Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: JAVA 30.000 - 23 Ekim, 2011, 22:46:03
Alıntı yapılan: darkwood - 23 Ekim, 2011, 00:12:19
Mister No Klasik sayı Cilt 9 da daha önce Tay zamanı okuduğum Ormanda Ölüm adlı macerayı tekrar okudum, yine çok beğendim.

Ormanda dev böceklerin saldırdığı maceramı bu?bende yıllar önce Tay yayınlarında okumuş çok beğenmiştim.Mister noyu bana sevdiren macera bu macera olmuştu..... ;)

Çok iyi bir hikaye idi bir çok dev örümcek ile savaştı Mister No ve yanındakiler hatta şaşırmıştım ilk başta böyle bir mister no hikayesi ile karşılaşınca ama on numara hikaye idi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Alıntı yapılan: pearljam - 23 Ekim, 2011, 22:34:45
Jim Cutlass' ın 5. kitabını okuyorum. Maalesef devamı yok  :(

Jim Cutlass gibi son derece iyi çizilmiş, iyi bir anlatıma, sempatik bir kahramana sahip olup da  üstüne bir de Türkiye'de çok tutulan bir türde ( western ) yazılmış olmasına rağmen  niye  satmadığını da anlayabilmiş değilim  ???

Bunu ben de anlayamamıştım. Gerçekten Jim Cutlass bence de çok iyidir. Blueberry'i okumadıysan bir ara onu da dene ama sadece YKY Doğan kardeştekiler değil 10 küsur kitaplık yarıda kalan seriyi.

V

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Ekim, 2011, 22:53:50
Alıntı yapılan: JAVA 30.000 - 23 Ekim, 2011, 22:46:03
Alıntı yapılan: darkwood - 23 Ekim, 2011, 00:12:19
Mister No Klasik sayı Cilt 9 da daha önce Tay zamanı okuduğum Ormanda Ölüm adlı macerayı tekrar okudum, yine çok beğendim.

Ormanda dev böceklerin saldırdığı maceramı bu?bende yıllar önce Tay yayınlarında okumuş çok beğenmiştim.Mister noyu bana sevdiren macera bu macera olmuştu..... ;)

Çok iyi bir hikaye idi bir çok dev örümcek ile savaştı Mister No ve yanındakiler hatta şaşırmıştım ilk başta böyle bir mister no hikayesi ile karşılaşınca ama on numara hikaye idi

Bu hikayenin ilham kaynağı 1954 yılı yapımı Them! isimli filmidir.

Yakın zamanda bu filmi tekrardan izlemiştim.Nükleer bomba test bölgesinde radyasyondan etlilenen dev

karıncaların yarattığı dehşet...

"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Ekim, 2011, 23:04:41
Blueberry'i okumadıysan bir ara onu da dene ama sadece YKY Doğan kardeştekiler değil 10 küsur kitaplık yarıda kalan seriyi.

Blueberry' nin bir sayısı var bende sadece. Bir yerden çok ucuza bulup denemek için almıştım. Pek sarmamıştı, hikaye çok klasik gelmişti. Kalede kuşatma altında kalan asker ve sivillere yardım getirmek için kaleden gizli bir şekilde ayrılıyodu galiba o macerada, dediğim gibi çok klişe gelmişti ama sadece devam eden bir maceranın ortasından bir sayı okumuştum.

Yine de  ara ara aklıma geliyor blueberryleri toplasam mı acaba diye. Sanırım ileride bir şans daha vericem bueberry' ye..

alan ford

Blueberry'ler kitap sitelerinde büyük indirimde. 2-2.5 Tl.  Toplamak istersen aklında olsun pearl jam. Yine de bence Jim Cutlass'ın yanına yaklaşamaz. Jim Cutlass'ın keskin ama incelikli mizahı yok Blueberry'de.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

drfuhrer

mohican cildini okuyorum şu an.kitabın ortakarındaki sahne ilgimi çekti.hani şu ingiliz birliğinin casusu aradığı sahne...
mel gibson'un oynadığı 'patriot'isimli filmde yer alan bir sahneyle çok fazla benzeşiyor ;)
acaba filmden mi araklamış o sahneyi yazar-çizer kadrosu ???yoksa kitap filmden önceki bir tarihli de;filmciler mi araklamasyon yapmışlar :)

caretta

Arkadaşlar,
       Şu Lilith nedir?Ben bir tek Teks'in merhum eşi Kit'in annesi Lilith veyaLilyth'ibiliyorum.

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 24 Ekim, 2011, 00:36:25
Arkadaşlar,
Şu Lilith nedir ? Ben bir tek Teks'in merhum eşi Kit'in annesi Lilith veya Lilyth'i biliyorum.

Sevgili caretta,

Lilith başlığı için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3961.0.html

yalcinerol345

Son toplu siparişimde gelen Altın Tex108-118 arası sayıları okumaya az sonra başlayacağım.Büyük bir mutluluk ve heyecanla.

hennessy

Yeni madrake 2.kitaba başlayacağım kapak çok hoşuma gitti

rumar80

Showcase (DC'nin essential'ı) JLA 5. cilde başlıyorum. Bazılarını Bilka Superman içinde yayınlamış. Helal olsun.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ekim, 2011, 22:43:57
   Showcase (DC'nin essential'ı) JLA 5. cilde başlıyorum. Bazılarını Bilka Superman içinde yayınlamış. Helal olsun.

Umar abi okuyunca yorum yaparsan sevinirim JLA i duymuştum ama okumak kısmet olmadı

rumar80

JLA ile ilgili bizde biraz yazı var:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1622.0.html

JLA ilk olarak Flash, Green Lantern, Aquaman, Wonder woman ve Johnn J'onnz tarafından kurulmuştur. Superman, Batman, Atom ve Green arrow zamanla ekibe katılmıştır. Sık sık ekip değişmiştir. Yine de bir Alex (pardon Avengers) değil.  ;D

alan ford

Zagor Kabus'u okuyorum. Bunun için huzurlarınızda sevgili Serdar Gerlikhan'a ( gandalf) teşekkürü borç bilirim.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ekim, 2011, 22:49:46
   JLA ile ilgili bizde biraz yazı var:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1622.0.html

JLA ilk olarak Flash, Green Lantern, Aquaman, Wonder woman ve Johnn J'onnz tarafından kurulmuştur. Superman, Batman, Atom ve Green arrow zamanla ekibe katılmıştır. Sık sık ekip değişmiştir. Yine de bir Alex (pardon Avengers) değil.  ;D

Kadro iyiymiş abi :) abi bir Hagi eksik