Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Orontes81

Yalnız kurt ve yavrusu 25. Cildi okuyorum :))

Zeljko

Sins past entarimden de anlaşılacağı üzere Straczynski (halen adını yazarken kopyala yapıştır yapıyorum) dönemini kurcalıyorum. Haliyle eser miktarda JRJR çizimlerine de maruz kalınca malum soruyu sormadan edemiyor insan: Çizimlerini seviyor muyum sevmiyor muyum ??? ASM'de güzel iş kotarmış ama son çizimleri felaket. Reddit'te ilk dönem ve asm dönemini karşılaştıran bir paylaşım buldum onu da buraya bırakıyorum

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

rumar80

Bir yanda X-men klasiklerini okurken, diğer yandan Justice League International omnibus 1 okuyorum.

darkwood

Nathan Never 27.cilt son macerayı okudum. Çizimleri pek tatmin etmese de hikaye olarak özellikle bilgisayar oyunlarını sevrnenlerin beğeneceğini düşündüğüm iyi bir maceraydı.
Böylece son Nathan stoğumuzu da tüketmiş olduk, bakalım yeni cildinin basımını ne zaman göreceğiz.
Sırada monster ve limit mangalarının 2.ciltleri var.
Darkwood Sakinleri..

ZGeralt

Bir iki aydır pek bi şey okumaya fırsatım olmadı. Geçen gün Fables'la başladım en başından. Türkçe'nin bittiği yerden İngilizce toplamıştım zamanında iyi ki de öyle yapmışım, dolar uçtu gitti :/
Gayet güzel gidiyor Fables ilk 5 cilt itibariyle.

DAMPYR

elime eski milliyet çocuk dergileri geçti nekadar güzelmiş içindeki çizgi romanlar baya şanslı bir çocukluk geçirmişiz biz ,ah ogünlere tekrar dönebilsek son mutlu olan kuşak bizdik herhalde bide şimdiye bak içindeki çizgi romanların türü Frankon diyemi geçiyor totoş,redkit,zehir hafiye,lary yuma,cingöz kardeşler,pembe panter ve niceleri tekrar çocukluğuma döndüm

Orontes81

teks ile ilk kez milliyet çocuk ile tanışmıştım

DAMPYR

Alıntı yapılan: Orontes81 - 12 Ocak, 2022, 20:59:47
teks ile ilk kez milliyet çocuk ile tanışmıştım
demekki ozamanlar çizgi romanların telifi ucuzmuş rahatlıkla her türden çizgi romanı milliyet çocuk dergisinde yayınlıyabiliyorlarmış negüzelmiş o günler

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Ocak, 2022, 00:26:57
The Amazing Spider-Man Renew Your Vows TPB 1

Peter Parker, karısı Mary Jane ve kızları Annie May... Hep hayalini kurduğum alternatif evren...

TPB 2.

Fantastik Dörtlü'den sonraki ilk süper kahraman aile takımı, sanıyorum bizim bu Parkerlar...

Fasikül kapakları çok güzelmiş bu arada, keşke zamanında fasiküllerini alsaymışım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Ocak, 2022, 23:19:22
Fasikül kapakları çok güzelmiş bu arada, keşke zamanında fasiküllerini alsaymışım...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Ocak, 2022, 23:19:22

Kim çizmiş bu güzel kapakları ?

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 13 Ocak, 2022, 11:48:14
Kim çizmiş bu güzel kapakları ?

Ryan Stegman'ın regular dedikleri kapakları. Ayrıca başka çizerlerden varyant kapaklar da var.

pizagor

The Amazing Spider-Man Renew Your Vows TPB 3.

Conway'in ardından Houser bir miktar yavan kalmış. Üç fasikül süren ilk hikayenin ardından sıkılma emareleri göstermeye başlıyorum.

pizagor

Serinin 1-5 fasiküllerini barındıran Dark X-Men cildi. Gizli İstila sonrası ipleri iyiden iyiye eline alan Osborn'un sponsor olduğu X-Men ekibi. Takım Mystique, Mimic, Omega ve Dark Beast'ten oluşuyor ve sorunlular - psikopatlar arasında Mystique gayet normal ve makul kalıyor. Gizli İstila ve sonrası gelen dönemi Türkçe olarak okurken merak etmiştim ama lüzumsuzmuş.

pizagor

Heyecanla hemen alındığını ama hacmi nedeniyle hala okumadan bekletildiğini düşündüğüm bir kallavi albüme gitti elim geçen gün, 'Cehennemden Gelen'e başladım. Öyle bir anda okudum, bitirdim, yerine kaldırdım tarzı bir kitap değil, içeriğinin gerektirdiği şekilde ağır ağır ilerliyorum.

Merak ettim, fiyatına da baktım. Geniş bir yelpaze içerisinde halen 179 TL'den satan gördüm. Değerlendirilmeli bana kalırsa.