Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kauss

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Kasım, 2020, 08:31:38
Gotham Central çok iyi bir seridir. Okumayan dostlara tavsiye ederim.
Ravencroft hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben çok beğenemedim.

Bugün ilk fasikülünü bitirmiş bulunuyorum. İlk fasikül çerçevesinde konuşacak olursam; pek aradığımı bulduğumu söyleyemem. Bana kalırsa zayıf bir giriş olmuş. İlk üç fasikülünü almıştım umarım diğer fasiküllerde toparlanır.
seastar1000, bulabilmenize sevindim. İyi okumalar dilerim  :)

Zeljko

Magico Vento'nun son kitabini az önce kargodan aldım.Eski bir dostu yıllar sonra görmek gibi.Beklentim büyük,inşallah yanilmam
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Kauss

Superior spider man 5
Hellblazer Rise and fall 2

OZAN BALIM

Tex Magazin 3'ü bitirdim. Teks Maxi ve Yeni Büyülü Rüzgar sırada. Ocak başında birikmiş mangalara sıra gelecek...

Mrtekin

Batman-Gothic-Deluxe Edition,
Batman-Tales of The Demon,
Solomon Kane Destanı.
They drew first blood...

aa

HOZ Kaptan Swinge başladım yeniden. Evde kapalı iken birkaç cilt okurum....
Esse Gesse Hayranı...

samalasio99

Thor tanrı bombası şimdi bitti
Dampyr(bi türlü bitmedi..)

kedidiro

Aldığım çizgi roman lotundan hombre'yi okudum ilk olarak. Maceraperest serisinden çıkan, her ne kadar sonunda "1.kitabın sonu" ibaresi olsa da devamı gelmeyen çizgi romanlardan biri olarak mezarlıktaki yerini alan bir kitap. Çok kısa öykülerden oluşuyor. Ancak hombre'nin maceralarına ortasından dalıyoruz bu eserle. Dolayısıyla sonrası olmadığı gibi öncesi de olmayan, resmen yarım yamalak kalmış bir eser... Oysa maceraların çok bir albenisi olmasa da ara geçişlerdeki bol fotoğraflı resimli belgesel anlatımlar kitabı okunmaya değer kılmış. Son kertede yazık edilmiş bir kitapla karşı karşıyayız yine...

memospinoz

Alıntı yapılan: kedidiro - 22 Aralık, 2020, 14:47:54
Aldığım çizgi roman lotundan hombre'yi okudum ilk olarak. Maceraperest serisinden çıkan, her ne kadar sonunda "1.kitabın sonu" ibaresi olsa da devamı gelmeyen çizgi romanlardan biri olarak mezarlıktaki yerini alan bir kitap. Çok kısa öykülerden oluşuyor. Ancak hombre'nin maceralarına ortasından dalıyoruz bu eserle. Dolayısıyla sonrası olmadığı gibi öncesi de olmayan, resmen yarım yamalak kalmış bir eser... Oysa maceraların çok bir albenisi olmasa da ara geçişlerdeki bol fotoğraflı resimli belgesel anlatımlar kitabı okunmaya değer kılmış. Son kertede yazık edilmiş bir kitapla karşı karşıyayız yine...

Selamlar,
Yorumunuzu başlığa da bekliyorum.  ;D

http://altinmadalyon.com/altin/diger-italyan-cr/hombre-oglak/

Abysmal

worldman

dayıcomics

V for Vendetta. Uzun zaman önce almıştım, okumak şimdiye kaldı :)

Kinowa59

Günaydın. Tam şu anda  tavşan kanı, sımsıcak çay eşliğinde, zagor klasik cilt 116 sayı avcıların kalesi_ okuyorum.

Zeljko

Bende sıcak kahvemle teks okuyorum. Colorado Belle isimli hikaye enfes başladı, harika gidiyor (oğlak 138-139)
Teks kalıplarının biraz dışında, hafiften Dylan-Dampyr tadında ilerliyor. Çok beğendim, bitirince detaylı yorumlamayı düşünüyorum.
Ayrıca 139. sayının kapağı da enfes olmuş, ilk 5 teks kapağıma girer kesinlikle

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Kinowa59

Merhaba zeljko bey. Değişik tex serileri yayınlandığı için ilk 5 kapak seçimi bayağı zor diye düşünüyorum. Sizin için İlk beş e giren diğer 4 kapağıda belirtirmisiniz lütfen.