Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Aslında old republic için cildinin çıkmasını bekliyordum. Yine de güzel oldu. Star wars tales'i hiç almamıştım. Bu sürpriz oldu. Bu seri hakkında ne dersin Murat?
[/quote]

expanded universe'e bulasmazlar, sadece filmlerde gormedigimiz, gosterilmeyen ayrintilari aciklar.star wars serisindeki kahramanlarin veya cevresindekilerin basindan gecen olaylarin anlatildigi seridir beğeneceksin ilginç şeyler var death star'ın ismini kimin koyduğu gibi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

NIC

Zagor'un çift beyinli mutant ile olan macerasını bugün bitirdim;
     SPOİLER

Açıkçası mutantın ölmesini hiç beklemiyordum,son anda ortaya çıkar açık bir kapı bırakırlar derken Kesilmiş kafasını son sayfada görünce Yok artık dedim.Gerçi bundan sonra kızı çıkacak karşımıza belli oldu ama yinede ters köşeye yatırdı Burattini.Dylan Dog'un süpriz sonla bitmesine alışkınım ama Zagorda ender olan bir durum,hoş olmuş.Bir diğer konuda bu hikayede yine karşımıza Başkabiryer ve ajanları çıkıyor,AD yayıncılıktan çıkan Hellingen macerası ve Edgar A. Poe'ya baya bir gönderme vardı kitapta.En son çıkan Hellingen macerası 1996 yılında çıkmış İtalya'da,15 yıldır ezeli düşmanla ilgili hiçbirşey çıkarmadı senaristler inşallah Yakında onuda görürüz ama ondan önce gelecek ay Andrew Cain ve Boselli geri dönüyor tabi daha öncekinden bir farkı var çizer Andreucci değil Michele Rubini.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Haziran, 2011, 21:47:39
Alıntı yapılan: hennessy - 22 Haziran, 2011, 21:43:22
Bu arada dark side düşmez isen Indiana Jones yazınıda dört gözle bekliyorum merak ettim bu seriyi

Madem istedin daha önceden açtığım Indiana Jones bölümünde yazacağım

çok sevinirim indi her daim sevdiğim bir karakterdir hele kenobi bar var unutulmaz :)

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 22 Haziran, 2011, 21:53:28
death star'ın ismini kimin koyduğu gibi.

Yanlış mı hatılıyorum yoksa bu dediğini JBC Darth Vader özel sayısında yayınlamış mıydı?

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 22 Haziran, 2011, 22:00:00
Bu arada dark side düşmez isen Indiana Jones yazınıda dört gözle bekliyorum merak ettim bu seriyi

çok sevinirim indi her daim sevdiğim bir karakterdir hele kenobi bar var unutulmaz :)

Al sana link
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3005.msg26300/topicseen.html#msg26300

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Haziran, 2011, 22:10:09
Alıntı yapılan: hennessy - 22 Haziran, 2011, 22:00:00

Al sana link
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3005.msg26300/topicseen.html#msg26300

okudum sevgili rumar teşekkür ederim inşallah birgün okumak kısmet olur

rumar80

İngilizcen iyi ise bir sonraki buluşmada benimkileri getirebilirim. Ama unutturma.  Geri vermeyi de unutma ;D
Ama illa da alacağım dersen ben 13gezegenden aldım

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Haziran, 2011, 22:04:47
Alıntı yapılan: hennessy - 22 Haziran, 2011, 21:53:28
death star'ın ismini kimin koyduğu gibi.

Yanlış mı hatılıyorum yoksa bu dediğini JBC Darth Vader özel sayısında yayınlamış mıydı?

ben tales de hatırlıyorum interneti kurcaladım ama bişi bulamadım bir ara eski kitapları kurcalar cevaplarım artık sw den soğuduğum için yanılmış olabilirim

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Haziran, 2011, 22:14:21
   İngilizcen iyi ise bir sonraki buluşmada benimkileri getirebilirim. Ama unutturma.  Geri vermeyi de unutma ;D
Ama illa da alacağım dersen ben 13gezegenden aldım

Çok iyi ingilizcem yoktur sevgili rumar çat pat biraz okur anlarım seni yormayayım düşünmen yeter teşekkür ederim.

rumar80

Yormak ne demek, amaç paylaşmaksa sadece yazı ile olmaz. Gerçekten unutturma bir dahaki buluşmaya getireceğim.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Haziran, 2011, 22:18:59
   Yormak ne demek, amaç paylaşmaksa sadece yazı ile olmaz. Gerçekten unutturma bir dahaki buluşmaya getireceğim.

teşekkür ederim rumar baba düşünmen yeter hatırlatırım

darkwood

Sevgili Abbas sağolsun, katkılarıyla en son Hoz iç Savaş'ı okudum.  :)
Şimdi sırada Caravan2 ve Brendon2 var.
Darkwood Sakinleri..

emre ozdamarlar

En son cikan Hellblazer cildini okuyorum. 5 sayidan olusan bir mini seri olan City of Demons.
Su an Amerika piyasasinda calisan en saglam artistlerden biri olan Sean Murphy'nin cizimleri inanilmaz guzel.

cankazmaci

Şuan Caravan (Kervan) 2'yi okuyorum. Gayet akıcı ve güzel bir macera. :)

C.

HacıGeraltEmmi

Hellblazer kapakları müthiş duruyor.  :o