Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Kaptan Swing 76 okuyorum. Bu sayısa hem speciale sayı 11 ve de türk çizerlerin yaptığı (çizdiği değil) maceralar var.
Esse Gesse Hayranı...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tunaorhun

HacıGeraltEmmi

Biraz Logicomix (güzel iş, yayıncısına tebrikler), biraz Dylan (malum uzunca süre direnmiştim okumamak için), zorlanarak ta olsa Giddar'ı bitirmeye çalışırken, aralara serpiştirerek Asterix... karman çorman bir okuma disiplini güdüyorum bu ara ;D

rumar80

Scalped cilt 2 bitmek üzere.
   Bu forum sayesinde klasik süper kahraman çizgi romanları dışında diğer serilere de girdim. Fables alınmaya başlandı, Planetary'nin ilk iki cildi sipariş edildi.  Okunacak ne çok şey var gene sırada....

hanac

Alıntı yapılan: designer73 - 08 Ocak, 2013, 23:39:51
zorlanarak ta olsa Giddar'ı bitirmeye çalışırken

Giddar ne ?

Yoksa Gibrat mı ?

DAMPYR

Şu anda hiçbir çizgi roman okuyamıyorum.Otelin 2012 yılını kapatmakla meşgülüm.gelecek hafta tekrar okumaya başlayacağım... :'( >:( :(

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hanac - 09 Ocak, 2013, 09:38:32
Giddar ne ?

Yoksa Gibrat mı ?

"Giddar" Erbuğ Kaya'nın yazdığı fantastik yerli romanlarımızdan sayın adminim.

rumar80

Alıntı yapılan: designer73 - 09 Ocak, 2013, 13:16:37
"Giddar" Erbuğ Kaya'nın yazdığı fantastik yerli romanlarımızdan sayın adminim.

Bir an Güneş ve Murat'tan sonra abbas'ı da kaybediyoruz sanmıştım. Püfffff  ;)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Ocak, 2013, 14:34:22
  Bir an Güneş ve Murat'tan sonra abbas'ı da kaybediyoruz sanmıştım. Püfffff  ;)

Türkçe'yi güzel kullanmaktan dem vuran cetvelci arkadaşımız sayın Semerci'nin yazıları üniversite talebelerimiz için tez konusu olur ;D
Murat'ın imla hatalarını tezcanlılığına veriyorum. :D

Bu arada Güneş kayıplarda uzun süredir ???

hennessy

aa

Esse Gesse Hayranı...

hennessy

Dylan Dog 20.cildi bitirdim alaca karanlık kuşağı hiç olmamış Poe atıf için yapılmış.Gölgeler güzel maceraydı.Evet şimdi Nathan Never özel seri 1.cilte başlayacağım.Bilim Kurguyu seven biri olarak özer sahafa teşekkür ediyorum.

kandorlu

Dlan dog renk cümbüşü 3 ü bitirdim Dampyr cilt 22yi (yani speciale) okuyorum.ilk iki macera bitti ikisinide boselli yazmış ve çok başarılı buldum aylık seri ile oldukca etkileşimli maceralar Dampyr i takip eden herkeze öneririm.

darkwood

Nathan Never 6.cilt bitti. Martin ortak maceraları ve Emine isimli son macera ile çok beğendiğim bir üçleme oldu.
Darkwood Sakinleri..