Ant-Man (2015) - Phase 2/12

Başlatan dean, 10 Eylül, 2013, 14:45:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Marvel, Ant-Man ile ilgili kartlarını gerçekten çok iyi oynuyor. İlk poster aşağıda, fragman ise yarın sabaha.

hanac

Ant-adam bence bomba bir film olacak.

dean

Pulluk

Hala çok kararsızım. İlk kez bir Marvel sinematik evren filmi kötü anlamda fena halde patlayacak gibi geliyor ama umarım yanılırım.. ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean

Bugün benim Marvel'ı eleştiri günüm. Spider-Man-Miles Morales olayından sonra Ant-Man'e geçiyorum. Öncelikle açık konuşalım Ant-Man benim gibi olağanüstü derecede Marvel'a bağlı azınlık dışında kimsenin pek umurunda değil. Hatta bir Marvel yetkilisi çıksa dese ki "Ant-Man iptal oldu arkadaşlar" herhalde bahsettiğim o azınlık dışında kimse üzülmez. Ki Marvel'ın da Ant-Man'i diğer filmleri kadar düşünmediği kesin. Hele Spider-Man'de gelmişken. Zaten Phase 3 filmleri açıklanırken Ant-Man'in devam filminin tarihini bırak adı bile geçmedi.

Açıkçası Ant-Man'in Marvel Cinematic Universe'de ki bu istenmeyen evlat konumunun sebebinin Marvel'ın sinemada Ant-Man'i iyi planlamaması ve yönetememesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Daha en başında MCU kurulurken Ant-Man'in filmi zaten yapılmalıydı. Hank Pym, Avengers'ın en önemli karakterlerinden biridir. Avengers'un kurulmasında ve gelişmesinde Wasp ile birlikte çok önemli yer tutar. Üstelik Ultron'un yaratıcısı olması ve Ultron ile ilişkisi yine Avengers mitosunun en güzel anlarını oluşturur.

Marvel, Hank Pym'i kullanmayarak muhteşem bir karakterizasyonu çöpe attı. Üstelik elinde Fantastic Four yokken, Reed Richards konumunda kullanabileceği bir karakteri de ortadan kaldırmış oldu. Pym'in kendi içindeki psikolojik problemleri, Süper kahraman kimliği ile ilgili sorunları, Wasp ile ilişkisi phase 1'den beri işlenseydi Avengers ve MCU için müthiş bir konu demekti. Ama maalesef olmadı.

Şu an ki elimizdeki Ant-Man filmi ikinci Ant-Man, Scott Lang'e odaklanıyor. Soygun filmi olarak lanse ediliyor. Film herkesi şaşırtıp extra bir başarı göstermez ise Age of Ultron ve Civil War gibi iki dev hikaye arasında kalıp unutulmaya mahkum. Umarım herkesi yanıltan bir film olur ve başarılı olur. Bizde olmasını istediğimiz Ant-Man'i göremesekte en azından başarılı bir film seyrederiz.

doktor1881

ilginç bir karekter .Ama ön plana çıkarılmamış Türkiye'de satar mı bilemem Ama ben sahşen maceralarını kısa bir seri dede olsa okumak isterdim

dean

Alıntı yapılan: doktor1881 - 24 Şubat, 2015, 16:40:39
ilginç bir karekter .Ama ön plana çıkarılmamış Türkiye'de satar mı bilemem Ama ben sahşen maceralarını kısa bir seri dede olsa okumak isterdim

Hanp Pym'in Ant-Man'i hiç kendi serisine sahip olmadı ama Avengers tarihi boyunca Avengers başlıklı dergilerde rol aldı. 3. Ant-Man, Eric O'Grady'in kendi adına çok kısa süren bir serisi vardı. İkinci Ant-Man ki  filminde başrolü olan Scott Lang'in ise şu an yayınlanan bir serisi var. Güzel bir çizgi roman ama Türkiyede yayınlanması için filmin olağanüstü bir başarı sağlaması lazım. Sağlasa bile zor. Ülkemizde son zamanlarda comics hızla artsada genel olarak bakıldığında inanılmaz derecede az yayınlanıyor. Captain America, Thor ve Green Lantern gibi çizgi romanlar bile henüz yok. Henüz diyorum çünkü artık en azından bir umut var. 2-3 seneye kadar şu an yayınlananlar bile hayaldi.

dean

xmenac

Yellow Jacket kostümü çok güzel olmuş.

dean

dean

dean

dean

dean

dean