Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZGeralt

Dün akşam Vaadedilmiş Yokyer mangasına başladım ve ilk cildi bitirdim. İlk cilt itibariyle sürükleyici ve akıcı başladı. Bugün devam edeceğim :)

pizagor

Alıntı yapılan: falconstar - 26 Kasım, 2020, 10:19:08
... DC ikon serisi wonder woman, raven, cat woman epsilon, ...

Epsilon'un aynı seriden Batman ve özellikle Harley ciltlerini beğenmiştim. Bu yeni çıkanlar hakkında kısa da olsa yorumlarınızı okumak çok güzel olur.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Dragon Ball
Old boy
Tex Klasik 49-50
Mister No 2-6
Prestij den çıkan son sayıların neredeyse tamamı
Zagor yeni maceralar
Son hafta içinde okuduğum çizgi romanlar.

yidar

Dragon ball begendiniz mi klâsik deniyor yorum alabilir miyim
Alıntı yapılan: tommikser - 26 Kasım, 2020, 20:24:58
Dragon Ball
Old boy
Tex Klasik 49-50
Mister No 2-6
Prestij den çıkan son sayıların neredeyse tamamı
Zagor yeni maceralar
Son hafta içinde okuduğum çizgi romanlar.

Kauss

Ravencroft 1
Gotham central cilt 2
Superior spider man 2

seastar1000

Alıntı yapılan: Kauss - 26 Kasım, 2020, 21:00:50
Ravencroft 1
Gotham central cilt 2
Superior spider man 2
Gotham central 2 yı nereden bulduğunuzu sorabılırmı yım

pizagor

HOZ Judas cilt 3. Orijinali 1980, bu baskı 2011'den. Pavone bence bu serinin yıldızı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Kauss

Alıntı yapılan: seastar1000 - 26 Kasım, 2020, 21:09:36
Gotham central 2 yı nereden bulduğunuzu sorabılırmı yım

Paralelevren çizgi romandan geçtiğimiz hafta ki partide geldi. Yalan söylemim ama 2-3 tane vardı, şuan mevcut mu bilemiyorum. Sitesine veya instagramdan yazarsanız size destek olurlar.

rumar80

Alıntı yapılan: Kauss - 26 Kasım, 2020, 21:00:50
Ravencroft 1
Gotham central cilt 2
Superior spider man 2

Gotham Central çok iyi bir seridir. Okumayan dostlara tavsiye ederim.
Ravencroft hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben çok beğenemedim.

seastar1000

Alıntı yapılan: Kauss - 27 Kasım, 2020, 06:24:59
Paralelevren çizgi romandan geçtiğimiz hafta ki partide geldi. Yalan söylemim ama 2-3 tane vardı, şuan mevcut mu bilemiyorum. Sitesine veya instagramdan yazarsanız size destek olurlar.
Tesekkurler simdi bakacağım

seastar1000

Alıntı yapılan: Kauss - 27 Kasım, 2020, 06:24:59
Gittim aldım tekrar tesekkurler

tommikser

Alıntı yapılan: yidar - 26 Kasım, 2020, 20:49:07
Dragon ball begendiniz mi klâsik deniyor yorum alabilir miyim
Valla manga severlik durumu burda önemli olan. Ben manga okumayı seviyorum. Benim lise yıllarımda çizgi filmi vardı izlerken çok gülerdim. Okurken de aynı tadı aldım. Bazen okurken çok eğlendiriyor. Baskı olarak da büyük boy. Old boy ile aynı. Baskısını da çok sevdim. Ben severek takip ederim bunu. İlk sayıya bir şans ver derim. Beğenmezsen bırakırsın zaten.

yidar

Teşekkür ederim bende mangadan büyük keyif alıyorum .Okumayı seviyorum .Teşekkür ederim.
Alıntı yapılan: tommikser - 27 Kasım, 2020, 17:04:28
Valla manga severlik durumu burda önemli olan. Ben manga okumayı seviyorum. Benim lise yıllarımda çizgi filmi vardı izlerken çok gülerdim. Okurken de aynı tadı aldım. Bazen okurken çok eğlendiriyor. Baskı olarak da büyük boy. Old boy ile aynı. Baskısını da çok sevdim. Ben severek takip ederim bunu. İlk sayıya bir şans ver derim. Beğenmezsen bırakırsın zaten.

darkwood

Bu hafta Zagor ve Tex maxi son sayılarını okudum. İkisinin maceraları akıcı ve çizimleri de güzeldi. Diso çizimli Tex maxi, yi Mister No tadında okudum.
Daha önce animesini seyrettiğim, Dragon Ball'a başladım. Dragon Ball'ın mangası da animesi kadar çok eğlenceli tavsiye ederim.
Darkwood Sakinleri..

connyapku

The Incredible Hulk- 272 ve The Uncanny X-men -226 The Fall of the Mutants