Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

defenders'ı bende çok merak ediyorum aslında iyi okumalar Umar abi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

Lal _ Zagor # 123 - Haziran sayisi Ihanetin Bedeli nin okudum. 122. sayida baslayan hikaye bu sayida bitti. Cizimler oldukca ust seviyede, konu da cok efsanevi olmasa da kendini okutturdu bir sekilde

emre ozdamarlar

Yuruyen oluler 5 ve 6. ciltler bitti. 7'ye devam.

rumar80

Defenders 1-4. fasiküller bitti.
  Biraz da yeni Türkçeler okuyalım bakalım...

haysat

Lone Ranger'i okudum. Bildiğimiz bir öyküyü harika çizimlerle ve biraz daha sert karekterlerle süslemişler.

Tonto bu kadar sert bir karekter değildi galiba.

2. sayıyı bekliyoruz,umarım fazla geçikmez.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hennessy

Mister No Yeni Seri 95 Guadakcanal'a başlayacağım kapağına bakılırsa Mister No nun savaş hikayesi gibi duruyor...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

emre ozdamarlar

Yuruyen Öluler 7,8 ve 9. ciltler bitti.

Rick'in hapishaneden kactiktan sonra bi kac gun kaldiklari evdeki telefon görusmeleri yuregimi parcaladi resmen.

rumar80

Kafayı sıyırmış bir kahraman, bir grup insanın hayatına yön veriyor...

emre ozdamarlar

Yuruyen Oluler 10 ve 11. ciltler bitti. 12'ye basliyorum simdi. Maratona devam. Bi kac gune bugune dek cikan tum sayilari okumus olcam umarim.

tommikser

Arkadaş ne gıcıksınız yav.İngilizceden takip edip bizi geçiyorsunuz.Biz daha 9. sayının ne zaman çıkacağını bilmiyoruz.

emre ozdamarlar

Ben de yurtdisinda oldugum icin neredeyse 0 fumetti okuyabiliyorum yalniz Gunesim :). Anca senede 1-2 tatile geldigimde bavula doldurabildigim kadar alip okuyorum. Ne zagor muhabbetine katilabiliyorum, ne martin mystere. ( halen bugune dek martin amca okumuslugum yok :) )

kandorlu

Bugün house of m yi ve dylan dog 35 in ilk macerasını okudum ikinci macerayı daha önce okumuştum maceraperest çizgilerin yayınladığı cilt içersinde vardı ama tekrar okuna bilir güzel bir macera.Hause of m yi ise comic seven herkeze öneririm.

Gambit

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 13 Haziran, 2012, 18:38:41
Ben de yurtdisinda oldugum icin neredeyse 0 fumetti okuyabiliyorum yalniz Gunesim :). Anca senede 1-2 tatile geldigimde bavula doldurabildigim kadar alip okuyorum. Ne zagor muhabbetine katilabiliyorum, ne martin mystere. ( halen bugune dek martin amca okumuslugum yok :) )

zagor arada iyi gidiyor ama martin mystere in yeni maceralarini ben pek begenemedim. Hele hele yuruyen oluler ile falan kiyaslarsan, hic bir sey kacirmiyorsun diyebilirim dostum :)

en son death note # 1 i okudum. Cidden begendim. 2. ye baslayacagim bu gece cok gec kalmazsam

s.b

Mandrake Klasik cilt 2 yi okudum. Mandrake okumak iyi geliyor. Zihni yormuyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Justice League International fasiküllerini okuyorum. DC 12. sayı ile seriyi bitireceğini söyledi (bu arada 12. sayı sonrası bir Annual çıkacağı da açıklandı) ama ben yine de sevdim.
   DC'nin az tanınan ve kullanılan kahramanlarından oluşan bir takım. Yazar Dan Jurgens. Ben Jurgens'i Superman yazıp çizdiği dönemden beri severim. Bir dönem Thor'da da yazarlık yapmıştı. Çizer Aoron Lopesti. Çizimler de kötü değil. Bence yine de okunabilecek bir çizgi romandı.
   80'li yılların sonunda Dünya dağıtım sayesinde ülkemizde de bulunabilen aynı adlı serideki kahramanlardan bazıları (Booster Gold, Firei, Ice, Guy Gardner) gene bu ekipte. O yıllardaki seri yazar J. M. de Matteis sayesinde daha komedi ağırlıklı idi. Bu seri öyle değil. Ben beğenerek okuyorum.
   Bu bitince sırada Brendon 5 var. Hala neden aldığımı düşünüyorum. O kadar da olumsuz yazılar yazdığım halde. Bakalım bu kez farklı olacak mı?