Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Evet bana yol gösteren vede yoldan çıkaran bizzat Murat abidir ;D ;D ;D

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

superman be JLA ye de girmissin bakiyorum hennesy cim, kacinilmaz son :)

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 10 Mart, 2012, 22:18:43
superman be JLA ye de girmissin bakiyorum hennesy cim, kacinilmaz son :)

Sevgili gambitim süperman ın kapağını çok beğendim JLA nın kapağına dikkatli bakarsan almasa idim kendimi suçlu hissederdim :)

DAMPYR

hennessy Güneşe ve Altın Madolyonun itkilerine bakarsan Evde Çizgi Romandan yer kalmaz. Sonra sende Darkwood gibi bir eldende satış yapmaya başlarsın söylemedi deme.Ben bile sizin itkinizle bi çok çizgi romana başladım....  :o :-* ;)

tommikser

Dostum haklısın Altın Madalyon bir milat Murat abi 2.nci bir milat oldu benim için.Şu anda yer yetmezliğinden kitapların hepsi yerde dağ gibi bir durumda.Mecburen yeni kitaplık yaptırdım.Yani AltınMadalyondan önce çr çok azdı.Şimdi son 6 ayda sadece 1000'in üzerinde çr girmiştir eve.

Yakında batacaz ama olsun.İçki yok sigara yok bi bu var ne edek ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 11 Mart, 2012, 14:15:16
Dostum haklısın Altın Madalyon bir milat Murat abi 2.nci bir milat oldu benim için.Şu anda yer yetmezliğinden kitapların hepsi yerde dağ gibi bir durumda.Mecburen yeni kitaplık yaptırdım.Yani AltınMadalyondan önce çr çok azdı.Şimdi son 6 ayda sadece 1000'in üzerinde çr girmiştir eve.

Yakında batacaz ama olsun.İçki yok sigara yok bi bu var ne edek ;D

burası ALTIN MADOLYON FORUMU ölmek var dönmek yok ya hepberaber batacağız yada evden atılacağız.... ;D ;D ;D

tommikser

Abi ben gizli gizli sokuyom yakalanmadığın sürece sorun yok.Yakalanma kısmını ise daha düşünmüyorum ;D ;D

hennessy

en büyük hayalim oldu sonunda ikinci el olsada sükür kavuşturana bu ay çizgi roman daha almayacağım battım

[IMG]http://m.UploadEdit.com/eah/1331471340974.jpg[/img]

havsar

Alıntı yapılan: hennessy - 11 Mart, 2012, 15:10:17
en büyük hayalim oldu sonunda ikinci el olsada sükür kavuşturana bu ay çizgi roman daha almayacağım battım

[IMG]http://m.UploadEdit.com/eah/1331471340974.jpg[/img]
bu ikinci eller cok tehlikeli oluyor :)  hiç başlamayı düşünmediğim serilere bu ikinci el kitaplar nedeniyle başladım .

ErenKoyunoglu

Artık yer bulamadığımdan İKEA'dan 3. en büyük boy plastik kutulardan aldım; ( http://www.ikea.com.tr/urundetay/00102975/samla_kutu.aspx ) o da çizgiromanlarla doldu. Bunun dışında odamın 1 duvarını neredeyse tamamen kaplayan 11 tane 60 santimlik rafım çizgiromanla dolu. Artık ev yaşanmaz hale geldi :)
Koyacak yer bulduktan sonra İKEA kutuları çok işe yarıyor, kapak da alırsanız kitaplar hava da almıyor tavsiye ederim.
Bir saniye çıkıp birkaç kitap daha alayım...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 11 Mart, 2012, 19:32:14
Artık yer bulamadığımdan İKEA'dan 3. en büyük boy plastik kutulardan aldım; ( http://www.ikea.com.tr/urundetay/00102975/samla_kutu.aspx ) o da çizgiromanlarla doldu. Bunun dışında odamın 1 duvarını neredeyse tamamen kaplayan 11 tane 60 santimlik rafım çizgiromanla dolu. Artık ev yaşanmaz hale geldi :)
Koyacak yer bulduktan sonra İKEA kutuları çok işe yarıyor, kapak da alırsanız kitaplar hava da almıyor tavsiye ederim.
Bir saniye çıkıp birkaç kitap daha alayım...

Bu kutular kaç kitap alıyor? Taşınırken alabilirim.

ErenKoyunoglu

1 tanesi Benim Zagor külliyatını tamamen aldı. Bu da şu demek 68 KM, 120 aylık zagor ve Zagor özel serinin tamamı. Hmm şimdi hatırladım efsanevi Zagorlar sığmadı, 2.ciye koydum.

hennessy

Taşınırken bu kutlar iyi yada çoğalınca kitaplar büyük ciltleri koyacak yer ayarlamam lazım ama şimdilik raf sıkıntım olmasada dokunmadan edemem ben çizgi romana :)

ErenKoyunoglu

Abi kapağını açar dokunursun :) Yok anlıyorum, ben de Vertigoları, Imageları, Dark Horseları, okumadıklarımı ve özellikle çok sevdiğim diğer çizgiromanları rafta tutuyorum. Okuduğum ve uzun süre geriye dönmeyeceğim, hatta satmayı düşündüğüm bazıları kutuya gidiyor. Tabi kutularda dev, sıkıştırıyorum biryerlere.
PS: Marvel okuyamıyorum ICON dışında (hani merak etmişsinizdir niye yok diye :P)
Herkese sevgiler, iyi akşamlar,
Eren