Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Nathan Never özel seri 5.cilti bitirdim. Hakketten keyif alarak bir cilt daha bitti. Özel seri favorim. Şimdi ne zamandır merak ile beklelediğim Örümcek adam Kraven'in Son avı'na başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Yürüyen Ölüler 16..Çok çabuk bitti.

Kraven'in Son Avı'na geçiyorum hemmen..
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Başka gezegenin çocukları bitti.10 üzerinden 10.Çok keyif aldım.Bir sıkıntı olmazsa detaylı bir yazı yazacağım.Okumayanların çok şey kaçırdığını söyleyebilirim.

pizagor

Caravan bitmek üzere, 12. sayıdayım. Sıkıldım mı hayır, şaşırdım mı hayır. Altından böyle bir sebep çıkacağını tahmin etmek çok kolaydı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Eylül, 2013, 17:41:07
Caravan bitmek üzere, 12. sayıdayım. Sıkıldım mı hayır, şaşırdım mı hayır. Altından böyle bir sebep çıkacağını tahmin etmek çok kolaydı.

Bir anda acaba erken mi konuştum dedim ???

hennessy

Yürümeyen ölüler 16'ya başlıyorum.......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Daredevil Sarıyı okudum ve sapsarı oldum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Biraz sonra Duvar Sürüngeni Maviyi okumaya başlayacağım.

kandorlu

Hafta sonu Kraven ın son avı ve lone wolf and cub 6. cildi okudum şuan dylan dog 38. sayıyı okuyorum.

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 16 Eylül, 2013, 21:53:40
Daredevil Sarıyı okudum ve sapsarı oldum.

Karen'ın akıbetini merak ediyorsan Arkabahçe Daredevil ciltlerini de oku Sami Ağabey...

s.b

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Eylül, 2013, 13:21:28
Karen'ın akıbetini merak ediyorsan Arkabahçe Daredevil ciltlerini de oku Sami Ağabey...

Arka Bahçenin bütün comicslerini yıllar önce okuyup satmıştım. Sadece wolvi duruyor. 2 kalın cilt, 6 ince sayı, 3 renkli ufak boy. Bunlardan vazgeçemedim bir türlü.

tommikser

100 TL ye satarsan kesin alıcı çıkar Sami abi ;D

s.b

tommikser

Thomas (Bunu okuyana komaz hahahah, ergen esprisi yaptım) Ott serisi okundu. Popoya şaplak 2 okundu.

Başka gezegenin çocukları  okundu. Dampyr 21 okundu. Martin mystere  balonların esrarı okundu.

Başka yerden hikayeler 2 okundu. Hikayeler okundu. Şangay şeytanı 2 okundu. Dilan 38 okundu.

Son hafta okuduklarım. Fazla zamanım olmadığından bu kadar okuyabildim.

Bu gece sıkıntı olmazsa Tenten İstanbul'dayı izleyecem.Haftada üç dört film izlemeye çalışıyorum.

Malum zaman az.

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Eylül, 2013, 17:41:07

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Eylül, 2013, 17:44:47
Bir anda acaba erken mi konuştum dedim ???

Erken konuşmamışım. Aceleye gelen bir son daha olmuş. Greystorm ve Caravan, Bonelliler kısa seri işinde başarılı değil sanki...