Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Efsanevi Tex maceraları 5. ciltteki  (maxi tex 3 ve 4) Güneyin Altınları (Yazar Antonio Segura, Çizer Jose Ortiz. Bu ikili beraber çalıştıklarında harika işler çıkarıyorlar) adlı macerayı tekrar okudum. Amerikan iç savaşı sonrasında ku-klux-klan'nın da dahil olduğu soluksuz bir macera. Aynı ciltte yer alan İntikamın İki Yüzü adlı maceraya başlayacağım. Yazar gene Segura, bu sefer çizerimiz M. Angel Repetto.

Gandalf

Alıntı yapılan: alan ford - 24 Ekim, 2011, 22:52:07
  Zagor Kabus'u okuyorum. Bunun için huzurlarınızda sevgili Serdar Gerlikhan'a ( gandalf) teşekkürü borç bilirim.

Ben teşekkür ederim dostum. Paylaşdıkça çoğalan tek şey sevgidir. Bir parça yardımım dokunduysa ne mutlu bana. İyi okumalar dilerim.

Saygılarımla
Serdar.

pizagor

Zagor Kabus'u okuyorum. Bunun için huzurlarınızda sevgili Serdar Gerlikhan'a ( gandalf) teşekkürü borç bilirim.

Dayan dostum, basılı haline sayılı ay kaldı! Hikaye 20 yıl önceki gibi sarıyor mu insanı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alan ford

Alıntı yapılan: pizagor - 25 Ekim, 2011, 08:59:23

Dayan dostum, basılı haline sayılı ay kaldı! Hikaye 20 yıl önceki gibi sarıyor mu insanı?

Endişeye mahal yok dostum. Yıllar sonra okuduğunda "ben niye bunu bu kadar sevmişim" dedirten maceralardan değil Kabus.  Eskimiyor. En azından benim için eskimemiş. ;) Haziran -temmuz 2012 değil mi?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Bugün cebimiz boş eve döndük.

Tetikçi bir iki yi aldım, blacksad biri aldım iki vardı. ,

Mister no KM 21'i aldım, Martin amca KM 25 i aldım, Volto 5 i aldım ve şimdi onu okumaya başladım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Elimdeki Star wars külliyatına başladım. İlk olarak Tales of the Jedi omnibus 1'i bitirdim. 2'ye geçmeden önce Volto Nascosto, Lilith ve Julia'lar araya girecek.

hennessy

Umar abi star wars legacy yorumlarını dört gözle bekliyorum biliyorum zaman var ama olsun

hennessy

gamlıbaykuş

Şu anda görevdeyim haliyle çizgiroman okuyamıyorum ama o kadar çok okumak istiyorumki anlatamam. Bir tane Zagor yada Teks olsaydı muhteşem olurdu. Ahh ahh...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

drfuhrer

hennessy

yalcinerol345

Demirbaş'tan J.Hazard'ı okuyorum.Bitmek üzere.İstanbul macerası ilginçti.Baskı iyi olunca okumak da zevkli.Umarım sonuna kadar yayınlanır.

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 29 Ekim, 2011, 22:17:55
Umar abi star wars legacy yorumlarını dört gözle bekliyorum biliyorum zaman var ama olsun

SW legacy 10 cilt alder, kutuphane de beni bekliyorlar 6 aydir :D

planlara gore onumuzdeki 2 ay icinde basliyor gozukuyorum, umar hala okumamis olursa yazarim yorumlari  :)

Su an dun aldigim Sally ye baslayacagim, yaklasik 1 saat icinde ucak da

drfuhrer

gerekli şeyler'in çıkardığı ''wolverine orijin'' adlı kitabı okuyorum.hakkaten müthiş.logan adının nerden geldiğini öğrenmem sürpriz oldu benim için.pasif karakterli james'in wolverine karakterine dönüşümü de sürprizdi...özellikle wolverine karakterinin geyik avladığı ve kurt sürüsüne ikram ettiği sayfa mükemmel bir tablo niteliğinde.sırf o sahne için aynı kitabı tekrar sipariş ettim.o sayfayı kesip tablo niyetine çerçeveletecem :)