.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

Saint2

Alıntı yapılan: Norrin___Radd - 08 Mart, 2013, 09:52:40
Selamlar.

Adım Yalçın DEMİR

Siteye dün üye oldum.Gayet güzel bir yere benziyor.Nickimden de anlaşılacağı üzere Silver Surfer hayranıyım.

Hoş geldin Yalçın...

HayalGücü

Herkese selamlar. Ben Oğuz.
Siteye yeni kayıt oldum. Bir süredir misafir olarak takip ediyordum, neden misafirim olarak duruyorimki dedim ve kayıt oldum.

Kısa bir çizgiroman özgeçmişim:
Küçükken, özellikle ortaokul yaşlarındayken çok fazla çizgi roman okurdum. Tabii o zamanlar internet filan daha yeni yeni ortaya çıkıyordu. Harçlığım yarısından fazlasını çizgi romana harcıyordum. Arkabahçe yayınlıcığın düzenli olarak çıkardığı aylık çizgi romanları süreki alıyordum. Spiderman, X-men vs büyük bir arşiv yapmıştım. Bir süre sonra biraz maddi-manevi biraz sıkılmaya başladım. İlgim iyice azaldı. Güzelim çizgiroman arşivimide yeni eve taşınırken kaybedince çizgi romana olan tüm ilgimi kaybettim.

Yıllar geçtikten sonra bu akllı telefonlar çıktı. İyi-kötü bende bir tane aldım. Daha sonra dayıma gittiğimde dayımın tabletinden çizgiroman okuduğunu gördüm. Onu görünce sanki hafızamı kaybetmişimde, bir anda tüm hafızamı geri kazanmış gibi oldum. 1 saniye içinde tekrar çizgiroman okuyucusu olmuştum. İnternetten araştırarak cbr formatında Türkçe çizgiromanlar buldum.  Çizgiromanları telefona attım okumaya başladım. Yolda,evde,bayırda canım sıkıldığında telefonu açıp çizgiromanları okumaya başladım. Fakat hala telefondanda okusamda kitaptan okumakla bir olmuyor. Birde telefondaki sanal bir şey. Çizgiromanın varlığını hissedemiyorsun. Kitapların kütüphane durması ayrı bir zevkdir. O yüzden çizgiroman koleksiyonuna tekrar başladım. Çizgiroman satan yayın evleri için iyi bir müşteri, çizgi roman forumları içinde yeni bir üye olduk.

yunusmeyra

Yalçın ve Oğuz hoşgeldiniz..her türlü haber,yazı,resim,anı ve yorum paylaşımlarınızı bekliyoruz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

HayalGücü aramıza hoş geldin
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Hepiniz hoşgeldiniz Arkadaşlar çizgi roman başlı başına yeni bir dünyadır.Altın Madalyon ise bağımlılık yaratan bir forumdur.iyi paylaşımlar... 8) ::) :D

V

Hoş geldin Oğuz.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Gölgelediniz Oğuz.

darkwood

Yeni katılan arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz, umarım paylaşımlarımızdan sizlerde keyif alırsınız.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Yeni Altın Madalyon'cular hoşgeldiniz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN