Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Oğuz hoşgeldin.

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

V

Aramıza hoşgeldin Cemal Bey.Antalya'lı üyelerimiz artıyor.
"İstemem,eksik olsun.."

connyapku

Yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz.

darkwood

Cemal bey hoşgeldiniz.
Umarım aradığınız filmi bulursunuz ve sizde çizgiroman paylaşımlarımıza katkıda bulunursunuz.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: V - 25 Mart, 2013, 16:18:11
Aramıza hoşgeldin Cemal Bey.Antalya'lı üyelerimiz artıyor.
Sayımız etti 4 artıran yokmu... :D 8) ;)

hanac

Alıntı yapılan: cemaltepe - 25 Mart, 2013, 15:26:48
selam ben cemal tepe antalyada yaşıyorum yaşım : 40

benim aradığım bir kovboy filmi. yaklaşık 10 sene kadar önce cine5 te izlemiştim. bir kasabada yaşayan insanlar var ve bunların hiç birisinde silah yok. bir gün kasabaya birisi gekir ve insanların silah kullanmadığını görür. bu adam devamlı çizgi roman okumaktadır. kasabada yaşayanların okuduğu çizgi roman kahramanları olduğunu farkeder. ama ilginç olanda o çizgi roman kahramanlarının hepsinin ölmüş olduğudur. tanrı tarafından hepsine 2. bir şans verilmiş bu garip kasabaya yollanmışlardır. cennete gideebilmeleri için 10 sene boyunca kötülük yapmayıp kimseyi öldürmeyeceklerdir.
bu filmin ismini bana hatırlatırsanız eğer çok memnun olucam. şimdiden teşekkürler

Hoşgeldiniz.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

Filmi araştıracağım, bulursam sizi bilgilendiririm.

hanac

Alıntı yapılan: cemaltepe - 25 Mart, 2013, 15:26:48
benim aradığım bir kovboy filmi. yaklaşık 10 sene kadar önce cine5 te izlemiştim. bir kasabada yaşayan insanlar var ve bunların hiç birisinde silah yok. bir gün kasabaya birisi gekir ve insanların silah kullanmadığını görür. bu adam devamlı çizgi roman okumaktadır. kasabada yaşayanların okuduğu çizgi roman kahramanları olduğunu farkeder. ama ilginç olanda o çizgi roman kahramanlarının hepsinin ölmüş olduğudur. tanrı tarafından hepsine 2. bir şans verilmiş bu garip kasabaya yollanmışlardır. cennete gideebilmeleri için 10 sene boyunca kötülük yapmayıp kimseyi öldürmeyeceklerdir.
bu filmin ismini bana hatırlatırsanız eğer çok memnun olucam. şimdiden teşekkürler

Büyük bir ihtimalle, Purgatory 1999

http://www.imdb.com/title/tt0158131/

KHANN

Arkadaşlar  Merhaba

Ben İstanbul Kadıköy'den Batu. 1973 doğumlu bir çizgi roman sevdalısıyım.Okuma bile bilmeden  Abdülcanbaz'ın Milliyet gazetesinde yayınlanan bantlarından bu aleme giriş yaptım, ve zamanla ilk göz ağrılarım Zagor,Kızılmaske ve Mandrake ile tanıştım.Sonraları bir akrabamızın evinde Milliyet çocuğun içinden çıkan çizgi roman eklerini keşfettim.Dayımın Gırgır dergilerinden Galip TEKİN tam anlamıyla uçurmuştu beni...HBR,dıgıl derken yerel ve bizden çizerleri sevdiğimi şimdilerde söyleyebilirim . Çizgi roman arayışlarım çocukluk favorilerimi yeniden arşivime katabilmek ,günümüzden ise Kenan Yarar'ı çok beğeniyorum ( Hilal'i çok aradım ama bulamadım ,şans eseri Melankomik albümünü çok cüzi bir fiyattan buldum.)

Herkese iyi forumlar ve okumalar dilerim.

V

Foruma hoşgeldin Batu.Aynı kuşağın fertleri olarak çizgi romana başlamamış benzer nitelikte..

Keyifli vakitler geçirmeni dilerim.Foruma aktif katılımlarını bekliyoruz..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Batu hoşgeldin.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

tommikser

Foruma hos geldiniz.Hilal in ikinci baskisini gecen yaz almistim.Kadikoyde sanirim hala vardir.

rumar80

Batuhan hoşgeldin. Umarım iyi zaman geçirirsin.

hennessy

Batuhan hoşgeldin
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Aramıza hoş geldin Batu. Paylaşımlarımızda senide görmeyi umut ediyoruz.
Darkwood Sakinleri..

emre ozdamarlar

Batu ve son zamanlarda aramiza katilan tum arkadaslara hosgeldiniz diyorum.