Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: Zeljko - 11 Ocak, 2021, 21:33:38
Ken Parker'ı da katsak mı aceba?Okuyan yorumda yapsın

Büyülü Rüzgar okumasına varım, arkasından Ken Parker'a geçerim.

pizagor

50. yılının şerefine çıkan 'King-size Conan'ı okudum en son. Conan'ın çeşitli dönemlerinden beş kısa hikaye yer alıyor bu kalınca fasikülde. Chris Claremont'unki dışında kaydadeğer bir hikaye göremedim. Aynı hikayenin Roberto de la Torre imzalı panelleri de Big John'u çok andırıyor. Ama o Eastman yok mu! Kevin Eastman'ın Conan versiyonunu görünce olmaz olsun böyle fasikül deyip çöpe attım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ZGeralt

Pluto'ya (manga) başladım, bir günde ilk 3 cilt bitti. Şu an çok iyi gidiyor yani, birazdan okumaya devam edeceğim, bu hızla 1-2 güne 8 cilt bitecek gibi.

nicholaihel

Alıntı yapılan: ZGeralt - 16 Şubat, 2021, 23:08:53
Pluto'ya (manga) başladım, bir günde ilk 3 cilt bitti. Şu an çok iyi gidiyor yani, birazdan okumaya devam edeceğim, bu hızla 1-2 güne 8 cilt bitecek gibi.

Ahh Urasawa... Şu külliyat bi an evvel gıcır gıcır formatta basılsa keşke.

OZAN BALIM

Prestij kitaplarını okuyorum. Pelerin, Dredd 1-2 ve Once & Future bitti, Mercy ile devam ediyorum. IDW kitapları sinema tadında, tek oturuşta bitirirseniz adeta büyülüyor.

rumar80

Bir yanda Tom deFalco dönemi dördüncü epic collection cildi Thor War, diğer yanda Dan Slott'un son örümcek adam öyküsü Red Goblin. İkisi de oldukça iyi. Hele Red Goblin beklediğimden de iyi

Mrtekin

They drew first blood...

aitor03

Metabarons - Jodorowsky/Gimenez işi. Humanoids'den çıkan, kallavi kitap.

rumar80

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Şubat, 2021, 08:04:11
   Bir yanda Tom deFalco dönemi dördüncü epic collection cildi Thor War, diğer yanda Dan Slott'un son örümcek adam öyküsü Red Goblin. İkisi de oldukça iyi. Hele Red Goblin beklediğimden de iyi

İki kitaptan da büyük keyif aldım.
   Şimdi sırada X-men black ve Gideon falls var. Gideon falls ilk cilt bitmek üzere bile. Su gibi akıyor.

OZAN BALIM

Dylan Dogları 3 senedir biriktirdim, toptan okumaya başladım yakın zamanda. Karakarga kitaplarından birkaç tane kaldı, sonra Desenlere geçeceğim. Sonra Baobab, Sırtlan... Bu sene herhalde epey bağımsız okumuş olurum. Sene sonuna doğru da Mister No veya MM KM'lere yeniden el atmak istiyorum.

dayıcomics

Arkabahçenin zamanında bastığı 7 ciltlik X-Men serisine başladım. Gayet keyifli gidiyor.

darkwood

Usagi 2.fasikül seti 8-14 arasını bitirdim, yine çok keyifliydi.
Hemen ardından Old Boy 3.cildini okumaya başladım, hikayenin gizemi yavaş yavaş aralanmaya başladı. 8)
Darkwood Sakinleri..

OZAN BALIM

Birikmiş Polisiye serilere daldım, araya çizgi roman sıkıştırıyorum. Dylan Dog ana seride 2 yıldır biriktirdiklerimi eritmeye çalışıyorum. Berlin 2 elimde.

Kauss

An itibariyle Snotgirl cilt 1'e başlamış bulunuyorum.
Bir yandan Old&Boy 5-6 ve Valerian cilt 1'e devam ediyorum :)

pizagor

Yine ne zamandır 'henüz okunmayanlar' yığınımda bulunan The Boys'u okuyorum. Daha doğru ifade olarak okumaya çalışıyorum. Argo aşırı ağır geldi, çok zorluyor, ağır ağır ilerliyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...