Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seymin

merhabalar... Hoşbulduk...
Ben de çizgili şeyleri okumaya, kuran kursundan kaçtığım bir gün zaman geçirmek için oyalandığım bir okulun bahçe duvarının üzerinde bulduğum Gırgır ile başladım. Sene 72-73 falan... Ardından Tarkan ve Kara Muratla macera başladı... Ama ne macera, zira bunları almaya param yetmediği için her hafta bayiden çalardım... Daha yaş 8-9... Yediğimiz naneye bak...

rumar80

Sevgili Seymin
   Hoşgeldiniz.

tommikser

Hoş geldiniz.Bende Conan çalardim.Baya caldim o zamanlar.Allah affetsin ne diyelim.

hanac

Hoşgeldin Seymin,

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

V

Alıntı yapılan: gunessemerci - 11 Nisan, 2013, 08:51:45
Hoş geldiniz.Bende Conan çalardim.Baya caldim o zamanlar.Allah affetsin ne diyelim.
Büyüklerimiz zamanında boşuna uyarmıyorlardı demek ki bizi"Çizgi roman zararlıdır" diye.
Bu arada hoşgeldin Seymin.
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Hoşgeldin Seymin
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Seymin hoşgeldin dostum. Masum hırsızlıklar ve diğer itirafların için bir köşemiz var :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1122.0.html
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

connyapku

Hosgeldin Seymin.

cyrano

adet kendini tanıtmakmış, deneyeyim:

tevellüt 76, mukedderat samsara. çizgi romanlarını günün birinde mutlaka yanlarından ayrıldığım arkadaşımın, eşimin, dostumun, sevgilimin, eski karımın, kardeşimin, yeğenimin vs. yanlarına bıraka bıraka giden ve günün birinde bir kütüphane açma hayaliyle yaşayan bir kişiyim. sonunda çilehane de açabilirim gerçi, belli olmaz. ekşi sözlük'te cyrano nickname'i ile yazıyorum, geldim forumda bu nick boş, çok sevindim.

herkese merhaba.

hanac

Hoşgeldin cyrano,

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

kalidor

Hoşgeldin Cyrano. Ekşisözlukten de takip ederiz artık  ;) Haftasonu müsaitseniz toplantımıza da bekleriz.
Crom! Ölüleri Say...

V

Bro hoşgeldin.
Toplantıya katıldığında arkadaşlara selamımı ilet.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Hoşgeldin Cyrano.
  Sadece ekşi sözlüğe değil, buraya da yaz ama.  ;)

cyrano

ya çok kısa süre İstanbul'dayım. hayatımda ilk kez forum kullanıyorum, mazur görün. buluşma kaçta? Engin'in selamını getireceğim, başka bir şey yok elde. ama uğramak istiyorum.

s.b

Engin abimizin selamına aleyküm selam diyelim şimdiden. Toplantı günü veya ne zaman isterseniz 0555 328 59 80 noyu arayarak faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Saka şaka. Bu numaradan beni ararsanız toplantı günü görüşebiliriz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN