Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Mart, 2012, 22:07:39
Bugün bayağı çizgi roman okumak güzel oldu.Ne zamandır alıp bir kenera koyduğum çok uzun zamandır okumadığım Teksas'a bir bakacağım Çelik Blek'in öyküsü macerasına başlayacağım.

Güzel hikayedir ama bence bir sürü çelişki de barındırır içerisinde. Bu hikayeyi özetlemeye çalışmıştım bir ara...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Kerry'yi okumaya çalışıyorum ama gitmiyor... Sclavi'den daha iyi birşeyler beklerdim  :-\
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

NIC

Alıntı YapKerry'yi okumaya çalışıyorum ama gitmiyor... Sclavi'den daha iyi birşeyler beklerdim   

Bende hayal kırıklığı yaşamıştım Kerry'de,zorla okudum,konusunu hatırlamıyorum bile  :-\

DAMPYR

Nihayet Julia serisini bitirdim Dylan Dog serisine başladım. onunda ilk maceraları hoşuma gitti, devamıda güzeldir herhalde .seri halinde biriktirilmiş kitap okuma çok zevkli oluyor..... 8) :-* ;)

NIC

Forumun gazıyla Örümcek Mavi ve Daredevil sarıyı aldım,Korkusuz adamı beğenirsem diğer serilerini de alcam.

hennessy

Teksas okumayalı seneler olmuş özlemişim profosörü ve arkadaşlarını.Çelik Blek'in öyküsü gerçekten güzeldi.Blek'te bizim gibi okul kırıp hayaller kuruyormuş :).Kara Kedi Tavernası ise komik bir hikaye idi.Hayvanları ile gezen bir adamın sakarlııklarını anlattığı hikaye gerçekten komik olaylar ile son buluyor. Hasan abi Martin Amca tam maceraları beğendiğini söyleyince bende Martin Amcanın tam macera serisinden Onüçüncü Görev hikayesine başlayacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

aa

Zagor no 119 keşfedilmeyen toprakları bitirdim. Maalesef yeni çizerler bana çok tad vermiyor.
Esse Gesse Hayranı...

NIC

Daredevil sarıya hemen bir göz atttım,renklendirme güzelmiş hakkaten,Korkusuz bir adamın hikayesine 'Sevgili Karen,korkuyorum' diye başlaması da hayli ilginçti

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: aa - 26 Mart, 2012, 20:22:44
Zagor no 119 keşfedilmeyen toprakları bitirdim. Maalesef yeni çizerler bana çok tad vermiyor.

Beğeniler ne kadar da farklı oluyor. Uzun zamandır Zagor okumuyordum, sayı 118 de Çayır kızılderilileri diye başlayan ve 119 da Keşfedilmemiş topraklar diye devam eden macerada çizer (Rubini idi yanılmıyorsam) döktürmüş resmen. Çizimler sayesinde sıradan sayılabilecek bir hikaye su gibi okunuyor. Avrupalı bir grup dağcıya eşlik etmekle görevlendirilen Zagor, yolculuk esnasında  grup içindeki gizemli suikastçının planlarını da çözmeye uğraşıyor :)

Gambit

Zagor un eski karanlik kirli cizimleri daha nostaljik kesinlikle

ama ben 118 ve 119. sayilari bayaa begendim. Ciko yu cikarip at hatta hikayeden ( en gereksiz yan karakterlerden birisi) cok daha guzel bir macera olabilirdi

en son bugun Ken parker - Grev macerasini okudum sonunda. Alisilagelmis Alaska maceralarindan farkli olsa da, yine tadi damagimda kaldi. Ikinci kere okuyacagim saniyorum bir kac gun icinde tekrar.

Buyuksun Giancarlo Berardi

kalidor

Yürüyen Ölüler 8 bitti... Söyleyecek söz bulamıyorum, insan insana bunu yapar mı? Zombiler bu seride sadece metafor. İnsanların açgözlülüğü, kibri, acımasızlığı var. 9. sayıyı beklemek sadece yeni bir başlangıç için. Off off  :-X
Crom! Ölüleri Say...

Tarkan Kurt

Cumartesi günü Marmara Çizgi'nin Nişantaşı'ndaki mağazasından aldığım Superman True Brit'i okudum.

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 26 Mart, 2012, 23:28:53
Yürüyen Ölüler 8 bitti... Söyleyecek söz bulamıyorum, insan insana bunu yapar mı? Zombiler bu seride sadece metafor. İnsanların açgözlülüğü, kibri, acımasızlığı var. 9. sayıyı beklemek sadece yeni bir başlangıç için. Off off  :-X

Bugüne kadar okuduğum serinin en iyi bölmü diyebilirim muhteşemdi.Zombiler hikaye insanların bir birlerine uyguladıkları pisikolojik savaş bu bölümde nirvanaya çıkıyor.Kitabı bitirdiğimde İlke'yi arayıp olum bu ne ya dedim.Burda bitse idi hikaye üzülmezdim o kadar.

konyakficilari

forumda "teks'in yenilmesi" başlığını gördükten sonra Altın Seri'den Yenilgi isimli macerayı okudum tekrardan..

Teks'in elindeki silah uçtuğundaki yüz ifadesi, Galep'in çizimi ile... saf nostalji...

hennessy

Bu ara iyice Nathan Never'a sardım Lal yayınlar 7.fasikül Sıfır Tolerans'a başlayacağım