Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

DC listemde sırada o vardı zaten birde Batman R.I.P var :)

dean

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 27 Haziran, 2013, 13:58:02
DC listemde sırada o vardı zaten birde Batman R.I.P var :)

Bi'de kesinlikle Green Lantern'i tavsiye ederim. Green Lantern ile ilgili bulduğun ne varsa oku derim. Dc'de ki favori karakterimdir. Gözümde ne Batman ne Superman. Green Lantern bir tane.

rumar80

Green Lantern ve Corps. Batman ile birlikte favorilerimdir.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Haziran, 2013, 14:55:36
  Green Lantern ve Corps. Batman ile birlikte favorilerimdir.

Ya ! Ben nedense Batman okumaktan çok hoşlanmıyorum. Okuyor muyum ? Okuyorum. Ama sadece okumuş olmak için. Batman'i okumaktan keyif aldığım söylenemez.

kalidor

Alıntı yapılan: dean - 27 Haziran, 2013, 15:07:28
  Ya ! Ben nedense Batman okumaktan çok hoşlanmıyorum. Okuyor muyum ? Okuyorum. Ama sadece okumuş olmak için. Batman'i okumaktan keyif aldığım söylenemez.

Aman bunu forumda bir daha söyleme, başına bir şey gelmesin  ;D
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Sevgili Dean,
   Çocukluğumdan beri bir şekilde Batman okuduğum ve renkli düşmanlarından dolayı Batman favorilerimdendir. Ama RIP ve sonrası dönem beni de uzaklaştırmıştı. Arada ender güzel maceralar yok değildi. New 52 ile birlikte yine benim için güzel bir yola saptı.

Ama son yıllarda DC'de favorim açık ara Green Lantern ve Corps'tur.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Haziran, 2013, 17:10:00
  Sevgili Dean,
   Çocukluğumdan beri bir şekilde Batman okuduğum ve renkli düşmanlarından dolayı Batman favorilerimdendir. Ama RIP ve sonrası dönem beni de uzaklaştırmıştı. Arada ender güzel maceralar yok değildi. New 52 ile birlikte yine benim için güzel bir yola saptı.

Ama son yıllarda DC'de favorim açık ara Green Lantern ve Corps'tur.

Klasikleşmiş maceraları dışında bazen sıkabiliyor batman beni. New 52'da da, Night of the Owls macerasını sevmiştim ama Death of the Family'den sıkılmıştım. Valla Batman ile düşe kalka gidiyoruz yine de :)  Şöyle de bi'şey var netice de Batman bu. Okunmadan da olmuyo  :)

dean

rumar80

dean

DAMPYR

Alıntı yapılan: kalidor - 27 Haziran, 2013, 15:58:11

Aman bunu forumda bir daha söyleme, başına bir şey gelmesin  ;D
Dean, kalidor Conan hayranıdır Conana laf söyletmez bilesin... :D :) ;)

dean

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 27 Haziran, 2013, 18:43:43
Dean, kalidor Conan hayranıdır Conana laf söyletmez bilesin... :D :) ;)

:) :) :)

Ben de tam bugün Conan'ın 2011 yapımı filmini seyretmiştim. O zaman yorum yapmıyim filmle ilgili hiç  ;D

kalidor

Filminm fiyasko olduğu malum. Yorumlarını aşağıdaki başlıkta merakla bekliyoruz  :D

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1272.0.html
Crom! Ölüleri Say...

pukay

yarım bıraktığım gerekli şeylerin zombi cildine devam edizliyorum bu sıralar.

darkwood

Oğlak aylık maceraperet Tekslere devam ediyorum. Okumaya başladığım cilt cilt 105 "çölde savaş"  ;)
Darkwood Sakinleri..