The Avengers (2012) - Phase 1/6

Başlatan hanac, 12 Temmuz, 2010, 11:11:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Yapma Doğa, zevkler farklıdır. Benim sevdiğimi sevemeyebilirsiniz. Ama bu kadar kahramanı br arada görmek te ayrı bir tat.

emre ozdamarlar

Filmi izledigimiz arkadaslarla o kadar begenmistik ki aksiyona doyamadigimiz icin gece 12'de eve geldigimizde hulk'u indirip izledik bi de, öylesine gaz bir filmdi :)

Berkdinho

Çok iyiydi.Hatta harikaydı.Edward Norton Bruce Banner rolünü bırakınca endişelenmiştim ama Mark Ruffalo hiç sırıtmamış.Filmin 3/2'sinde kahramanlarımız biribirleriyle kapıştılar ama kalan dilim de fazlasıyla doyurucuydu.Hele Hulk'ın Loki'yle olan sahnesi çok gırgırdı. ;D
   Çok da iyi bir yorum olmadı ama yazımı bir soruyla bitireyim.Filmin sonunda jenerikten sonraki kısımda gösterilen Thanos muydu yoksa ben mi karıştırdım?
The Right Man When Things Go Wrong

dean

Alıntı yapılan: Berkdinho - 04 Mayıs, 2012, 23:07:27
      Çok da iyi bir yorum olmadı ama yazımı bir soruyla bitireyim.Filmin sonunda jenerikten sonraki kısımda gösterilen Thanos muydu yoksa ben mi karıştırdım?
Aynen Thanos

Pulluk

Kesinlikle şimdiye dek yapılmış açık  ara en iyi Marvel uyarlaması olmuş. Hatta çizgi roman tadını veren en iyi süper kahraman filmi bile diyebilirim. Mükemmel diyaloglar ve nefes kesici sahnelerle filmin nasıl geçtiğini anlamadım bile. Filmin çoğu yerinde salonda alkışlar koptu. İmkanı olanlar mutlaka Imax 3D olarak izlesin derim. (9/10)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

rumar80

Dark Knight rises ve Spider Man'in geleceği bir yılda 2012'nin en iyileri anketinde çizgi roman uyarlaması filmlerde ciddi bir kapışma göreceğiz galiba

V

Film boyunca en çok keyif aldığım anlar Hulk-Thor kavgaları idi. :)

Filmin starları ise Natasha ve Hawkeye kesinlikle..

Çocuklarla gidince Türkçe izledik(Hazetmesem de).Stark'ın espirileri orjinalinde aynı mı merak ettim?

(Thor için:"Adam çekiç manyağı?",Hawkeye için "Legolas" diyor. ???
"İstemem,eksik olsun.."

kandorlu

Bende filmi bugün seyrettim ve çok beyendim hulk ve thor kapışması benimde favorim oldu

beni en çok rahatsız eden Avengers ın yenilmezler olmuş olması filmin içindeki diyaloklarda da o şekilde yazılmış (ben altyazılı izledim).

Bu senenin diğer çizgi roman uyarlaması filmlerini de sabırsızlıkla bekliyorum özellikle Dark Knight Rises filmini.         

rumar80

Ben de Türkçe seyrettim. Yine de öyle ya da böyle Stark'ın esprileri süperdi.
  Sadece bir an İnti... deniyor o kadar.

boca1907

Spider-Man 2'den sonra izlediğim en iyi Marvel uyarlamasıydı sanırım...Joss Whedon  etkisini göstermiş.Kahramanlara eşit rol dağılımı, aksiyon ve çok çok komik anlık kareler...Avengers böyle uyarlanmalıydı sinemaya ve onu çok iyi becermiş...

Kahramanlara eşit rol dağılmış ama Robert Downey Jr. resmen başroldü çoğu yerde...

Ve Hulk....Thor'a attığı ani yumruk, "Ben tanrıyım ulan..." edebiyatı yapan Loki'yi yerden yere vurması (ki bu sahne filmin zirvesidir bence...anırdım resmen)... sinema salonu yıkıldı...Bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum...Mark Ruffalo , Bruce Banner karakterine muazzam oturmuş...

Dark Knight Rises gösterime girene kadar en iyi çizgi roman uyarlaması diyebiliriz...Ama haksızlık da yapmak istemiyorum...Çünkü Christopher Nolan'ın Batman serisiyle hiç bir çizgi roman uyarlaması karşılaştırılamaz...O seri apayrı bi şey çünkü...Sıradan bir çizgi roman uyarlaması değil...

Son tahlilde efenim...İzleyin...izlettirin...Hatta iki kere izleyin...

Adamın hasısın Hulk reis...

tommikser

Atilla Dorsay 2 yıldız vermiş ve beğenmemiş.Hatta demiş ki 11.5 yaş için çok uygun bir film.+4 veya -4 olabilir demiş ;D ;D ;D

V

11,5 +4=15,5..Tom Mikser'e serbest.Sen Kaçırma Güneş.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Abi kendimi hala 13 yaşımda hissediyorum Dorsay amcam ne derse desin.Onlar gitsin melonkoli izlesinler. ;D ;D ;D

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 04 Mayıs, 2012, 23:28:09
Aynen Thanos

Bu foruma bir tane spoiler butonu lazım! İzlemeyenleri düşünerek cevap yazarsanız sevinirim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 06 Mayıs, 2012, 10:50:57
Alıntı yapılan: dean - 04 Mayıs, 2012, 23:28:09
Aynen Thanos

Bu foruma bir tane spoiler butonu lazım! İzlemeyenleri düşünerek cevap yazarsanız sevinirim.
İzlemediyseniz ve izlemeden önce bu süprizi burada okuduysanız bunun için üzgünüm.Fakat film vizyona girdikten sonra,filmi izlemeden filmle ilgili şeylerin konuşulduğu sayfaya spoiler riski beklemeden girmekte zaten biraz yanlış olmadı mı ? dikkat ettiyseniz Thanos ilgili görüşlerimizi Berkdinho arkadaşımla Ben 4 Mayıs günü akşamında yazmışız yani spoiler olması konuda biraz doğal değil mi ? jenerik sonrası görüntüde Thanos olduğu zaten 15-20 gündür belli hatta videoyuda yabancı sitelerde insanın gözüne sokarak gösteriyorlar kötü bir niyetim olsa zaten bunu çok önceden yazardım.