Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Seni de saydım o zaman 5 kişi olduk.Hopaaa Akçay'da akşam vakti söyle viski olabilir hep beraber ne dersin ;)

NIC

Bu sene de Akçay'dayız o zaman,sabahlar olmasın  :P

tommikser

Hopaaaa valla bakalım biz orada olur muyuz ama çok sevdim gelirsem kesin sabahlar olmaz bilesin ;D Kendi Manaus'umuzu yaratırız ;D

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Mart, 2012, 16:13:37
Çizgi Düşler'den çıkan Solomon Kane'i okuyorum...

Albüm kalın, dolayısıyla okumaya devam ediyorum... Ancak bir hikayede Solomon Kane'in Arap yarımadasında Süleyman Kani olarak bilindiğini öğrendim...

Zagor'da da Cain idi, Andrew Cain... İsmiyle, giyim kuşamıyla, tarzıyla, mesleğiyle (canavar - iblis avcılığı) bir Solomon Kane kopyasıdır bu karakter...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Umar abi ye tekrar teşekkür ederim Nathan'a sardırdı beni keyifle okuyorum eee şimdi ne okuyacağız ne demiştik ölü sayısı belli yaralı sayısı belli galip belli Tex forever süper cilt 31....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

Ölüm Defteri 5-6-7'yi okudum.5 biraz hareketsizdi ama 6.sayıyı adeta bir film izler gibi okudum.7.sayı ise müthişti.

darkwood

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Mart, 2012, 21:03:54
Umar abi ye tekrar teşekkür ederim Nathan'a sardırdı beni keyifle okuyorum eee şimdi ne okuyacağız ne demiştik ölü sayısı belli yaralı sayısı belli galip belli Tex forever süper cilt 31....

Sevgili Murat, ,bazen fantastik, bazen korku, bazen drama, bazen western tadında;  yanındaki sakar ve her zaman aç yancısı ile birlikte, huzurlu ormanında barış içinde yaşayıp adalet sağlmaya gayret eden, bazende bunun uğruna gizemli yerlere yelken açan ve olağanüstü maceraları ile bizi diyardan diyara dolaştıran, gerekmedikçe insan öldürmeyen, ölü ve yaralı sayısı belli olmayan  8)herzaman forever olan bir kahramanın maceralarını okumaya başlama zamanı geldi de geçiyor bile.  :D

Zagor'un bütün efsanevi sayılarını okudum sanıyordum ama arada bir tanesini atlamışım. Hazine bulmuş gibi oldum. :DD Bu kitap arada okumadan nasıl bırakmışın hayret.  Zagor Efsanevi Cilt 3'ün ilk 2 macerası "Tanrıların Oyunu, Ölüm Meleği" ni bitirdim " İkiside çok güzeldi.  :D
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Solomon Kane albümü Conan'la yaptığı bir 'crossover'la son buldu. O koca albümde en çok hoşuma giden hikaye de bu oldu. Bu maceraya Türkçe Conan albümlerinde yer verildi mi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Bir yerde daha denk geldim diye hatırlıyorum. Conan ve Barbarlar serisi içinde miydi acaba? Bakmak gerek Özgür.
Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: pizagor - 23 Mart, 2012, 23:35:32
Solomon Kane albümü Conan'la yaptığı bir 'crossover'la son buldu. O koca albümde en çok hoşuma giden hikaye de bu oldu. Bu maceraya Türkçe Conan albümlerinde yer verildi mi?

Aksoy'un yayınladığı Conan'lar da vardı. 2. ya da 4. ciltteydi galiba...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Hayal Kahvem

DARKWOOD'UN BÜTÜN DAVULLARI ADINAAAAAA! BAKAR MISINIZ BUGÜN ALDIKLARIMA!
:) ;) ;D

alan ford

Lüzumsuz Adam'ı çok severim. Gerçi Sait Faik'in yazdığı her şeyi çok severim.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Hayal Kahvem

Selam Alan Ford, Sait Faik'in bu kitabında Menekşe Vadi diye bir öyküsü var.
Vesikalı Yarim adlı Türkan Şoray İzzet Günay filmi vardır. Şahane bir filmdir.
Bu film meğerse  Sait Faik'in Menekşeli Yarim adlı öyküsünden filme uyarlanmış.
Sait Faik'in tam manasıyla hastasıyım.
Okumamışım bu öyküsünü... Filmi ise kaç kez seyretmiştim. Şimdi öyküyü okuyacağım.,
Böyle işte.. :)

alan ford

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 24 Mart, 2012, 20:04:39
Selam Alan Ford, Sait Faik'in bu kitabında Menekşe Vadi diye bir öyküsü var.
Vesikalı Yarim adlı Türkan Şoray İzzet Günay filmi vardır. Şahane bir filmdir.
Bu film meğerse  Sait Faik'in Menekşeli Yarim adlı öyküsünden filme uyarlanmış.
Sait Faik'in tam manasıyla hastasıyım.
Okumamışım bu öyküsünü... Filmi ise kaç kez seyretmiştim. Şimdi öyküyü okuyacağım.,
Böyle işte.. :)

Çok eskiden rastlaşacaktık ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir