Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bildiğim kadarı ile ufukta böyle bir plan yok. Hem sadece world war Hulk yok ki, bir de yan öyküler var, ama bir tane olsun bizim olsun diyorsanız o ayrı.

dean

Civil War'da da böyle oldu 8 sayılık ana öyküyü okuduk yan öykülerden sadece Spider-Man'i okuduk.Belki 1 yıl sonrada New Avengers'ın Civil War macerasını okuyabilicez.Üstelik Civil War, World War Hulk tan daha önemli bir hikaye (kesinlikle World War Hulk zayıf demiyorum Marvel evrenine etkisi olarak Civil War daha etkili oldu)

rumar80

Amerikan çizgi roman sektörünün klasik pazarlama taktiği. Yıllarca Batman, Superman, Spider man ve X-men'de bunu uyguladılar. Büyük bir hikaye anlatıyorlar. Bizde ağızda kalan bir avuç şeker tadı

altay1944

juliaların geleceği yoktu .Bende oturdum 15+1+2 tüm seriyi tekrar okudum.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Şu anda Corto Maltese'nin "Venedik Masalı" macerasını okuyorum.

Daha bitirmedim ama hikayeyi zayıf buldum daha önceki maceralardaki tadı vermiyor.

kedidiro

joe sacco'nun ithaki yayınlarından çıkan 'filistin' isimli çizgi romanını okudum...araştırmacı çizer eseri diyebiliriz... bir öğrencimden alıp okudum ama hem bunu hem de çizerin diğer eseri 'gorazde'yi alıp kitaplığa koymak şart oldu

tommikser

Eveeeet.Sonunda çok istediğim bir çizgi romanı okuma firsatına kavuştum.Size resimleri en kısa zamanda yükleyip,kıskandırmayı düşünüyorum. ;D

Alfa yayınlarından çıkan Rom serisini okumaya başladım.Toplamda 8 cilt yayınlanmış.Bende de depodan çıkma olan sıfır(Yanlış duymadınız 0) baskıları var.Bu çizgi romanı bana bulup ulaştıran Ali Yılmaz abime teşekkür etmek istedim.

Ali abinin bana diğer süprizi Tekofset Superman'lar.1-52 arası iki sayısının kondisyonu düşük olmasına rağmen bunlarda 0 denebilir.Neden derseniz içinden kırışıklığı bile olmayan 1980 yılı Superman Takvimi çıktı.İmzasında Yücel yazıyor.Bununda resmini en kısa zamanda paylaşacağım.

Anlayacağınız acaip derecede mutluyum bugün.Darısı isteyenler.Allah güzel dileklerimizi kabul etsin inşallah.

rumar80

Bugün Kerry'i okumaya başlayacağım. Okuduktan sonra yorumumu paylaşırım. Bu arada Güneş Rom 8 cilt diyorsun ama 20 sayı 8 cilde sığmış mı?

tommikser

Evet abi 8 cilde sıkıştırmışlar.Ciltler 98 sayfadan iki cilt halinde yani 196 sayfa.Sanırım fasüküller bu şekilde birleştirmişler.

V

Alıntı yapılan: gunessemerci - 10 Mart, 2011, 11:27:17
Evet abi 8 cilde sıkıştırmışlar.Ciltler 98 sayfadan iki cilt halinde yani 196 sayfa.Sanırım fasüküller bu şekilde birleştirmişler.

Bando Batman'ları ararken Rom'ları gördüm arşivde.Dayanamayıp inceledim.Belki
yakında tekrardan okurum.Bu arda İlk 18 sayı 98 sayfa,19. sayı 82 sayfa,20. sayı 66
sayfa.8 cilde nasıl sığmış bunlar yahu?8. cildin sonunda metal zırhı ayrıştırılan Rom
Brandy'e sarılıp:"Gel Sevgilim!Yeni bir dünya başlatalım" diyor mu Güneş?
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Dün akşam Teks Altın Seri Renkli 100. cildini okudum. Renkli baskısı ve harika çizimleri ve konusuyla gerçekten güzeldi. Macera sonundaki müthiş kovalamaca ve nehirdeki müthiş final gerçekten iyiydi.
Şu renkli sayıları daha sık yayınlasalar mesala 25.ciltte bir olsa çok daha güzel olacak.  :D
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Bugüm çok ilginç bir çizgi romana başladım. IDW yayınevi tarafından basılan 260 sayfa hardcover Rip Kirby (Dedektif Nik) 1951-54 arası maceraları. Herhalde biraz zamanımı alacak ama klasik bir çizgi roman için birebir

tommikser

Şu an okuduğum kitaplardan bazılarının resimlerini yükleyecem bakalım ne diyeceksiniz. ;D

Son resimdeki isime bakar mısınız?Tanıdık değil mi?

pizagor

Son 24 saatte okuduklarım...
Caveman
Totem (Rodeo)
Filipin'de Bir Adam
Wolverine The End
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Çorak Topraklar (keşke devam edebilse)
Çekirdek (Hoz Çekirdek 2. sayıyı da Şubat 2011 için müjdelemiş)
Tex Altın Seri Renkli 100.sayı Apaçi Kalesi
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...