Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Brendon 7 ve 8 i okuyacağım. Brendon kendini okutuyor be kardeşim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kandorlu

En son Klasik X men 3 hellsing ikinci ve üçüncü sayıları okudum şu anda maxi dylan dog beşi okuyorum.

Harun Ça

Sandman okuyorum Düş Müziği bitti 2. cilt Bebek Evi'ne başlayacam gönül isterdi ki 11 ciltte elimde olsaydı da okusaydım. Bütçe müsait oldukca almaya çalışıyorum.

darkwood

Saguaro ya başladım, değişik bir kitap yayınlanınca her zaman ilk tercihim bu kitabı okumak oluyor.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Nathan Never Özer Seri 2.kitaba başladım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

aa

Esse Gesse Hayranı...

V

Dampyr 19. cildi bitirdim.Favori fumettilerimi  ara ara tüketiyorum ki yokluğa düşmeyeyim. ;D Stokta üçer cilt Dampyr ve Dylan Dog var.
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Hasan abi 3 ad. daha Nick Rider kitabı getirdi bana sagolsun. Onlardan Geronimo Davasına başlayacağım.

caretta

İlyas'tan gelecek 4 adet Teks ve dev albüm Zagor ile Saguaro'yu bekliyorum...

hennessy

Mister No KS 36'ya başlıyorum. Bir dahaki ciltte Jerry Drake'nin nasıl Mister No ismini aldığını öğrenecek olmam beni dahada meraklandırdı. Bu arada kapakta yazdığına göre uzay 1999 bir dahaki sene uzay 2099 olarak ekrana gelecekmiş tekrar. Imdb'de yer açılmış ama daha kimlerin oynayacağı belli dğeil

http://www.imdb.com/title/tt2275059/

s.b

Yoğun baskı üzerine almış olduğum Yalnız Kurt ve Yavrusu 2 ve 3. sayıları okuyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Yalniz kurtu babam sabah 1 satten az zamanda bitirdi.Cok ama cok begendi.Sami abi sans tani.

pukay

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: gunessemerci - 30 Mart, 2013, 22:24:29
Yalniz kurtu babam sabah 1 satten az zamanda bitirdi.Cok ama cok begendi.Sami abi sans tani.

Güneş, maşallah baban senden daha çok çizgiroman okuyor galiba :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Evdeki 250 tane tex 21dev album karaoglanlarin hepsi teksas ve tommikslerin hepsini yaladi yuttu ki ben hala cogunu okuyamadim.Birde en sevdigim lafi amaaan al al nereye kadar cok para veriyon alma diyo.Bende bu kadar okuyon bi kacini sen al diyom ;D