Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

connyapku

kirmizi kapakli romita jr in cizdigi kitapsa super bende ariyorum denk geldimi alicam.

s.b

Zagor Klasik 28 ve 29. sayıları okudum. Zagor'a daha fazla vakit ayırmam gerekiyor. Zagor okumak çok keyifli.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Essential Avengers 8' okudum, okuyorum, bir süre daha okuyacağım.

rumar80

Alıntı yapılan: connyapku - 15 Temmuz, 2012, 19:21:00
kirmizi kapakli romita jr in cizdigi kitapsa super bende ariyorum denk geldimi alicam.

Sevgili connyapku'ya katılıyorun. JR Jr çizimleri de süperdir.

hennessy

Alıntı yapılan: connyapku - 15 Temmuz, 2012, 19:21:00

Kırmızı kapak evet........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Mister No yeni seri 21.Savaş tutsağı na başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

connyapku

ama ben eski cizimlerini daha cok seviyorum amazing spiderman dekileri su seksenli yillarda bence daha guzeldi simdi sanki bilmiyorum tembelesmis gibi bacaklari lastik gibi ciziyor sitilini degistirdi ama yinede guzel topu tpou kac tane kaldi eskilerden bu arada ron frenz de degistirdi  sitilini su anda tomdefalco yla birlikte yine ve spidergirl u yayinliyorlar  soyle bi baktimda eski cizimlerdeki zevki vermiyor ama yinede ikiside en sevdigim cizerlerden

rumar80

Tom De Falco bir dönem Marvel'da baş editör de oldu. Onun azdığı Ron Frenz'in de çizdiği Thor dönemini de çok severim. Eric Masterson karakterini yaratıp sevdirmişlerdi.

Gambit

death note # 4 u bitirdim, yuruyen oluler 9 a baslayacagim bu gece diye planliyorum

tommikser

Dün gece Bredon'un son sayısını okudum.Çok beğeneni olmasına karşın bence Dylan'ın yanına bile yaklaşamaz.Bunun dışında son 15 gün içinde Naruto-One piece 5,Redkit'in 1979-80 arası yayınlanan siyah beyaz sayıları,Berlin,Persopolis,Conan son renkli sayı,Yürüyen ölüler 9,New Avenger 4,Örümcek 5,House of M,Dyan Dog 35,Zagor Kabus ve hatırlayamadığım çok fazla çizgi roman okudum.

Bunların içinde beni en etkileyen persopolis oldu.Kız çocuğu olan ve benim gibi olmak üzere olan kişiler bence mutlaka okumalı.

kedidiro

kaldırım destanı'nı okudum... bu değerli çizgi romanla ve yaratıcısının ismiyle tanışmamın kendimce ilginç bulduğum öyküsünü yazdım... şimdi top alan ford'da... o söz verdiği incelemeyi yazacak, ben tanışma ve arayış maceramı ekleyeceğim. böylece e-dergimizin dördüncü sayısında bir '' kaldırım destanı'' dosyası oluşturabileceğiz...

V

Alıntı yapılan: kedidiro - 16 Temmuz, 2012, 12:51:54
    kaldırım destanı'nı okudum... bu değerli çizgi romanla ve yaratıcısının ismiyle tanışmamın kendimce ilginç bulduğum öyküsünü yazdım... şimdi top alan ford'da... o söz verdiği incelemeyi yazacak, ben tanışma ve arayış maceramı ekleyeceğim. böylece e-dergimizin dördüncü sayısında bir '' kaldırım destanı'' dosyası oluşturabileceğiz...
Doğa 3.sayıya yetiştirememişti bu yazıyı.Demek ki sizin de katkınızla daha da zenginleşecek bir yazımız olacak.
Bu arada Selami Hoca'mdan 3. sayıda ara verdiği "Okuyamadığımız Çizgi Romanlara Güzelleme" yazı dizisine devam etmesini rica ediyoruz.
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Beni çok etkileyen persopolis ile ilgili bir yazı yazmaya çalışıyorum.Bakalım  :D

alan ford

Alıntı yapılan: kedidiro - 16 Temmuz, 2012, 12:51:54

Bu arada yazı çok iyi olmuş hocam. Bana büyük bir sorumluluk yüklediniz şimdi. Ama Kaldırım Destanı'nı beğenmenize çok sevindim. Umarım bende incelemenin altından kalkabilirim.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

Brendon 5.cilt 1.macera Anja yı okudum. Ne zaman sonunun geldiğini anlamadığım harika bir maceraydı.
Şimdi sıra geldi 2.macerasına...
Darkwood Sakinleri..