Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Bone 6'yı okuyorum. Bu arada 7 ne zaman çıkıyor :D :P
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Neco - 04 Eylül, 2015, 00:13:36
Bone 6'yı okuyorum. Bu arada 7 ne zaman çıkıyor :D :P

Facebook sayfasından tacize başla ;D

Chuck

Face kullanmıyorum. Ama her gün düzenli kontrol ederim her yayının sayfasını. :D Bu arada face kullansam bile yazacağımı sanmıyorum.
Çok iyi laf sokuyorlar maşallah :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

darkwood

Lal Dylan 5.sayıyı bitirdim. Dylan'u hayal dünyası ile gerçek yaşam arasında git geller yaşadığı ilginç bir hikayeydi. Yeniler yayınlar dışında, fırsat buldukça bu ara Çizgi Düşler Tex altın seriye sardım. İlk sekiz cildi bitti, 9.cilt okunmak için sıranın başında bekliyor.
Darkwood Sakinleri..

mraglic

Dün akşam Daredevil: End of Days okudum. Her ne kadar Bendis' den çok haz etmesem de, bu adam güzel Daredevil yazıyor. Sırada Brubaker reisden Fatale var.

Ralph

Benim Skala geniş...

Eskileri topladım. Dampyr, Martin mystere(Lal, Tay, AD...) Büyülü Rüzgar. Hepsini okuyorum zevkle.

Yenilerden Jbc'nin bütün yayınları diyebilirim. Amerikan Vampiri, Batman, Deadpool....Zannediyorum almadığım bir Witcher var. Pek beğenmedim.

Çizgi Düşler'den 100 kurşun, Y: Son erkek (Henüz bitiremedim.) Scalped'e de başlayacağım cüzdan biraz rahatlarsa...

Marmara Çizgi'den Punisher ve Yalnız Kurt ve Yavrusu(Beğenmedim, yarım bıraktım) ve tabi ki Bir şaheser olan Yürüyen Ölüler.

Nightrain

Scalped 2, 100 Kurşun 2, Y Son Erkek 5 ve Daredevil 1'i dönüşümlü olarak okumaya başladım.

Y Son Erkek bayağı heyecanlı gidiyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ferzan

Az önce Mister No Lâl Klâsik Maceralar Cilt 7 'nin son iki fasikülü olan tam macerayı, yani " Carlos Gomez'ı Kim Gördü " adıyla başlayıp " Elmaslar " adıyla biten sayıları okudum. Orijinal 27. ve 28. sayılar.

Nolitta ve Bignotti imzalı oldukça keyifli bir öyküydü. Mister No standartlarında, ortalama üzeri güzel bir hikâye. Finalde de tüm gerilime ve kötü karakterlerine rağmen oldukça sevimli bir şekilde bitti, hoş bir tat bıraktı ağızda.

Bir aya yakındır pek fumetti okuyamiyorum eskisi gibi, zira fumetti benim keyif ekolüm ve bir miktar keyifsizdim bir aydır ama şimdi Mister No üzerine gözüm Zagor Klasik Maceralar' a kaymıyor değil. 27.cilt itibariyle orijinal 100.sayıya gelip dalya demeye az kaldı, en son 26.cildin, yani 90 küsürüncü sayıların orada bir yerde kalmıştım. Bakalım... ::)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

dean

Şu anda black panther'in 2005-2008 yılları arasındaki 41 sayılık dönemini okuyorum. Ciwil War öncesi black panther hazırlığımi yapıyorum. Özetlerinede çıkarmaya başladım.  Heralde Ekim yada Kasım
da atmaya başlarım.

@Serhan

Punisher MAX 3 ve 4 ü dün okudum , birazdan Marvel NOW ! Avengers'a başlayacağım.

pizagor

Bu hafta okuduklarım ve birkaç cümleyle hissettiklerim...

Thor Klasik Cilt 2:
Acayip bir tempo, son gelmeyen bir 'Eyvah Asgard'ın sonu geldi, evrenin sonu geldi' koşuşturmacası. Çekilecek Dert Değil Odin'in had safhada kasıntılığı eşliğinde rahat yüzü görmüyor şu Asgard tanrıları. Tam fasikül mutlu sonla bitecek derken bir anda yine büyük bir tehdit durumu ortaya çıkıyor. Çöz çöz bitmiyor. Yoruldum...

Todd Cilt 1:
Saf, temiz ve iyi niyetli çocuğun çevresindeki aşağılık dünya ki buna ailesi de dahil. Çocuklarla Evlilik atmosferi bir aile. Sorunlu karakterler. Çok nüktedan, beğendim...

Bugün de fırsat bulabilirsem Bouncer'a başlayacağım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Çizgiromanla dopdolu bir pazar geçiriyorum. Imparator Penguen ile açılışı yaptım. Bunun, Detektif Hikayelerinin şu ana kadarki en iyi sayısı olduğunu düşünüyorum. Ana seride Joker çılgınlığı sürüyorken burada Cobblepot ve yeni bir suç imparatorluğunun hikayesini okudum. Cobblepot kindar adamdır, bakalım neler olacak... Sonra Örümcek Adam Kara Kedi albümüne el attım. Bilka döneminin tadı vardı bunda. Net bir hikaye, karman çorman değil. Örümcek ile Kedi arası cilveleşmeler falan. Onca yıldan sonra hala etkileniyormuş Peter, en nihayetinde bir Aziz de değil :) Felicia ile ilgili yepyeni bir sırrın ortaya çıktığı bu kitabı birkaç kez daha okuyacağım bir albüm olarak hafızaya alıyorum. Yalnız Dodson'ın çizdiği Kara Kedi de bir acayip, o ne dekoltedir öyle arkadaş... Sonra çizgiroman okumaya ara verip Age Of Ultron'ı izledim. Bir Winter Soldier bekliyordum sanırım, bu ona kıyasla biraz sönük kaldı. Vision'ın görsel tasarımı özellikle hoşuma gitmeyenlerden. Ama sonu itibariyle devamı için meraktayım. Birilerinin devri gerçekten de kapandı mı acaba? Civil War bildiğimiz haliyle anlatılacaksa bu olmamalı. Bekleyelim görelim... Az evvel de Hulk Dünya Savaşı'nı bitirdim. Kötüydü, bir bilemediniz iki fasikülde anlatılacak bir öykü gereksiz yere gereksiz şiddet içeriğiyle uzatılmış. Günün kötüsüydü benim için. Ama daha gün bitmedi, bakalım bir sonraki nasıl çıkacak :)

ferzan

Nathan Never Lal 32. sayıyı okudum...Onun üzerine Marmara Örümcek 3. cilt, ''Yepyeni Bir Gün'' ün son kısmını okurken araya Dövüş Klübü 2'nin 3. fasikülünü sıkıştırıverdim...Şimdi Marmara Örümcek 3. ciltten bir fasikül daha okuyup Nathan Never'a 33. sayıdan devam edeceğim...

Örümcekleri ciltte olduğu halde 22 sayfalık fasikül mantığıyla okuyup bir cildi bir haftaya yaymak hoşuma gitti bayağı...Başka comicslerde yapmam bunu, hikaye kopuk kopuk olur ama Örümcek'te yedi bu sistem...Mini dizi izler gibi her gün ya da akşam yarımşar saat, birer fasikül okuyorum kaldığım ciltlerden...Şimdilik dozajı artırmanın lüzumu yok Örümcek için... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Eylül, 2015, 13:16:43
Thor Klasik Cilt 2:
Acayip bir tempo, son gelmeyen bir 'Eyvah Asgard'ın sonu geldi, evrenin sonu geldi' koşuşturmacası. Çekilecek Dert Değil Odin'in had safhada kasıntılığı eşliğinde rahat yüzü görmüyor şu Asgard tanrıları. Tam fasikül mutlu sonla bitecek derken bir anda yine büyük bir tehdit durumu ortaya çıkıyor. Çöz çöz bitmiyor. Yoruldum...

Thor Klasik Cilt 3:
Yorumum hala aynı. Dur durak bilmeksizin bir mücadele içerisinde Thor, elinde çekici 'Kabulüm değil!' nidalarıyla birilerine girişiyor...

aa

Esse Gesse Hayranı...