Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Hayal Kahvem

Talat Güreli...  Adını yeni duyduğumu itiraf etmeliyim.  :-[

Hızır Bey'in Prensler Savaşı'nı aldım. Az sonra okuyacağım. Du bakalım...  :)

hennessy

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 23 Aralık, 2012, 22:32:23
Talat Güreli...  Adını yeni duyduğumu itiraf etmeliyim.  :-[

Hızır Bey'in Prensler Savaşı'nı aldım. Az sonra okuyacağım. Du bakalım...  :)

okuduktan sonra yorumunuzu bekliyoruz.

DAMPYR

Grand Duc 1. 2. 3 bitti bende western sevmeme rağmen sırf merakımdan Bouncer'i okumaya başladım... ::) :P ;)

hennessy

dorukgs

pukay

batman new 52 ilk sayıya başlıyorum birazdan

tommikser

Tay Kızılmaske Büyük Albüm 18'i okuyorum (Mustafa ve Kızılmaskeye selam olsun ;D).
Bir haftadır durmadan kızılmaske okuyorum.Şunu farkettim iyi ki çocukluğumda okumuşum yoksa işi zormuş.Bu kadar yayının içinde beğeni açısından alt sıralarda kalırdı.Okuduğum bir macera ise çok dandik geldi.Adı Fantom Kupası;4 yılda bir yapılan bu olimpiyat özentisi yarışmaların sonunda Kızılmaske kupa ve içindeki kabilelerin ortaklaşa verdiği değerli taşları kazanan kabileye veriyor.Bu macera ile Kızılmaske efsanesini adamlar yerle bir etmişler.Yok kızılmakeyi ormanda görmek ayrıcalıkmışta,herkes göremezmişte,kötüler korkarmışta.Koca stadyum dolusu adam gördü.Görmekle kalmadı bağıra bağıra kupayı çaldılar.Demek kötüler görsede iplemiyormuş.Bu macerayı neden yazmışlar,hangi kafayla yazmışlar anlayamadım ;D ;D ;D

Hayal Kahvem

Masamın üzerinde hiç bilmediğim çizgi romanlar var. Larry Yuma. Uzun zamandır kovboy filmi seyretmemiştim. Şapkasıyla ya da peleriniyle gözlerini gizleyen kahramanıyla ve western tadı verecek olan çizimleriyle kitapçıda Larry Yuma'yı ı görünce merak ettim ve Dağların Kralı, İntikam Yasası ve Adalet Peşinde adlı üç çizgi romanı satın aldım. Sonra  masa üstünde seyretmemi bekleyen 3:10 to Yuma adlı film aklıma geldi nedense....  Belki kovboy filmiydi ya... Bi de filmin adında Yuma vardı diye mi aklıma geldi bilmiyorum...  Ne Larry Yuma'yı okudum, ne de 3:10 to Yuma'yı seyrettim.  Şimdi çizgi romanla film arasında bir ilgi var mı merak ettim. Önce Larry Yuma'yı okumaktır niyetim. :)

s.b

Johnny Hazard 3. sayıyı okuyorum. Kısa ama heyecan verici maceralar devam ediyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Flaneur'den Gibrat - Erteleyiş'i okuyorum.

Mister NO

Bouncer bir solukta bitti.

Yeni sayısını umarım uzun süre beklemeyiz.

yalcinerol345

Kit Taylor 4.cildi okuyorum.Kit,Mandrake'nin güçlerine sahip bir düşmanla savaşıyor.

Mister NO

Le Grand Duc bitti. (3 sayı)

Detaylı değerlendirme ilgili sayfasında.  :)

darkwood

Yürüyen Ölüler 8.sayıyı okudum. Yürüyen Ölüler, ölü bir şekilde yürümeye devam ediyorlar.  :-\  8)
Darkwood Sakinleri..