Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 06 Haziran, 2014, 19:00:15
Böyle bir saçmalık mı olur yahu? Ah şu Marvel, canımı çok sıktı. Peki Umar abi, ülkemizde hali hazırda yayınlanan Essentialler kaçıncı sayıya kadar ulaşabilir bu durumda...

Avengers toplam 9 Essential bu da 206 sayı eder.
X-men 10 ya da 11 sayı. Bu da 280 civarında sayı.
Amazing Spider man 10 ya da 11 sayı. 200 küsur sayı (buna Özgür daha iyi cevap verebilir)
Team up 4 cilt, 78 sayı
Thor 7 cilt, 200 küsur sayı

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 05 Haziran, 2014, 17:18:05
Umar sana bir sorum olacak: Demir Adam'ın şu dönem hikayeleri iyidir diyebileceğin bir yazar var mı? Hikayelerin Marvel evrenindeki rollerinden bahsetmiyorum yalnız, sorduğum şey keyif veren hikayeler, heyecan yaratmayan bir karakterin zevkle okunabilir olduğu bir dönem ya da dönemler?

Bir de Demon in The bottle ve Armor Wars 1'i deneyebilirsin.

gamlıbaykuş

Bu durumda bizde yayınlanacak malzeme çok. Bunlarda yayınlanana kadar belki Marvel bu saçma kararından vazgeçer. Biz de daha yok Wolverine yayınlansın yok Captain America yayınlansın vs. diye dil döküyorduk :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Marvel vazgeçmez. Sen kurtarabildiklerini kar say.

DAMPYR

Julia 7 ve kızılmaske 11 okuyorum ikiside çok sevdiğim çizgi romanlar.... 8) 8) 8)

darkwood

Shanghai Devil 5 i yarıladım. Macera tüm hızı ile keyifli bir şekilde devam ediyor.  ;)
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 06 Haziran, 2014, 19:00:15
Böyle bir saçmalık mı olur yahu? Ah şu Marvel, canımı çok sıktı. Peki Umar abi, ülkemizde hali hazırda yayınlanan Essentialler kaçıncı sayıya kadar ulaşabilir bu durumda...

Bildiğim kadarıyla Amazing Spiderman 11 cilt, Spectacular Spiderman 5, Web of Spiderman 2 cilt yayınlandı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

zagortenay

Ben de bugün büyülüden vampirella 1,2,3 aldım sırasıyla onları okuyacağım

köstebek

Nathan Never 16'yı bitirdim; 17'ye geçtim.

caretta

Çizgi Düşler Teks'lerini önümüzdeki hafta okuruz inşallah!

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 07 Haziran, 2014, 20:58:33
Çizgi Düşler Teks'lerini önümüzdeki hafta okuruz inşallah!

Kesinlikle abi,
bugün ilk dörtlü piyasaya çıktı. Ardından da Teks'ler geliyor.
Bir çıkarsak da rahatlasak. Sanki ilk kitabımızı çıkarıyormuşuz gibi, bir heyecan, bir heyecan.

darkwood

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 07 Haziran, 2014, 21:00:06
Kesinlikle abi,
bugün ilk dörtlü piyasaya çıktı. Ardından da Teks'ler geliyor.
Bir çıkarsak da rahatlasak. Sanki ilk kitabımızı çıkarıyormuşuz gibi, bir heyecan, bir heyecan.

Eee Tex bu, boru değil. :D Hayırlısıyla onları da göreceğiz inş.
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

En son Nathan Never 12 cildi okudum ve hikayelerin hepsini beğendim. Şimdi de çantama Annem sen misin?i attım. Ne zamana biter bilemem ama :( İlk kitap Cenaze evi ni beğenmiştim. Böyle değişik türde çizgi romanları okumak hoşuma gidiyor.

Ahmet Oktay

Birazdan şimdiye kadar çok mesafeli durduğum Hellboy'u ilk kez okuyacağım.

rumar80

Dönüşümlü olarak Mister NO klasik maceralar ve Essential Fantastic Four'a başladım. Uzun bir süre böyle de gider....