Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Death Note 2 bitti sıra Caravan 3'e geldi hadi bakalım durmak yok yola devam....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 17 Kasım, 2011, 22:02:32
Death Note 2 bitti sıra Caravan 3'e geldi hadi bakalım durmak yok yola devam....

okuda bizede bilgi ver yeni bir gelişme varmı?ona göre bütün sayılarını toptan alacağım hennessy...... ;)

hennessy

Alıntı yapılan: JAVA 30.000 - 17 Kasım, 2011, 22:07:43
Alıntı yapılan: hennessy - 17 Kasım, 2011, 22:02:32

okuda bizede bilgi ver yeni bir gelişme varmı?ona göre bütün sayılarını toptan alacağım hennessy...... ;)

Sevgili Java Death Note ile ilgili yazılarım burda http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3892.msg38662/topicseen.html#msg38662 Caravan 3 ile ilgili bugün İlyasın dükkanının ordan geçiyordum içeri girdim Fuat (Kuzen deriz birbirimize :) ) kahve ısmarladı aaa Caravan 3 dedim aldım birazdan başlayacağım bitirince anlatırım

pizagor

Mandrake'nin 2. kitabına başladım... Farkettim ki ben esas Kobra ve 8 hikayelerinin hastasıyım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

IMYTH

MERABALAR SU ANDA BITTI DEGECEGIM EVET BITTI THE WALKING DEAD 15. SAYI INANIN DOSTLAR BIR CIZGI ROMAN HARIKASI :-*SU ANDA ZANNEDIYORUM ULKEMIZDEDE 7. SAYI NIN CIKMASI NASIP OLDU. FASIKUL OLARAKTA ALMAKTAYIM ANCAK GALIBA IPIN UCUNU KACIRMISIM ENSON 87.FASIKULDU SANIYORUM  :) SAYGILAR HOSCA KALIN SAGLICAKLA KALIN ...............

rumar80

15. sayı çıktı mı? Hemen GON'a uğramak lazım

gamlıbaykuş

Şu an Aslan Şükür kapaklı Mandrake'yi okuyorum. Hem Mandrake'ye yeniden kavuşmak hem de o özlediğim Aslan Şükür kapaklarıyla bir kez daha buluşmak beni inanılmaz mutlu etti. Devamı da gelir inşallah...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

King Conan-The Scarlet Citadel- 4 fasiküllük bu mini serinin henüz ilk fasikülünü okudum. Geçmişte okuduğumuz Kral Conan öykülerinden "Zincire Vurulmuş Kral"ın yeniden adaptasyonu. İlk fasikül Frazetta'ya da ilham veren şu kare ile bitiyor:

Sakallı Kral Conan

Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

O sakallı Conan mı vay be ağzım açık kaldı  :o
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Arkadaşlar dün İlyas'tan öğrendiğime göre 200 adet Death Note satmış.

1.kitap bitmiş, çok sevindim başarılı bir yayının böyle satılmasına. Hatta yayın evi bile benden fazla sattınız demiş :)

(Dükkan hariç fuar satışı) O zaman durmak yok yola devam, Death Note 3'ye başlıyorum.

tommikser

Demek ki doğru yayın çok ama çok satabiliyormuş değil mi? ;D

hanac

Zagor Seri 113-114-115'i okuyorum.

İyi gidiyor, Ferri çizmiş.

V

Bora Yayınları'nın 70'li yıllarda yayınladığı TV kahramanları serisinden Lassi'nin

çizgi romanını okudum.Zamanında ne kadar naif çizgi romanlar yayınlanıyormuş.

50 kitaplık bu serinin keşke hepsi elimde olsaymış.Dönemin TV karakterlerinden

çoğu(Temel ReisiCasper,Atı Yogi,Pembe Panter,Taş Devri,Fatoş vb.)bu seride çizgi romanlarıyla yer almışlar..

Aşağıda Altın Seri sayı 2 olarak geçen kapakla bendeki Altın Seri 29'un kapakları aynı yanlız!..

"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hennessy - 19 Kasım, 2011, 11:54:56
Arkadaşlar dün İlyas'tan öğrendiğime göre 200 adet Death Note satmış.

1.kitap bitmiş, çok sevindim başarılı bir yayının böyle satılmasına. Hatta yayın evi bile benden fazla sattınız demiş :)

(Dükkan hariç fuar satışı) O zaman durmak yok yola devam, Death Note 3'ye başlıyorum.

Daha da fazla satacaktır eminim. Doğru tercihler ve iyi bir tanıtım ile manga harici yayınları da yeni nesile sevdirmek mümkündür.

hennessy

Tex süper cilt 17 ye başlayacağım 16.ciltte tanıştığımız kör adam ve çetesinin finalini merak ediyorum şimdi den