Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Alıntı yapılan: kandorlu - 13 Nisan, 2012, 00:07:33
Alıntı yapılan: pizagor - 12 Nisan, 2012, 22:55:27
Alıntı yapılan: alan ford - 08 Nisan, 2012, 21:29:33
  Sarı Gözüpek. İyiydi. Dağılmayan bir süper kahraman cildi okumak şaşırttı özellikle. Şimdi arka bahçe'ninkileri de alayım diyorum ama korkuyorum elimde kalacaklar diye.  :P

Karen Page Arkabahçe'nin ilk albümünde seni gerçekten şaşırtabilir bana kalırsa sevgili Doğa...

Başka ne şaşırtabilir dersen bir de sonraki albümlerde Matt Murdock'ın bir dükkandayken Karen Page'e yapılan gönderme. Herhalde çeviri hatası dediğim bir ayrıntının aslında gerçek olduğunu göreceksin...

Amma tüyo verdim ben de :)

Karen Page ile çok oynamış yazarlar. Loeb'in bize çizdiği karakterden çoook uzak bir noktada Karen...

Eyer Arkabahçenin yayınladığı aylık sayıları bulabilirseniz onlarda dağılma gibi bir sorun yok zaten on sayı yayınlanmıştı karen page de bu seri içersinde gözüküyor ayrıca deradevıl korkusuz adındaki cildde Arkebahçenin sağlam yayınlarından :) 2001 yılından beri tekrar tekrar okumuşumdur hala dağılmadı :)tabi burda sarıdakinden bambaşka bir başlangıç hikayesi anlatılıyor birde 2004 yılında yayınlanan seyirciye oynamak adındaki maceranın olduğu cild var ama Karen Page sadece aylık yayınlanan seride gözükmektedir.

Bende çok severim Suat Gönülay'ı. Birde Vakur Barut çıksa süper olur. Bu arada Levent Cantek'in Suat Gönülay için yazdıkları var aşağıdaki linkte

http://derinhakikatler.blogspot.com/2010/03/guvensizligin-hikayecisi.html
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

omega red

Alıntı yapılan: ümitkr - 13 Nisan, 2012, 08:03:19
Green Lantern, Batman ve Tor'u otobüste eve gidene kadar okudum.

nereden nereye gidiyor o otobüs merak ettim :) ben anca ciltteki 2-3 fasikülü okuyabiliyorum yolda.

ümitkr

Alıntı yapılan: omega red - 13 Nisan, 2012, 10:08:31

nereden nereye gidiyor o otobüs merak ettim :) ben anca ciltteki 2-3 fasikülü okuyabiliyorum yolda.

Kadıköy-Mecidiyeköy hattı. ;D Alışkanlık işte...

kalidor

Alıntı yapılan: ümitkr - 13 Nisan, 2012, 11:14:00
Alıntı yapılan: omega red - 13 Nisan, 2012, 10:08:31

Kadıköy-Mecidiyeköy hattı. ;D Alışkanlık işte...

Akşam serviste veya otobüste çizgiroman okumanın lezzeti bambaşka. Ümit Abi bi de efsanevi hat 500-T Tuzla-Cevizlibağ'a binseniz size çizgiroman dayanmaz:)

http://www.istanbulsemtleri.com/haber_324_istanbulun-en-uzun-otobus-hatti-filme-konu-oldu.html
Crom! Ölüleri Say...

ümitkr

:) Kalidor, deneyelim bir gün. Ben getireyim bir koli, sen getir bir koli, elimizde kola, cips, çene yapa yapa, gezici kitaplık tadında :O)

Valla canım çekti şimdi...

Aklıma geldi, bir defasında uykum kaçmıştı gece yolculuğunda, çalışmaya Bodrum'a otobüsle gidiyordum, 700 sayfalık bir kitabı bitirip ikincisine geçmiştim onu hatırladım şimdi. Arada da kısa uyudum ve yemek yedim v.s.

Oy oy oy... onu da canım çekti :O)

hennessy

Tex süper cilt 33'e başlayacağım.Tex'i özlemişim hemen aksiyona girelim :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

altay1944

caravan 4.cilt (orginal 12. sayı)ile tüm seriyi aldığımda okumamıştım.Birkaç güne sığdırarak okudum.Doğrusu medda'dan çok daha çarpıcı bir öykü beklerdim.Daha 2.ciltte sıkılarak bıraktım sonra yarım bırakmak olmaz diye kendimi sıka sıka okudum,bitirdim.Bir sayılık bir öykü böylesi anlamsızca uzatılırmı hiç.Amarikanvari bir film izledim sanki.Ve kurguda çok kopmalar var,açıkcası beğenmedim.Kitaplığım için bir kazanım mı?Eh!
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

pizagor

Ali Recan'ın yayınladığı 7 sayı süren Marvel dergilerine başladım. Birinci sayı yapılan açıklamaya göre ilk Miss Marvel'in (Carol Danvers) sayıları Amerika'dan zamanında getirilemediği için ikinci Miss Marvel'le başlıyor. İkinci sayı ise ikinci Miss Marvel'in (Sharon Venture) hikayesini yarıda bırakıp ilk Miss Marvel'e dönüyor. Son okumamın üzerinden bayağı zaman geçmiş, unutmuşum bu hikayeleri: özellikle de ilk Miss Marvel hikayelerinde J.J.Jameson'un kendine ne kadar fazla yer bulduğunu...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Nathan Never Lal serisi 16.17.fasikülleri okuyacağım.

Gambit

Az once ucakta, daha once okumayi atladigim buyulu ruzgar maceralarindan 21. Sayi - kedilerin kralini okudum. Ortiz in cizgileri ile manfredinin guzel senaryosu cok iyi bir macera cikarmis ortaya.  Tek negatif yorumum macerqnin tek sayida bitmis olmasi. 3-4 sayi surse daha cok sevinirdim zira dogaustu kotu adam karakteri cok iyi kotarilmis

haysat

Pazar günü YÜRÜYEN ÖLÜLER 8. sayıyı okudum.
Ne olur birisi okuduklarımın rüya olduğunu söylesin.

Ve peşinden;
Zagor Efsanevi Maceralar Dizisi Sayı:10
Zagor Maxi Sayı: 10 - 11
Tonka'nın Öfkesi / Kuzey Kartallarını okudum.

Kuzey kartalları isimli macerayı daha çok sevdim.Tam her şey bitti derken olayların farklı bir boyuta taşınması ve bir insanın neleri değiştire bileceğini anlatan güzel bir macera...

Big John
Bazı Efsaneler asla bitmez...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hennessy

Nathan'ları bir solukta okuyup bitirdik şimdi sıra martin amca 117.İmparatorun tavuskuşu............

hennessy

Alıntı yapılan: haysat - 16 Nisan, 2012, 21:19:26

Ben kitabı bitirince İlke'yi aradım yok artık İlke dedim zaten....

rumar80

Nathan'lar bir çırpıda bitti. Avengers arası Samuray başlayacak.

Gambit

Alıntı yapılan: haysat - 16 Nisan, 2012, 21:19:26

Ve peşinden;
Zagor Efsanevi Maceralar Dizisi Sayı:10
Zagor Maxi Sayı: 10 - 11
Tonka'nın Öfkesi / Kuzey Kartallarını okudum.

Kuzey kartalları isimli macerayı daha çok sevdim.Tam her şey bitti derken olayların farklı bir boyuta taşınması ve bir insanın neleri değiştire bileceğini anlatan güzel bir macera...

Big John
Bazı Efsaneler asla bitmez...

Zagor maxi yi ben de aldim henuz okumasam da ama cok yeni bir sey oldugunu sanmiyorum

bu arada Yuruyen Oluler i ben de pazar gunu bitirdim. Resmen $ok $ok $ok . Ezber bozan bir cizgi roman.  Nerde bir zagor, nerde yuruyen oluler.  (ikisinin de yeri ayri tabii de, yuruyen oluler insani SOKE ediyor okurken )